WP Statistics - en to sr_RS translation catalogue (497 entries)

en: &#151; You are running an unsupported version of PHP.
sr_RS: Ваша верзија ПХП-а није подржана

en: WP Statistics Disabled
sr_RS: Статистика искључена

en: WP Statistics has detected PHP version %s which is unsupported, WP Statistics requires PHP Version %s or higher!
sr_RS: Статистика је открила ПХП верзију %s која није подржана, Статистици је потребна ПХП верзија %s или више!

en: Please contact your hosting provider to upgrade to a supported version or disable WP Statistics to remove this message.
sr_RS: Молимо контактирајте вашег хостинг провајдера за надоградњу на подржану верзију или онемогућите ВП Статистика како бисте уклонили ову поруку.

en: ERROR: Widget not found!
sr_RS: ГРЕШКА: Виџет није пронађен!

en: Loading...
sr_RS: Учитавање ...

en: Reloading...
sr_RS: Поновно учитавање...

en: Top Visitors
sr_RS: Топ Посетиоци

en: optimization page
sr_RS: Страница оптимизације

en: Enabled
sr_RS: Омогућено

en: Purge Old Data Daily
sr_RS: Дневно чишћење старих података

en: A WP Cron job will be run daily to purge any data older than a set number of days.
sr_RS: УП Црон ће се покретати свакодневно да би се ослободили свих података који су старији од одређеног броја дана.

en: Purge data older than
sr_RS: Обриши податке старије од

en: Purge High Hit Count Visitors Daily
sr_RS: Обриши велики број посетилаца дневно

en: A WP Cron job will be run daily to purge any users statistics data where the user has more than the defined number of hits in a day (aka they are probably a bot).
sr_RS: УП Црон ће се покретати свакодневно да би се ослободили свих статистичких података корисника где корисник има више од дефинисаног броја погодака у једном дану (тј. вероватно су бот).

en: The number of hits required to delete the visitor.  Minimum value is 10 hits.  Invalid values will disable the daily maintenance.
sr_RS: Број прегледа потребних за брисање посетиоца. Минимална вредност је 10 погодака. Неважеће вредности ће онемогућити дневно одржавање.

en: The post/page id to get page statistics on.
sr_RS: ИД чланка / странице на којој желите статистику

en: Post/Page ID
sr_RS: ИД чланака / странице

en: The time frame to get the statistic for, strtotime() (http://php.net/manual/en/datetime.formats.php) will be used to calculate it. Use "total" to get all recorded dates.
sr_RS: Временски оквир да бисте добили статистику за, strtotime() (http://php.net/manual/en/datetime.formats.php) ће се користити за израчунавање. Користите \"total\"; да би сте добили све снимљене датуме.

en: visitor tracking
sr_RS: праћење посетилаца

en: geoip collection
sr_RS: ГеоИП колекција

en: visit database index
sr_RS: Посета индекса база података

en: Database updates are required, please go to %s and update the following: %s
sr_RS: Потребна је исправке Датабазе, посетите%s и ажурирајте следеће:%s

en: countries database index
sr_RS: Индекс земаља база података

en: search table
sr_RS: Претрага табела

en: settings page
sr_RS: Страница поставки

en: The following features are disabled, please go to %s and enable them: %s
sr_RS: Следеће функције су искључене, посетите%s и омогући те их:%s

en: hit tracking
sr_RS: Праћење посета

en: online user tracking
sr_RS: Праћење онлајн корисника

en: The following plugin table(s) do not exist in the database, please re-run the %s install routine %s:
sr_RS: Следећа табела/е додатака не постоји у бази података, поново покрените%s процес инсталације%s:

en: Search table conversion complete, %d rows added.
sr_RS: Конверзија претраге завршена, додаје%d редова.

en: Older installs of WP Statistics store details of searches in the visitors table which can become a performance issue on large datasets.  A new table has been created to hold this information in a more scalable fashion.
sr_RS: Старије инсталације ВП Статистике чувају детаље претрага у Табели посетилаца која временом може постати проблем због количине података. Нова табела је направљена да чува ову информације на бољи начин.

en: Search Table
sr_RS: Табела претраге

en: Convert
sr_RS: Претворити

en: Convert Now!
sr_RS: Претвори Сада!

en: Older installs of WP Statistics store details of searches in the visitors table which can become a performance issue on large datasets.  A new table has been created to hold this information in a more scalable fashion, however the old data must first be converted to the new format before it can be used.
sr_RS: Старије инсталације ВП Статистике чувају детаље претрага у Табели посетилаца која временом може постати проблем због количине података. Нова табела је направљена да чува ову информације на бољи начин., међутим стари подаци се прво морају претворити у нови формат пре него што се могу користити.

en: Referrer Spam
sr_RS: Референтни спам

en: Download of the Piwik Referrer Spam Blacklist database will be scheduled for once a week.
sr_RS: Преузимање  Пивик спам Црне листе базе података ће бити заказано за једном недељно.

en: Externals
sr_RS: Спољни

en: Piwik Referrer Spam Blacklist settings
sr_RS: Подешавања Пивик Спам Црне листе

en: Schedule weekly update of Piwik Referrer Spam Blacklist DB
sr_RS: Планирајте недељни упдате базе Пивик Спам Црнелисте

en: Download Piwik Referrer Spam Blacklist Database
sr_RS: Скините базу Пивик Спам Црнелисте

en: Update Piwik Referrer Spam Blacklist Info
sr_RS: Освежите информације Пивик спам Црне листе

en: The Piwik Referrer Spam Blacklist database will be downloaded and used to detect referrer spam.
sr_RS: Пивик Стринг Пријава База база података ће бити преузета и користи за откривање реферрер спам.

en: Referrer spam blacklist is provided by Piwik, available from %s.
sr_RS: Стринг Спам Блацклист је обезбеђена од стране Пивик, доступан од%s.

en: Piwik Referrer Spam Blacklist usage
sr_RS: Пивик Стринг Спам Блацклист употреба

en: Treat corrupt browser info as a bot
sr_RS: Tретирај корумпиране бровсер информације као да су бот

en: 404 Pages
sr_RS: 404 страница

en: Date
sr_RS: Датум

en: Treat any visitor with corrupt browser info (missing IP address or empty user agent string) as a robot.
sr_RS: Третирај било ког посетиоца са корумпираном информације о претраживачу (нема ИП адресу или празан усер агент стринг), као робот.

