WP Statistics - en to sk translation catalogue (552 entries)

en: Post/Page ID
sk: ID príspevku / stránky

en: The time frame to get the statistic for, strtotime() (http://php.net/manual/en/datetime.formats.php) will be used to calculate it. Use "total" to get all recorded dates.
sk: Na výpočet štatistiky bude použitý časový rámec strtotime() (http://php.net/manual/en/datetime.formats.php). Použite &quot;celkom&quot;, pre získanie všetkých zaznamenaných dát.

en: geoip collection
sk: kolekcia GeoIP

en: visit database index
sk: databázový index návštev

en: Database updates are required, please go to %s and update the following: %s
sk: Je potrebná aktualizácia databázy, prejdite do%s a aktualizujte nasledovné:%s

en: countries database index
sk: databázový index krajín

en: The following features are disabled, please go to %s and enable them: %s
sk: Nasledujúce funkcie sú vypnuté, prejdite do %s, a aktivujte ich: %s

en: hit tracking
sk: sledovanie zobrazení

en: online user tracking
sk: on-line sledovanie používateľov

en: The following plugin table(s) do not exist in the database, please re-run the %s install routine %s:
sk: Nasledujúca tabuľka(ky) zásuvného modulu neexistuje v databáze, prosím, znova spustite inštaláčnú %s rutinu %s:

en: Search table conversion complete, %d rows added.
sk: Konverzia vyhľadavacej tabuľky dokončená, pridaných %d riadkov.

en: Older installs of WP Statistics store details of searches in the visitors table which can become a performance issue on large datasets.  A new table has been created to hold this information in a more scalable fashion.
sk: Staršie inštalácie WP Štatistiky ukladajú detaily z vyhľadávania v tabuľke návštevníkov, čo môže spôsobovať výkonostné problémy pri veľkých objemoch dát. Bola preto vytvorená nová tabuľka pre uchovanie týchto informácií lepšie škálovateľným spôsobom.

en: Search Table
sk: Vyhľadávacia Tabuľka

en: Convert
sk: Konvertovať

en: Convert Now!
sk: Konvertovať teraz!

en: Older installs of WP Statistics store details of searches in the visitors table which can become a performance issue on large datasets.  A new table has been created to hold this information in a more scalable fashion, however the old data must first be converted to the new format before it can be used.
sk: Staršie inštalácie WP Štatistiky ukladajú detaily z vyhľadávania v tabuľke návštevníkov, čo môže spôsobovať výkonostné problémy pri veľkých objemoch dát. Bola preto vytvorená nová tabuľka pre uchovanie týchto informácií lepšie škálovateľným spôsobom. Predtým ako staré dáta bude môžné použiť, musia byť najskôr konvertované na nový formát.

en: Download of the Piwik Referrer Spam Blacklist database will be scheduled for once a week.
sk: Sťahovanie databázy Piwik Referrer Spam Blacklist bude naplánovaná raz týždenne.

en: Externals
sk: Externé špecifikácie

en: Piwik Referrer Spam Blacklist settings
sk: Nastavenia Piwik Referrer Spam Blacklist

en: Schedule weekly update of Piwik Referrer Spam Blacklist DB
sk: Naplánovať týždennú aktualizáciu Piwik Referrer Spam Blacklist DB

en: Download Piwik Referrer Spam Blacklist Database
sk: Stiahnite si Piwik Referrer Spam Blacklist databázu

en: Update Piwik Referrer Spam Blacklist Info
sk: Aktualizácia Piwik Referrer Spam Blacklist informácií

en: The Piwik Referrer Spam Blacklist database will be downloaded and used to detect referrer spam.
sk: Bude stiahnutá Piwik Referrer Spam Blacklist databáza, ktorá sa používa na určenie spamu odkazovača.

en: Referrer spam blacklist is provided by Piwik, available from %s.
sk: Referrer spam blacklist poskytuje Piwik, dostupný z %s.