en: Excluded 404 pages
sr_RS: Искључена 404 страница

en: Exclude any URL that returns a "404 - Not Found" message.
sr_RS: Искључи све адресе које враћају \"404 - Not Found\" поруку.

en: Error creating GeoIP database directory, make sure your web server has permissions to create directories in : %s
sr_RS: Грешка при прављењу ГеоИП базе података директоријума, проверите да ли ваш веб сервер има дозволу за креирање директоријума у%s

en: Add page title to empty search words
sr_RS: Додај наслов странице у празне речи за претрагу

en: If a search engine is identified as the referrer but it does not include the search query this option will substitute the page title in quotes preceded by "~:" as the search query to help identify what the user may have been searching for.
sr_RS: Ако претраживач је идентификован као реферрер, али не укључује упит за претрагу ова опција ће заменити наслов странице у наводницима претходи \"~:\" као упит за помоћ у идентификацији шта корисник може бити у потрази за.

en: Purge visitors with more than
sr_RS: Бриши посетиоце са више од

en: hits
sr_RS: Посете

en: Deleted user statistics data where the user has more than the defined number of hits in a day.  This can be useful to clear up old data when your site has been hit by a bot.  This will remove the visitor and their hits to the site, however it will not remove individual page hits as that data is not recorded on a per use basis.  Minimum value is 10 hits.
sr_RS: Обрисана Статистика корисничких података где корисник има више од дефинисаног броја погодака у једном дану. Ово може бити корисно да обришете старе податке када је ваш сајт погодио бот. Ово ће уклонити посетиоца и њихове хитове на сајту, међутим, то неће уклонити појединачне посете странице. Минимална вредност је 10 погодака.

en: No visitors found to purge.
sr_RS: Нема посетилаца за брисање.

en: %s records purged successfully.
sr_RS: %s уноса успешно обрисан

en: Number of hits must be greater than or equal to 10!
sr_RS: Број погодака мора бити већи или једнак 10!

en: Page Visits
sr_RS: Посета странице

en: Page Count
sr_RS: Број страница

en: Comment Count
sr_RS: Број коментара

en: Spam Count
sr_RS: Број спам порука

en: User Count
sr_RS: Број корисника

en: Post Average
sr_RS: Просечно порука

en: Comment Average
sr_RS: Просечно коментара

en: User Average
sr_RS: Просечно корисника

en: Search Provider
sr_RS: Провајдер претраге

en: The search provider to get statistics on.
sr_RS: Статистика за провајдера претраге

en: Number Format
sr_RS: Формат броја

en: The format to display numbers in: i18n, english, none.
sr_RS: Формат за приказ бројева у: и18н, енглески, нико.

en: English
sr_RS: Енглески

en: International
sr_RS: Међународни

en: Hits Statistics Summary
sr_RS: Статистика погодака

en: Chart Total
sr_RS: Графикон Укупно

en: All Time Total
sr_RS: Све време Укупно

en: Have you thought about donating to WP Statistics?
sr_RS: Да ли сте размишљали о донацији за ВП статистику?

en: Donate
sr_RS: Донирајте

en: Fell like showing us how much you enjoy WP Statistics?  Drop by our %s page and show us some love!
sr_RS: Колико уживате у ВП Статистици? Свратите %s и покажите нам мало љубави!

en: donation
sr_RS: донација

en: Donate Now!
sr_RS: Донирајте сада!

en: Close
sr_RS: Затворено

en: Select the statistic you wish to display.
sr_RS: Изаберите статистику коју желите да прикажете.

en: Statistic
sr_RS: Статистички

en: Post Count
sr_RS: Број чланака

en: Time Frame
sr_RS: Временски оквир

en: to
sr_RS: на

en: Go
sr_RS: Иди

en: Rank #5
sr_RS: Место # 5

en: Rank #4
sr_RS: Место # 4

en: Rank #3
sr_RS: Место # 3

en: Rank #1
sr_RS: Место # 1

en: Rank #2
sr_RS: Место # 2

en: Visits Table
sr_RS: Табела посета

en: Older installs of WP Statistics allow for duplicate entries in the visits table in a corner case.  Newer installs protect against this with a unique index on the table.  To create the index on the older installs duplicate entries must be deleted first.  Clicking "Update Now" will scan the vistits table, delete duplicate entries and add the index.
sr_RS: Старија инсталација ВП статистике дозвољава дуплиране ставке у табели посета. Новија инсталација штити од тога са јединственим индексом. Да би добили индекс у старијим верзијама дупли уноси морају бити избрисани. Кликом \"Update Now\" ће скенирати табелу са посетама, обрисати дуплиране ставке и додати индекс.

en: This operation could take a long time on installs with many rows in the visits table.
sr_RS: Ова операција може узети много времена за инсталацију ако постоји много уноса у табели посета.

en: Older installs of WP Statistics allow for duplicate entries in the visits table in a corner case.  Newer installs protect against this with a unique index on the table.
sr_RS: Старија инсталација ВП статистике дозвољава дуплиране ставке у табели посета. Новија инсталација штити од тога са јединственим индексом.

en: Filtered by
sr_RS: Филтрира

en: Range
sr_RS: Домет

en: MM/DD/YYYY
sr_RS: ММ / ДД / ГГГГ

en: Do not use the translations and instead use the English defaults for WP Statistics (requires two page loads)
sr_RS: Не користите преводе и уместо тога користе енглеске основе за Вордпрес статистику (захтева две странице за учитавање)

en: Force English
sr_RS: Обавезан енглески

en: Languages
sr_RS: Језици

en: Note: this option will NOT handle url parameters (anything after the ?), only to the script name.  Entries less than two characters will be ignored.
sr_RS: Напомена: Ова опција неће руковати урл параметре, само на име скрипта (све после?). Уноси мање од два карактера ће бити игнорисани.

en: A list of local urls (ie. /wordpress/about, one per line) to exclude from statistics collection.
sr_RS: Списак локалних урлс (тј. / ВордПресс / о, један по линији) да искључи из статистике колекције.

en: Excluded URLs list
sr_RS: Листа изузетих УРЛ-ова

en: Excluded URL
sr_RS: Изузета УРЛ адреса

en: Last 365 Days (Year)
sr_RS: Последњих 365 дана (Год)

en: Last 30 Days (Month)
sr_RS: Последњих 30 дана (месец)

en: Last 7 Days (Week)
sr_RS: Последњих 7 дана (недеља)

en: Feeds
sr_RS: Фидови

en: User Role
sr_RS: Улога корисника

en: Login Page
sr_RS: Страница за пријаву

en: Admin Page
sr_RS: Администраторска страница

en: Self Referral
sr_RS: Само упућивање

en: IP Match
sr_RS: Поклапање ИП

en: Robot
sr_RS: Робот

en: Currently there are no users online in the site.
sr_RS: Тренутно нема активних корисника на сајту.

en: Robot Threshold
sr_RS: Робот праг

en: Honey Pot
sr_RS: Ћуп са медом

en: Page Trending Stats
sr_RS: Странице у тренду

en: Enable or disable this feature
sr_RS: Активирај или деактивирај ову опцију

en: Check for online users every
sr_RS: Провери активне кориснике сваке

en: Second
sr_RS: Секунде

en: Time for the check accurate online user in the site. Now: %s Second
sr_RS: Време за проверу тачног броја активних корисника на сајту. Тренутно %s секунди

en: Record all user
sr_RS: Снимите све корисника

en: Ignores the exclusion settings and records all users that are online (including self referrals and robots).  Should only be used for troubleshooting.
sr_RS: Игнорише поставке искључење и бележи све кориснике који су на мрежи (укључујући самостално упућивање и роботе). Треба користити само за решавање проблема.

en: Store entire user agent string
sr_RS: Сачувај цео низ корисничког агента

en: Only enabled for debugging
sr_RS: Активирано само за отклањање грешака

en: Coefficient per visitor
sr_RS: Коефицијент по посетиоцу

en: For each visit to account for several hits. Currently %s.
sr_RS: За сваког посетиоца броји се по неколико захтева. Тренутно %s.

en: Pages
sr_RS: Странице

en: Track all pages
sr_RS: Прати све странице

en: Strip parameters from URI
sr_RS: Параметри из УРИ

en: This will remove anything after the ? in a URL.
sr_RS: Ово ће уклонити све после \" ? \" у УРЛ адреси.

en: Disable hits column in post/pages list
sr_RS: Деактивирија захтеве колоне на чланцима и страницама

en: Miscellaneous
sr_RS: Разно

en: Show stats in menu bar
sr_RS: Прикажи статистику у менију

en: No
sr_RS: Не

en: Yes
sr_RS: Да

en: Show stats in admin menu bar
sr_RS: Прикажи статистику на траци са менијем за администраторе

en: Hide admin notices about non active features
sr_RS: Сакриј администраторске белешке о неактивним функционалностима

en: By default WP Statistics displays an alert if any of the core features are disabled on every admin page, this option will disable these notices.
sr_RS: По стандарду, WP Statistics приказује упозорење ако је било која суштинска карактеристика деактивирана на свакој администраторској страници. Ова опција ће деактивирати та обавештења.

en: Delete the manual
sr_RS: Обриши упутство

en: By default WP Statistics stores the admin manual in the plugin directory (~5 meg), if this option is enabled it will be deleted now and during upgrades in the future.
sr_RS: Po standardu, WP Statistics čuva uputstvo administratora u direktorijumu plugin-a (~5 meg). Ako je ova opcija deaktivirana, sada će biti obrisano, kao i tokom ažuriranja u budućnosti.

en: Disabling all search engines is not allowed, doing so will result in all search engines being active.
sr_RS: Deaktiviranje svih pretraživača nije dozvoljeno. Takav potez rezultiraće aktiviranjem svih pretraživača.

en: disable
sr_RS: deaktiviraj

en: Disable %s from data collection and reporting.
sr_RS: Deaktiviraj %s iz kolekcije podataka i izveštavanja

en: Charts
sr_RS: Grafikoni

en: Include totals
sr_RS: Uključujući ukupne vrednosti

en: Add a total line to charts with multiple values, like the search engine referrals
sr_RS: Dodaj red za ukupne vrednosti grafikonima, kao što su uputi pretraživača.

en: GeoIP settings
sr_RS: GeoIP podešavanja

en: IP location services provided by GeoLite2 data created by MaxMind, available from %s.
sr_RS: IP servis lokacija obezbeđuju GeoLite2 podaci koje je kreirao MaxMind, raspoloživ sa %s.

en: GeoIP collection
sr_RS: GeoIP kolekcija

en: For get more information and location (country) from visitor, enable this feature.
sr_RS: Da biste dobili više informacija i lokaciju (državu) posetilaca, aktivirajte ovu funkcionalnost.

en: Update GeoIP Info
sr_RS: Ažuriraj GeoIP Info

en: Download GeoIP Database
sr_RS: Preuzmi GeoIP bazu podataka

en: Schedule monthly update of GeoIP DB
sr_RS: Planiraj ažuriranje GeoIP baze podataka jednom mesečno

en: Download of the GeoIP database will be scheduled for 2 days after the first Tuesday of the month.
sr_RS: Preuzimanje GeoIP baze podataka biće planirano 2 dana posle prvog utorka u mesecu.

en: This option will also download the database if the local filesize is less than 1k (which usually means the stub that comes with the plugin is still in place).
sr_RS: Ova opcija će, takođe, preuzeti bazu podataka ako je veličina lokalne datoteke manja od 1k (što obično znači da je stub koji dolazi uz plugin još na svom mestu).

en: Populate missing GeoIP after update of GeoIP DB
sr_RS: Ubacite nedostajući GeoIP nakon ažuriranja GeoIP baze podataka

en: Update any missing GeoIP data after downloading a new database.
sr_RS: Ažurirajte bilo koji nedostajući GeoIP podatak nakon preuzimanja nove baze podataka.

en: GeoIP collection is disabled due to the following reasons:
sr_RS: GeoIP kolekcija deaktivirana je iz sledećih razloga:

en: GeoIP collection requires PHP %s or above, it is currently disabled due to the installed PHP version being
sr_RS: GeoIP kolekcija zahteva PHP verziju %s ili noviju. Trenutno je deaktivirana jer je instalirana PHP verzija

en: GeoIP collection requires the cURL PHP extension and it is not loaded on your version of PHP!
sr_RS: GeoIP kolekcija zahteva cURL PHP ekstenziju i nije otpremljena na vašoj PHP verziji!