en: Piwik Referrer Spam Blacklist usage
sk: Využitie Piwik Referrer Spam Blacklist

en: Treat corrupt browser info as a bot
sk: Zaobchádzať s narušenými informáciami prehliadača ako s robotom

en: 404 Pages
sk: Stránky 404

en: Date
sk: Dátum

en: Treat any visitor with corrupt browser info (missing IP address or empty user agent string) as a robot.
sk: Považovať každého návštevníka s nekompletnými informáciami prehliadača (chýbajúce IP adresy alebo prázdny reťazca agenta) za robota.

en: Excluded 404 pages
sk: Vylúčené stránky 404

en: Exclude any URL that returns a "404 - Not Found" message.
sk: Vylúčiť ľubovoľnú URL, ktorá vracia - správa "404 - Not Found".

en: Error creating GeoIP database directory, make sure your web server has permissions to create directories in : %s
sk: Chyba pri vytváraní adresára GeoIP databázy, uistite sa, že váš webový server má oprávnenie na vytvorenie adresárov v : %s

en: Add page title to empty search words
sk: Zadajte názov stránky do prázdnych vyhľadávacích slóv

en: If a search engine is identified as the referrer but it does not include the search query this option will substitute the page title in quotes preceded by "~:" as the search query to help identify what the user may have been searching for.
sk: Ak je vyhľadávač identifikovaný ako refferer (označenie pre URI, z kterého bola webová stránka navštívená), ale nezahŕňa vyhľadávací dotaz, táto voľba nahradí názov stránky v úvodzovkách, ktorému predchádza "~:", ako vyhľadávací dotaz a tak pomôže určiť čo používateľ hľadal.

en: Purge visitors with more than
sk: Odstrániť návštevníkov s viac ako

en: hits
sk: zobrazenia

en: Deleted user statistics data where the user has more than the defined number of hits in a day.  This can be useful to clear up old data when your site has been hit by a bot.  This will remove the visitor and their hits to the site, however it will not remove individual page hits as that data is not recorded on a per use basis.  Minimum value is 10 hits.
sk: Zmazané používateľské štatistiky, kde má používateľ viac zobrazení za deň ako definovaný počet. Môže byť užitočné vymazať staré dáta, keď boli vaše stránky zobrazované robotom. Tým sa odstráni návštevník a jeho zobrazenia stránok, ale neodstráni to jednotlivé zobrazenia stránok, kedže dáta nie sú zaznamenavané podľa použitia. Minimálna hodnota je 10 zobrazení.

en: No visitors found to purge.
sk: Neboli nájdení žiadni návštevníci na odstránenie.

en: %s records purged successfully.
sk: %s záznamov úspešne uvoľnených.

en: Number of hits must be greater than or equal to 10!
sk: Počet zobrazení musí byť väčší alebo rovný 10!

en: Page Visits
sk: Návštev stránok

en: Page Count
sk: Počet stránok

en: Comment Count
sk: Počet komentárov

en: Spam Count
sk: Počet spamu

en: User Count
sk: Počet používateľov

en: Post Average
sk: Priemerne príspevkov

en: Comment Average
sk: Komentárov priemerne

en: Search Provider
sk: Poskytovateľ vyhľadávania

en: The search provider to get statistics on.
sk: Poskytovateľ vyhľadávania pre získanie štatistických údajov.

en: Number Format
sk: Číselný formát

en: The format to display numbers in: i18n, english, none.
sk: Formát zobrazenia čísla v: i18n, angličtina, nič.

en: English
sk: Angličtina

en: International
sk: Medzinárodný

en: Hits Statistics Summary
sk: Súhrn štatistík zobrazení

en: Chart Total
sk: Sumárny graf

en: All Time Total
sk: Celkovo

en: Have you thought about donating to WP Statistics?
sk: Už ste premýšľali o podpore pre WP Statistics?

en: Donate
sk: Prispejte

en: Fell like showing us how much you enjoy WP Statistics?  Drop by our %s page and show us some love!
sk: Chcete sa s námi podeliť o to ako sa vám páči WP Statistics? Prejdite na našu stránku %s a ukážte nám trochu lásky!