en: GeoIP collection requires the BC Math PHP extension and it is not loaded on your version of PHP!
sr_RS: GeoIP kolekcija zahteva BC Math PHP ekstenziju i nije otpremljena na vašoj PHP verziji!

en: PHP safe mode detected!  GeoIP collection is not supported with PHP's safe mode enabled!
sr_RS: Otkriven je PHP bezbedni režim! GeoIP kolekcija nije podržana kad je aktiviran PHP bezbedni režim!

en: This will permanently delete data from the database each day, are you sure you want to enable this option?
sr_RS: Ovako ćete trajno obrisati podatke iz baze podataka za svaki dan. Jeste li sigurni da želite da aktivirate ovu opciju?

en: Days
sr_RS: Dana

en: The number of days to keep statistics for.  Minimum value is 30 days.  Invalid values will disable the daily maintenance.
sr_RS: Broj dana za čuvanje statistike. Minimalna vrednost je 30 dana. Nevažeće vrednosti će onemogućiti svakodnevno održavanje.

en: E-mail addresses
sr_RS: E-mail adrese

en: Statistical reporting
sr_RS: Statistički izveštaji

en: Schedule
sr_RS: Planer

en: Send reports via
sr_RS: Pošalji izveštaje putem

en: Note: To send SMS text messages please install the %s plugin.
sr_RS: Напомена: Да бисте послали СМС текстуалне поруке инсталирајте %s плугинВП

en: WordPress SMS
sr_RS: ВордПресс СМС

en: Report body
sr_RS: Tekst izveštaja

en: User Online
sr_RS: Online korisnici

en: Today Visitor
sr_RS: Današnji posetioci

en: Today Visit
sr_RS: Današnja poseta

en: Yesterday Visitor
sr_RS: Jučerašnji posetioci

en: Yesterday Visit
sr_RS: Jučerašnja poseta

en: Total Visitor
sr_RS: Ukupno posetilaca

en: Total Visit
sr_RS: Ukupna poseta

en: None
sr_RS: Nijedan

en: About
sr_RS: O

en: Disable map
sr_RS: Deaktiviraj mapu

en: Disable the map display
sr_RS: Deaktiviraj prikaz mape

en: Get country location from Google
sr_RS: Izlistaj lokaciju države sa Google mape

en: This feature may cause a performance degradation when viewing statistics and is only valid if the map type is set to "Google".
sr_RS: Ova funkcionalnost može izazvati pogoršanje performansi za vreme pregleda statistika. Validna je samo ako je vrsta mape podešena na "Google".

en: General
sr_RS: Opšti

en: Maintenance
sr_RS: Održavanje

en: Update
sr_RS: Ažuriraj

en: Once Weekly
sr_RS: Jednom nedeljno

en: Once Every 2 Weeks
sr_RS: Jednom u 2 nedelje

en: Once Every 4 Weeks
sr_RS: Jednom u 4 nedelje

en: Statistics
sr_RS: Statistike

en: Show site stats in sidebar.
sr_RS: Prikaži statistiku site-a u bočnoj traci sa menijem

en: Week Visit
sr_RS: Nedeljna poseta

en: Month Visit
sr_RS: Mesečna poseta

en: Years Visit
sr_RS: Godišnja poseta

en: Total Page Views
sr_RS: Ukupan broj pregleda stranice

en: Search Engine referred
sr_RS: Uputi pretraživača

en: Total Posts
sr_RS: Ukupno postova

en: Total Pages
sr_RS: Ukupno stranica

en: Total Comments
sr_RS: Ukupno komentara

en: Total Spams
sr_RS: Ukupno spam-ova

en: Total Users
sr_RS: Ukupno korisnika

en: Average Posts
sr_RS: Prosečno postova

en: Average Comments
sr_RS: Prosečno komentara

en: Average Users
sr_RS: Prosečno korisnika

en: Last Post Date
sr_RS: Datum poslednjeg posta

en: Name
sr_RS: Naziv

en: Items
sr_RS: Stavke

en: Yesterday visit
sr_RS: Jučerašnja poseta

en: Search Engine Referred
sr_RS: Uputi pretraživača

en: Select type of search engine
sr_RS: Odaberite vrstu pretraživača

en: Complete statistics for your WordPress site.
sr_RS: Kompletirajte statistiku za svoj WordPress site.

en: Settings
sr_RS: Podešavanja

en: Click here to visit the plugin on WordPress.org
sr_RS: Kliknite ovde da biste posetili plugin na WordPress.org

en: Visit WordPress.org page
sr_RS: Posetite stranicu WordPress.org

en: Click here to rate and review this plugin on WordPress.org
sr_RS: Kliknite ovde da biste ocenili i komentarisali ovaj plugin na WordPress.org

en: Rate this plugin
sr_RS: Ocenite ovaj plugin

en: WP Statistics - Hits
sr_RS: WP Statistics - Zahtevi

en: Overview
sr_RS: Pregled

en: Searches
sr_RS: Pretrage

en: Search Words
sr_RS: Reči za pretragu

en: Optimization
sr_RS: Optimizacija

en: Manual
sr_RS: Uputstvo

en: Today visitor
sr_RS: Broj posetilaca danas

en: Today visit
sr_RS: Broj poseta danas

en: Yesterday visitor
sr_RS: Broj poseta juče

en: View Stats
sr_RS: Vidi statistiku

en: Download ODF file
sr_RS: Preuzmi ODF datoteku

en: Download HTML file
sr_RS: Preuzmi HTML datoteku

en: Manual file not found.
sr_RS: Datoteka sa uputstvom nije pronađena

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
sr_RS: Nemate odgovarajuće dozvole za pristup ovoj stranici

en: Error downloading GeoIP database from: %s - %s
sr_RS: Došlo je do greške prilikom preuzimanja GeoIP baze podataka sa %s - %s

en: Error could not open downloaded GeoIP database for reading: %s
sr_RS: Došlo je do greške. Preuzeta GeoIP baza podataka %s ne može da se otvori za čitanje

en: Error could not open destination GeoIP database for writing %s
sr_RS: Došlo je do greške. Destinacija GeoIP baza podataka ne može da se otvori za pisanje %s.

en: GeoIP Database updated successfully!
sr_RS: GeoIP baza podataka uspešno ažurirana!

en: Error downloading browscap database from: %s - %s
sr_RS: Грешка при преузимању бровсцап базу података: %s - %s

en: browscap database updated successfully!
sr_RS: бровсцап База%је успешно ажуриранаили!

en: browscap already at current version!
sr_RS: бровсцап већ у тренутној верзији

en: Top 10 Browsers
sr_RS: 10 vrhunskih pretraživača

en: Top 10 Countries
sr_RS: Prvih 10 zemalja

en: Hit Statistics
sr_RS: Statistika zahteva

en: Top 10 Pages
sr_RS: Prvih 10 stranica

en: Recent Visitors
sr_RS: Nedavni posetioci

en: Top Referring Sites
sr_RS: Site-ovi sa najvećim brojem uputa

en: Search Engine Referrals
sr_RS: Uputi pretraživača

en: Summary
sr_RS: Kratak pregled

en: Latest Search Words
sr_RS: Poslednje reči u pretrazi

en: Unable to load the GeoIP database, make sure you have downloaded it in the settings page.
sr_RS: Nije moguće učitati GeoIP bazu podataka. Proverite na stranici podešavanja da li ste je preuzeli.

en: Updated %s GeoIP records in the visitors database.
sr_RS: GeoIP zapisi  %s ažurirani u bazi podataka posetilaca

en: %s data older than %s days purged successfully.
sr_RS: обрисан %s подаци старији од %s дана успешно очишћен

en: No records found to purge from %s!
sr_RS: Не са намерени  цистка од %s Фајл!.

en: Please select a value over 30 days.
sr_RS: Odaberite vrednost preko 30 dana.

en: Browser Statistics
sr_RS: Statistika pretraživača

en: Click to toggle
sr_RS: Klikni za aktiviranje/deaktiviranje

en: Browsers
sr_RS: Pretraživači

en: Browsers by type
sr_RS: Pretraživači po vrsti

en: Platform
sr_RS: Platforma

en: Browsers by platform
sr_RS: Pretraživači po platformi

en: %s Version
sr_RS: %s verzija

en: Attention: Exclusion are not currently set to be recorded, the results below may not reflect current statistics!
sr_RS: Pažnja: Trenutno se izuzeci ne beleže, rezultati koji slede možda ne odražavaju tačnu statistiku!

en: Exclusions Statistics
sr_RS: Statistika izuzetaka

en: 10 Days
sr_RS: 10 dana

en: 20 Days
sr_RS: 20 dana

en: 30 Days
sr_RS: 30 dana

en: 2 Months
sr_RS: 2 meseca

en: 3 Months
sr_RS: 3 meseca

en: 6 Months
sr_RS: 6 meseci

en: 9 Months
sr_RS: 9 meseci

en: 1 Year
sr_RS: 1 godina

en: Exclusions Statistical Chart
sr_RS: Statistička karta izuzetaka

en: Excluded hits in the last
sr_RS: Broj izuzetih zahteva u poslednjih:

en: days
sr_RS: dana

en: Number of excluded hits
sr_RS: Broj isključenih zahteva

en: Hits Statistics Chart
sr_RS: Statistička karta zahteva

en: Hits in the last
sr_RS: Broja zahteva u poslednjih

en: Number of visits and visitors
sr_RS: Broj poseta i posetilaca

en: Visit
sr_RS: Poseta

en: Visitor
sr_RS: Posetilac

en: Latest Search Word Statistics
sr_RS: Statistika pretrage poslednjih reči

en: Map
sr_RS: Mapa

en: Page
sr_RS: Stranica

en: From
sr_RS: Iz

en: All
sr_RS: Svi

en: Recent Visitor Statistics
sr_RS: Statistika o nedavnim posetiocima

en: Page Trend for Post ID
sr_RS: Trend stranice za ID posta

en: Page Trend
sr_RS: Trend stranice

en: Search Engine Referral Statistics
sr_RS: Statistika upućivanja pretraživača

en: Search engine referrals in the last
sr_RS: Upućivanje pretraživača u poslednjih

en: Number of referrals
sr_RS: Broj uputa

en: Total
sr_RS: Ukupno

en: Top Countries
sr_RS: Najveći broj iz država

en: Rank
sr_RS: Rang

en: Flag
sr_RS: Zastava

en: Country
sr_RS: Država

en: Visitor Count
sr_RS: Broj posetilaca

en: Top Pages
sr_RS: Najposećenije stranice

en: Top 5 Pages Trends
sr_RS: Trendovi za prvih 5 stranica

en: Top 5 Page Trending Stats
sr_RS: Statistika trendova na prvih 5 stranica

en: Number of Hits
sr_RS: Broj zahteva

en: No page title found
sr_RS: Nije pronađen naslov stranice

en: Visits
sr_RS: Posete

en: To be added soon
sr_RS: Uskoro će biti dodati

en: Referring sites from
sr_RS: Upućuje site-ove sa

en: References
sr_RS: Reference

en: About WP Statistics Version %s
sr_RS: О ВП Статистика версион %s

en: Rate and Review
sr_RS: Ocenite i napišite pregled

en: More Information
sr_RS: Više informacija

en: This product includes GeoLite2 data created by MaxMind, available from %s.
sr_RS: Ovaj proizvod sadrži GeoLite2 podatke koje je kreirao MaxMind, raspoložive sa %s.

en: Other
sr_RS: Ostali

en: Today Visitors Map
sr_RS: Mapa današnjih posetilaca

en: Address
sr_RS: Adresa

en: User(s) Online
sr_RS: Online(s) korisnika

en: Today
sr_RS: Danas

en: Yesterday
sr_RS: Juče

en: Daily Total
sr_RS: Ukupno dnevno

en: Current Time and Date
sr_RS: Trenutno vreme i datum

en: (Adjustment)
sr_RS: (Prilagođavanje)

en: Date: %s
sr_RS: Датум: %s

en: Time: %s
sr_RS: Тиме: %s подаци

en: Hits
sr_RS: Zahtevi

en: Access denied!
sr_RS: Pristup odbijen

en: %s agent data deleted successfully.
sr_RS: %s сагентизбрисани успешно евиденцији.