en: donation
sk: dar

en: Donate Now!
sk: Prispejte práve teraz!

en: Close
sk: Zavrieť

en: Select the statistic you wish to display.
sk: Vyberte štatistiku, ktorú chcete zobraziť.

en: Statistic
sk: Štatistický

en: Post Count
sk: Počet príspevkov

en: Time Frame
sk: Časový rámec

en: to
sk: do

en: Go
sk: Prejsť

en: Visits Table
sk: Tabuľka návštev

en: Older installs of WP Statistics allow for duplicate entries in the visits table in a corner case.  Newer installs protect against this with a unique index on the table.  To create the index on the older installs duplicate entries must be deleted first.  Clicking "Update Now" will scan the vistits table, delete duplicate entries and add the index.
sk: Staršie inštalácie WP Statistics umožňujú v hraničnom prípade duplicitné záznamy v tabuľke návštev. Novšie inštalácie zabraňujú tomu použitím jedinečného indexu v tabuľke. Ak chcete vytvoriť index na staršie inštalácie, musíte najkôr duplicitné položky odstrániť. Kliknutím "Aktualizovať teraz" sa vykoná kontrola tabuľky návštev, odstránia sa duplicitné záznamy a pridá sa index.

en: This operation could take a long time on installs with many rows in the visits table.
sk: Ak je veľa riadkov v tabuľke návštev, táto operácia môže trvať počas inštalácie dlhú dobu.

en: Older installs of WP Statistics allow for duplicate entries in the visits table in a corner case.  Newer installs protect against this with a unique index on the table.
sk: Staršie inštalácie WP Statistics umožňujú v hraničnom prípade duplicitné záznamy v tabuľke návštev. Novšie inštalácie zabraňujú tomu použitím jedinečného indexu v tabuľke.

en: Filtered by
sk: Filtrované podľa

en: Range
sk: Rozsah

en: MM/DD/YYYY
sk: MM/DD/RRRR

en: Do not use the translations and instead use the English defaults for WP Statistics (requires two page loads)
sk: Nepoužívajte preklady a namiesto toho použite predvolenú Angličtinu pre WP Statistics (vyžaduje dve načítania stránky)

en: Force English
sk: Vynútiť Angličtinu

en: Languages
sk: Jazyky

en: Note: this option will NOT handle url parameters (anything after the ?), only to the script name.  Entries less than two characters will be ignored.
sk: Poznámka: Táto voľba nebude spracovávať parametre URL (hocičo za ?), len po meno skriptu. Položky s menej ako dvoma znakmi budú ignorované.

en: A list of local urls (ie. /wordpress/about, one per line) to exclude from statistics collection.
sk: Zoznam lokálnych adries URL (napr. /wordpress /about, jedna na riadok), vylúčených zo zberu štatistických údajov.

en: Excluded URLs list
sk: Zoznam vylúčených URL-adries

en: Excluded URL
sk: Vylúčené URL

en: Last 365 Days (Year)
sk: Posledných 365 dní (Rok)

en: Last 30 Days (Month)
sk: Posledných 30 dní (Mesiac)

en: Last 7 Days (Week)
sk: Posledných 7 dní (Týždeň)

en: Feeds
sk: Prísuny (Feeds)

en: User Role
sk: Rola používateľa

en: Login Page
sk: Prihlasovacia stránka

en: Admin Page
sk: Administrátorska stránka

en: Self Referral
sk: Seba odkazujúci

en: IP Match
sk: IP zhoda

en: Currently there are no users online in the site.
sk: Aktuálne nie sú na webe žiadni aktívni používatelia.

en: Robot Threshold
sk: Prah pre roboty

en: Page Trending Stats
sk: Štatistika trendov stránky

en: Hostname
sk: Meno hostiteľa

en: Enable or disable this feature
sk: Zapnúť alebo vypnúť túto funkciu

en: Check for online users every
sk: Kontrolovať aktívnych používateľov každých

en: Second
sk: Sekúnd

en: Time for the check accurate online user in the site. Now: %s Second
sk: Čas pre presnú kontrolu on-line pužívateľov na stránke. Teraz: %s sekúnd

en: Record all user
sk: Zaznamenať všetkých používateľov

en: Ignores the exclusion settings and records all users that are online (including self referrals and robots).  Should only be used for troubleshooting.
sk: Ignoruje nastavenia pre vylúčenie a zaznamenáva všetkých aktívnych používateľov (vrátane svojich reffererov a robotov). Malo by byť použité iba pri riešení problémov.

en: Store entire user agent string
sk: Uložiť celý reťazec agenta používateľa

en: Only enabled for debugging
sk: Aktivované len pre ladenie

en: Coefficient per visitor
sk: Koeficient na návštevníka

en: For each visit to account for several hits. Currently %s.
sk: Za každú návštevu započítať niekoľko zobrazení. Momentálne %s.

en: Pages
sk: Stránky

en: Track all pages
sk: Sledovať všetky stránky

en: Strip parameters from URI
sk: Získať parametre z URI

en: This will remove anything after the ? in a URL.
sk: Týmto sa odstráni v URL všetko nasledujúce po?.

en: Disable hits column in post/pages list
sk: Zakázať stĺpec zobrazení vo výpise príspevkov/stránok

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Show stats in menu bar
sk: Zobraziť štatistiky v menu

en: No
sk: Nie

en: Yes
sk: Áno

en: Show stats in admin menu bar
sk: Zobraziť štatistiky v administrátorskom menu

en: Hide admin notices about non active features
sk: Skryť administrátorské oznámenia o neaktívnych funkciách

en: By default WP Statistics displays an alert if any of the core features are disabled on every admin page, this option will disable these notices.
sk: Ak sú základné funkcie deaktivované, v predvolenom nastavení WP Statistics zobrazuje výstrahu na každej admin stránke, táto voľba vypne zobrazovanie týchto výstrah.

en: Delete the manual
sk: Odstrániť manuál

en: By default WP Statistics stores the admin manual in the plugin directory (~5 meg), if this option is enabled it will be deleted now and during upgrades in the future.
sk: V predvolenom nastavení WP Statistics ukladá administrátorsky manuál v plugin adresári (~ 5 meg), ak je táto možnosť povolená, bude teraz manuál zmazaný a aj počas aktualizácii v budúcnosti.

en: Search Engines
sk: Vyhľadávače

en: Disabling all search engines is not allowed, doing so will result in all search engines being active.
sk: Vypnutie všetkých vyhľadávačov nie je povolené, vykonanie tohto spôsobí zmenu vo všetkých aktívnych vyhľadávačoch.

en: disable
sk: vypnúť

en: Disable %s from data collection and reporting.
sk: Vypnúť %s zo zberu údajov a hlásení.

en: Charts
sk: Grafy

en: Include totals
sk: Zahrnúť súčty

en: Add a total line to charts with multiple values, like the search engine referrals
sk: Pridanie sumárneho riadku na grafy s viacerými hodnotami, ako referencie vyhľadávača

en: GeoIP settings
sk: GeoIP nastavenia

en: IP location services provided by GeoLite2 data created by MaxMind, available from %s.
sk: IP služby polohy poskytované GeoLite2 Data, vytvoril MaxMind, dostupné z %s.

en: GeoIP collection
sk: Zber údajov GeoIP

en: For get more information and location (country) from visitor, enable this feature.
sk: Pre získanie ďalších informácií a lokácie (krajiny) návštevníka, aktivujte túto funkciu.

en: Update GeoIP Info
sk: Aktualizácia GeoIP Info

en: Download GeoIP Database
sk: Stiahnuť GeoIP databázu

en: Schedule monthly update of GeoIP DB
sk: Naplánovať mesačnú aktualizáciu GeoIP DB

en: Download of the GeoIP database will be scheduled for 2 days after the first Tuesday of the month.
sk: Sťahovanie GeoIP databázy bude naplánované 2 dni po prvom utorku v mesiaci.