en: Please select the desired items.
sr_RS: Molimo odaberite željene stavke

en: %s platform data deleted successfully.
sr_RS: платформаза податке %s успешно обрисан

en: %s table data deleted successfully.
sr_RS: подаци Табела %s успешно

en: Error, %s not emptied!
sr_RS: Greška, %s nije ispražnjen!

en: Database Setup
sr_RS: База Сетуп

en: Re-run Install
sr_RS: Ре-рун Инсталл

en: Install Now!
sr_RS: Инсталл Сада,

en: If for some reason your installation of WP Statistics is missing the database tables or other core items, this will re-execute the install process.
sr_RS: ако из неког разлога ваш инсталација ВП статистику недостаје табела базе података  друге основне ставке, то ће поново извршити процес инсталирањаЕктенсион..

en: Database Index
sr_RS: Indeks baze podataka

en: Countries
sr_RS: Države

en: Update Now!
sr_RS: Ažuriraj sada!

en: Older installs of WP Statistics allow for duplicate entries in the visitors table in a corner case.  Newer installs protect against this with a unique index on the table.  To create the index on the older installs duplicate entries must be deleted first.  Clicking "Update Now" will scan the vistitors table, delete duplicate entries and add the index.
sr_RS: Starije WP Statistics instalacije dozvoljavaju dupliranje unosa u tabeli posetilaca u izuzetnim slučajevima. Novije instalacije štite se od toga jedinstvenim indeksom na tabeli. Da biste kreirali indeks na starijim instalacijama, prvo morate obrisati duple unose. Ako kliknete na opciju  "Ažuriraj sad", tabele posetilaca biće skenirane, dupli unosi će biti obrisani i indeksi će biti dodati tabeli.

en: This operation could take a long time on installs with many rows in the visitors table.
sr_RS: Ova operacija mogla bi da potraje malo duže ako u tabeli posetilaca ima mnogo redova.

en: Older installs of WP Statistics allow for duplicate entries in the visitors table in a corner case.  Newer installs protect against this with a unique index on the table.
sr_RS: Starije WP Statistics instalacije dozvoljavaju dupliranje unosa u tabeli posetilaca u izuzetnim slučajevima. Novije instalacije štite se od toga jedinstvenim indeksom na tabeli.

en: Congratulations, your installation is already up to date, nothing to do.
sr_RS: Čestitamo! Vaša instalacija već je ažurirana, nemate šta da radite.

en: Export
sr_RS: Izvezi

en: Export from
sr_RS: Izvezi iz

en: Please select
sr_RS: Odaberite

en: Select the table for the output file.
sr_RS: Odaberite tabelu za izlaznu datoteku.

en: Export To
sr_RS: Izvezi u

en: Select the output file type.
sr_RS: Odaberite vrstu izlazne datoteke.

en: Include Header Row
sr_RS: Uključi red u zaglavlju

en: Include a header row as the first line of the exported file.
sr_RS: Uključi red u zaglavlju kao prvi red izvezene datoteke

en: Start Now!
sr_RS: Počni sad!

en: Visitors
sr_RS: Posetioci

en: Are you sure?
sr_RS: Jeste li sigurni?

en: Data
sr_RS: Podaci

en: Empty Table
sr_RS: Isprazni tabelu

en: All data table will be lost.
sr_RS: Svi podaci će se izgubiti

en: Clear now!
sr_RS: Obriši sad!

en: Purge records older than
sr_RS: Obriši zapise starije od

en: Deleted user statistics data older than the selected number of days.  Minimum value is 30 days.
sr_RS: Podaci o statistici korisnika stariji od određenog broja dana su obrisani. Minimalna vrednost je 30 dana.

en: Purge now!
sr_RS: Obriši sad!

en: Delete User Agent Types
sr_RS: Obriši vrste korisničkih agenata

en: Delete Agents
sr_RS: Obriši agente

en: All visitor data will be lost for this agent type.
sr_RS: Svi podaci o posetiocima za ovu vrstu agenta biće izgubljeni

en: Delete now!
sr_RS: Obriši sad!

en: Delete Platforms
sr_RS: Obriši platforme

en: All visitor data will be lost for this platform type.
sr_RS: Svi podaci o posetiocima za ovu vrstu platforme biće izgubljeni.

en: Resources
sr_RS: Izvori

en: Memory usage in PHP
sr_RS: Upotreba memorije u PHP

en: Byte
sr_RS: Bajt

en: PHP Memory Limit
sr_RS: PHP ograničenje memorije

en: The memory limit a script is allowed to consume, set in php.ini.
sr_RS: Ograničenje memorije koje je dozvoljeno skripti da utroši, podešeno u php.ini.

en: Number of rows in the %s table
sr_RS: Број редова у %s табели

en: Row
sr_RS: Red

en: Number of rows
sr_RS: Broj redova

en: Version Info
sr_RS: Podaci o verziji

en: WP Statistics Version
sr_RS: WP Statistics verzija

en: The WP Statistics version you are running.
sr_RS: WP Statistics verzija koju vi imate

en: PHP Version
sr_RS: PHP verzija

en: The PHP version you are running.
sr_RS: PHP verzija koju vi imate

en: PHP Safe Mode
sr_RS: PHP bezbedan režim

en: Is PHP Safe Mode active.  The GeoIP code is not supported in Safe Mode.
sr_RS: Da li je PHP bezbedni režim aktivan? GeoIP kod nije podržan u bezbednom režimu.

en: jQuery Version
sr_RS: jQuery verzija

en: The jQuery version you are running.
sr_RS: jQuery verzija koju vi imate

en: cURL Version
sr_RS: cURL verzija

en: cURL not installed
sr_RS: cURL nije instaliran

en: The PHP cURL Extension version you are running.  cURL is required for the GeoIP code, if it is not installed GeoIP will be disabled.
sr_RS: Verzija PHP cURL ekstenzije koju vi imate. Za GeoIP kod cURL je obavezan. Ako nije instaliran, GeoIP će se deaktivirati.

en: Installed
sr_RS: Instaliran

en: Not installed
sr_RS: Nije instaliran

en: File Info
sr_RS: Филе Инфо

en: GeoIP Database
sr_RS: ГеоИП

en: Database file does not exist.
sr_RS: Datoteka baze podataka ne postoji.

en: , created on
sr_RS: Датабасе,створено од

en: The file size and date of the GeoIP database.
sr_RS: величине фајла и датум базе ГеоИП.