en: This option will also download the database if the local filesize is less than 1k (which usually means the stub that comes with the plugin is still in place).
sk: Ak veľkosť lokálneho súboru je menej ako 1k, táto voľba tiež stiahne databázu (čo zvyčajne znamená že pozostatok, pochádzajúci zo zásuvného modulu zostávna na svojom mieste).

en: Populate missing GeoIP after update of GeoIP DB
sk: Vyplňte chýbajúce GeoIP po aktualizácii GeoIP DB

en: Update any missing GeoIP data after downloading a new database.
sk: Aktualizovať chýbajúce GeoIP údaje po stiahnutí novej databázy.

en: Country code for private IP addresses
sk: Kód krajiny pre súkromné ​​IP adresy

en: The international standard two letter country code (ie. US = United States, CA = Canada, etc.) for private (non-routable) IP addresses (ie. 10.0.0.1, 192.158.1.1, 127.0.0.1, etc.).  Use "000" (three zeros) to use "Unknown" as the country code.
sk: Štandardný medzinárodný kód krajiny zložený z dvoch písmen (napr. US = Spojené štáty, CA = Kanada, atď.) pre súkromné ​​(nepoužité na smerovanie) IP adresy (napr. 10.0.0.1, 192.158.1.1, 127.0.0.1, atď.). Zadajte "000" (tri nuly) na použitie "Unknown" (Neznáma) ako kód krajiny.

en: GeoIP collection is disabled due to the following reasons:
sk: Zber údajov GeoIP je zakázaný z nasledujúcich príčin:

en: GeoIP collection requires PHP %s or above, it is currently disabled due to the installed PHP version being
sk: Zber údajov GeoIP vyžaduje PHP %s alebo vyššie, je preto zakázaný kvôli aktuálne nainštalovanej PHP verzii

en: GeoIP collection requires the cURL PHP extension and it is not loaded on your version of PHP!
sk: Zber údajov GeoIP vyžaduje rozšírenie PHP cURL a to nie je zavedené vo vašej verzii PHP!

en: GeoIP collection requires the BC Math PHP extension and it is not loaded on your version of PHP!
sk: Zber údajov GeoIP vyžaduje BC Math PHP rozšírenie a to nie je zavedené vo vašej verzii PHP!

en: PHP safe mode detected!  GeoIP collection is not supported with PHP's safe mode enabled!
sk: Zistený PHP núdzový režim! Zber GeoIP údajov nie je podporovaný s PHP v núdzovom režime!

en: This will permanently delete data from the database each day, are you sure you want to enable this option?
sk: To bude natrvalo odstrániť dáta z databázy každý deň, ste si istí, že chcete povoliť túto možnosť?

en: Days
sk: Dní

en: The number of days to keep statistics for.  Minimum value is 30 days.  Invalid values will disable the daily maintenance.
sk: Počet dní pre uchovanie štatistík. Minimálna hodnota je 30 dní. Neplatné hodnoty znemožnia dennú údržbu.

en: Common Report Options
sk: Všeobecné nastavenia záznamov

en: E-mail addresses
sk: E-mailové adresy

en: A comma separated list of e-mail addresses to send reports to.
sk: Čiarkou oddelený zoznam e-mailových adries pre odoslanie hlásení.

en: Update Reports
sk: Správy o aktualizácii

en: Send a report whenever the browscap.ini is updated.
sk: Poslať správu, kedykoľvek je browscap.ini aktualizovaný.

en: Send a report whenever the GeoIP database is updated.
sk: Poslať správu, kedykoľvek je databáza GeoIP aktualizovaná.

en: Pruning
sk: Odstránenie

en: Send a report whenever the pruning of database is run.
sk: Poslať správu, kedykoľvek sa spustí čistenie databázy.