en: browscap.ini File
sr_RS: Бровсцап.ини Филе

en: browscap.ini file does not exist.
sr_RS: бровсцап.ини датотека не постоји.

en: The file size and date of the browscap.ini file.
sr_RS: Филе величину и датум бровсцап.ини фајлаће

en: browscap Cache File
sr_RS: бровсцап Цацхе Филе

en: browscap cache file does not exist.
sr_RS: бровсцап кеш датотека не постоји.

en: The file size and date of the browscap cache file.
sr_RS: величина и датум бровсцап кеш  Дођите

en: Client Info
sr_RS: Podaci o klijentu

en: Client IP
sr_RS: IP klijenta

en: The client IP address.
sr_RS: IP adresa klijenta

en: User Agent
sr_RS: Korisnički agent

en: The client user agent string.
sr_RS: Niz korisničkog agenta klijenta

en: This will replace all IP addresses in the database with hash values and cannot be undo, are you sure?
sr_RS: Ovo će zameniti sve IP adrese u bazi podataka hash vrednostima i ne može se poništiti. Jeste li sigurni?

en: GeoIP Options
sr_RS: GeoIP opcije

en: Updates any unknown location data in the database, this may take a while
sr_RS: Ažurira bilo koju nepoznatu lokaciju podataka u bazi podataka. Može potrajati izvesno vreme

en: IP Addresses
sr_RS: IP adrese

en: Hash IP Addresses
sr_RS: Hash IP adrese

en: Replace IP addresses in the database with hash values, you will not be able to recover the IP addresses in the future to populate location information afterwards and this may take a while
sr_RS: Zamenjuje IP adrese u bazi podataka hash vrednostima. Nećete moći da vratite IP adrese da biste ispunili informacije o lokaciji u budućnosti. Može potrajati izvesno vreme.

en: IP Addresses replaced with hash values.
sr_RS: IP adrese zamenjene hash vrednostima.

en: Install routine complete.
sr_RS: Инсталл рутинску ЦОМПЛЕТЕбровсцап...

en: Resources/Information
sr_RS: Izvori/Informacije

en: Purging
sr_RS: Brisanje

en: Database
sr_RS: Baza podataka

en: Updates
sr_RS: Ažuriranja

en: WP Statistics V%s
sr_RS: WP Statistics Verzija V%s

en: Visit Us Online
sr_RS: Posetite nas online

en: Come visit our great new %s and keep up to date on the latest news about WP Statistics.
sr_RS: посетите нашу велику нову %s и држе до датума на најновије вести Око ВП статистику.

en: website
sr_RS: аутора

en: Rate and Review at WordPress.org
sr_RS: Ocenite i napišite pregled na WordPress.org

en: Thanks for installing WP Statistics, we encourage you to submit a
sr_RS: Hvala što ste instalirali WP Statistics. Slobodno ga

en: rating and review
sr_RS:  ocenite i napišite komentar na

en: over at WordPress.org.  Your feedback is greatly appreciated!
sr_RS: WordPress.org. Vaše povratne informacije mnogo nam znače!

en: Translations
sr_RS: Prevodi

en: WP Statistics supports internationalization and we encourage our users to submit translations, please visit our %s to see the current status and %s if you would like to help.
sr_RS: ВП статистику подржава интернационализацију и охрабрујемо наше кориснике да доставе преводе, посетите наш %s да бисте видели тренутни статус и %s ако желите да помогнете.

en: translation collaboration site
sr_RS: превод сарадња сајт

en: drop us a line
sr_RS: пошаљите нам линију

en: Support
sr_RS: Podrška

en: We're sorry you're having problem with WP Statistics and we're happy to help out.  Here are a few things to do before contacting us:
sr_RS: Žao nam je što vam WP Statistics zadaje problem i srećni smo što možemo da vam pomognemo. Evo šta treba da uradite pre nego što nam se obratite:

en: Have you read the %s?
sr_RS: Да ли сте прочитали %s?

en: FAQs
sr_RS: ФАК

en: manual
sr_RS: Упутству

en: Have you search the %s for a similar issue?
sr_RS: имају претражујете %s за сличан проблем?

en: support forum
sr_RS: Форум

en: Have you search the Internet for any error messages you are receiving?
sr_RS: Jeste li pretražili internet da uporedite poruke o grešci koje dobijate?

en: And a few things to double-check:
sr_RS: Još jednom proverite sledeće:

en: How's your memory_limit in php.ini?
sr_RS: Kako stojite sa ograničenjem_memorije u php.ini?

en: Have you tried disabling any other plugins you may have installed?
sr_RS: Jeste li pokušali da deaktivirate bilo koji drugi plugin koji ste, možda, instalirali?

en: Have you tried using the default WordPress theme?
sr_RS: Jeste li pokušali da upotrebite podrazumevanu WordPress temu?

en: Have you double checked the plugin settings?
sr_RS: Jeste li ponovo proverili podešavanja plugin-a?

en: Do you have all the required PHP extensions installed?
sr_RS: Imate li instalirane sve potrebne PHP ekstenzije?

en: Are you getting a blank or incomplete page displayed in your browser?  Did you view the source for the page and check for any fatal errors?
sr_RS: Da li vam se u pretraživaču prikazuje prazna ili nekompletna stranica? Jeste li potražili stranicu u izvoru i proverili ima li fatalnih grešaka?

en: Have you checked your PHP and web server error logs?
sr_RS: Jeste li proverili svoj PHP i dnevnike grešaka web servera?

en: Still not having any luck?
sr_RS: Niste imali sreće?

en: Then please open a new thread on the %s and we'll respond as soon as possible.
sr_RS: Затим отворите нову тему о %s, а ми ћемо одговорити у најкраћем могућем року.

en: WordPress.org support forum
sr_RS: ВордПресс.орг Форум

en: Alternatively %s support is available as well.
sr_RS: Алтернативно помагања %s је доступан као и .

en: Farsi
sr_RS: Фарси

en: Access Levels
sr_RS: Nivoi pristupa

en: Required user level to view WP Statistics
sr_RS: Neophodan korisnički nivo za pregled plugin-a WP Statistics.

en: Required user level to manage WP Statistics
sr_RS: Neophodan korisnički nivo za upravljanje plugin-om WP Statistics.

en: See the %s for details on capability levels.
sr_RS: Видети %s за детаље о нивоима способности.

en: WordPress Roles and Capabilities page
sr_RS: ВордПресс улоге и способности Паге

en: Hint: manage_network = Super Admin Network, manage_options = Administrator, edit_others_posts = Editor, publish_posts = Author, edit_posts = Contributor, read = Everyone.
sr_RS: Savet:  upravljaj_mrežom = Super Admin Mreža, upravljaj_opcijama = Administrator, uredi_tuđe_postove = Urednik, objavi_postove = Autor, uredi_postove = Saradnik, čitaj = Svi.

en: Each of the above casscades the rights upwards in the default WordPress configuration.  So for example selecting publish_posts grants the right to Authors, Editors, Admins and Super Admins.
sr_RS: Sve navedene kaskade prikazuju kompetencije u podrazumevanoj WordPress konfiguraciji. Na primer, kada odaberete objavi_postove, prava na to imaju autori, urednici, administratori i super administratori.

en: If you need a more robust solution to delegate access you might want to look at %s in the WordPress plugin directory.
sr_RS: Ako vam je potrebno striktnije rešenje za raspodelu pristupa, možda ćete hteti da pogledate %s u WordPress plugin direktorijumu.

en: Exclusions
sr_RS: Izuzeci

en: Record exclusions
sr_RS: Izuzeci zapisa

en: Enable
sr_RS: Aktiviraj

en: This will record all the excluded hits in a separate table with the reasons why it was excluded but no other information.  This will generate a lot of data but is useful if you want to see the total number of hits your site gets, not just actual user visits.
sr_RS: Na ovaj način zabeležiće se svi izuzeti zahtevi u odvojenoj tabeli zajedno sa razlozima zbog kojih su izuzeti, ali bez ijedne druge informacije. Na ovaj način generisaće se veliki broj podataka, ali koriristiće vam kad budete hteli da vidite ukupan broj zahteva koje dobija vaš site, a ne samo broj poseta trenutnih korisnika.

en: Exclude User Roles
sr_RS: Isključi korisničke uloge

en: Exclude
sr_RS: Isključi

en: Exclude %s role from data collection.
sr_RS: Isključi %s ulogu iz kolekcije podataka.

en: IP/Robot Exclusions
sr_RS: IP/Robot izuzeci

en: Robot list
sr_RS: Lista robota

en: A list of words (one per line) to match against to detect robots.  Entries must be at least 4 characters long or they will be ignored.
sr_RS: Lista reči (po jedna reč u svakom redu) za detektovanje robota. Unosi moraju biti dugački najmanje 4 karaktera. U suprotnom, biće ignorisani.

en: Reset to Default
sr_RS: Vrati na podrazumevane vrednosti

en: Force robot list update after upgrades
sr_RS: Ažuriraj listu robota nakon nadgradnje

en: Force the robot list to be reset to the default after an update to WP Statistics takes place.  Note if this option is enabled any custom robots you have added to the list will be lost.
sr_RS: Vratite listu robota na podrazumevane vrednosti posle WP Statistics ažuriranja. Obratite pažnju na to da li je ova opcija aktivirana ili će bilo koji prilagođeni roboti dodati ovoj listi biti izgubljeni.

en: Excluded IP address list
sr_RS: Isključena lista IP adresa

en: A list of IP addresses and subnet masks (one per line) to exclude from statistics collection (both 192.168.0.0/24 and 192.168.0.0/255.255.255.0 formats are accepted).  To specify an IP address only, use a subnet value of 32 or 255.255.255.255.
sr_RS: Lista IP adresa i subnet maske (po jedna u svakom redu) za izuzimanje iz statističke kolekcije (192.168.0.0/24 i 192.168.0.0/255.255.255.0 formata je prihvaćeno). Da biste naveli samo IP adresu, koristite subnet vrednost 32 ili 255.255.255.255.

en: Add 10.0.0.0
sr_RS: Dodaj 10.0.0.0

en: Add 172.16.0.0
sr_RS: Dodaj 172.16.0.0

en: Add 192.168.0.0
sr_RS: Dodaj 192.168.0.0

en: Site URL Exclusions
sr_RS: Izuzeci URL site-a

en: Excluded login page
sr_RS: Izuzeta stranica za prijavljivanje

en: Exclude the login page for registering as a hit.
sr_RS: Izuzmi stranicu za prijavljivanje i nemoj je registrovati kao zahtev

en: Excluded admin pages
sr_RS: Isključene stranice administratora

en: Exclude the admin pages for registering as a hit.
sr_RS: Isključi stranice administratora i nemoj ih registrovati kao zahtev.

en: browscap settings
sr_RS: бровсцап Сеттингс

en: browscap usage
sr_RS: бровсцап Употреба

en: Active
sr_RS: Aktivan

en: The browscap database will be downloaded and used to detect robots.
sr_RS: база података бровсцап ће бити преузета и користити за детекцију роботе

en: Update browscap Info
sr_RS: Упдате бровсцап Инфо

en: Download browscap Database
sr_RS: Довнлоад бровсцап база

en: Save changes on this page to download the update.
sr_RS: Sačuvaj izmene na ovoj stranici radi preuzimanja ažuriranja.

en: Schedule weekly update of browscap DB
sr_RS: Распоред недељно ажурирање бровсцап ДБ

en: Next update will be
sr_RS: Naredno ažuriranje biće

en: Download of the browscap database will be scheduled for once a week.
sr_RS: преузимање базе бити заказана једном недељно.

en: This will delete the manual when you save the settings, are you sure?
sr_RS: Kad sačuvate podešavanja, obrisaćete priručnik. Jeste li sigurni?

en: This feature will not store IP addresses in the database but instead used a unique hash.  The "Store entire user agent string" setting will be disabled if this is selected.  You will not be able to recover the IP addresses in the future to recover location information if this is enabled.
sr_RS: Ова функција неће чувати ИП адресе у бази података, али уместо тога користи јединствену хасх.  "Сторе цела Прелистувач стринг " Постављање ће бити онемогућен ако је он изабран. Нећете бити у стању да се опорави ИП адресе у будућности да се опорави информације о локацији, ако је то омогућено.

en: Users Online
sr_RS: Online korisnici

en: User online
sr_RS: Korisnik online