en: Upgrade
sk: Aktualizácia

en: Send a report whenever the plugin is upgraded.
sk: Poslať správu, kedykoľvek je zásuvný modul aktualizovaný.

en: Statistical reporting
sk: Štatistické vykazovanie

en: Schedule
sk: Plánovanie

en: Select how often to receive statistical report.
sk: Vyberte, ako často chcete dostávať štatistický záznam.

en: Send reports via
sk: Odoslať správy prostredníctvom

en: Email
sk: E-mail

en: Select delivery method for statistical report.
sk: Zvoliť spôsob doručenia pre štatistický záznam.

en: Note: To send SMS text messages please install the %s plugin.
sk: Poznámka: Pre odosielanie SMS textových správ nainštalujte %s zásuvný modul.

en: Report body
sk: Telo správy

en: Enter the contents of the report.
sk: Zadajte obsah správy.

en: Any shortcode supported by your installation of WordPress, include all shortcodes for WP Statistics (see the admin manual for a list of codes available) are supported in the body of the message.  Here are some examples:
sk: Akýkoľvek skrátený kód (shortcode) podporovaný inštaláciou WordPress, zahŕňa všetky skrátené kódy pre WP Statistics (viď. administrátorsky návod pre zoznam dostupných kódov), sú podporované v tele správy. Tu je niekoľko príkladov:

en: User Online
sk: Používateľ online

en: Today Visitor
sk: Dnes návštevníkov

en: Today Visit
sk: Dnes návštev

en: Yesterday Visitor
sk: Včera Návštevníkov

en: Yesterday Visit
sk: Včera Návštev

en: Total Visitor
sk: Celkom návštevníkov

en: Total Visit
sk: Návštev celkom

en: None
sk: Žiadna

en: About
sk: O aplikácii

en: Dashboard
sk: Prehľadový panel

en: The following items are global to all users.
sk: Nasledujúce položky sú globálne pre všetkých používateľov.

en: Disable dashboard widgets
sk: Zakázať Widgety prehľadového panelu

en: Disable the dashboard widgets.
sk: Zakázať widgety prehľadového panelu.

en: Page/Post Editor
sk: Editor Stránky/Príspevku

en: Disable post/page editor widget
sk: Zakázať Widget editora príspevku/stránky

en: Disable the page/post editor widget.
sk: Zakázať widget editora stránky/príspevku.

en: Disable map
sk: Zakázať mapu

en: Disable the map display
sk: Vypnúť zobrazovanie máp

en: Get country location from Google
sk: Získajte lokáciu krajiny z Google

en: This feature may cause a performance degradation when viewing statistics and is only valid if the map type is set to "Google".
sk: Táto funkcia môže spôsobiť pri prezeraní štatistík pokles výkonu a je platná len ak je nastavený typ mapy na "Google".

en: WP Statisitcs Removal
sk: Odstránenie WP Statisitcs

en: Uninstalling WP Statistics will not remove the data and settings, you can use this option to remove the WP Statistics data from your install before uninstalling the plugin.
sk: Odinštalovanie WP Statistics neodstráni dáta a nastavenia, môžete použiť túto možnosť na odstránenie dát WP Statistics z vášej inštalácie pred odinštalovaním zásuvného modulu.

en: Once you submit this form the settings will be deleted during the page load, however WP Statistics will still show up in your Admin menu until another page load is executed.
sk: Po odoslaní tohto formulára budú počas načítavania stránky zmazané nastavenia, avšak WP Statistics ich bude aj naďalej zobrazovať v ponuke pre správu, až pokiaľ sa neudeje načítanie ďalšej stránky.

en: Remove data and settings
sk: Odstrániť dáta a nastavenia

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove data and settings, this action cannot be undone.
sk: Odstrániť dáta a nastavenia, túto operáciu nie je možno vratiť späť.

en: General
sk: Všeobecne

en: Notifications
sk: Notifikácie

en: Dashboard/Overview
sk: Prehľadový panel/Prehľad

en: Maintenance
sk: Údržba

en: Removal
sk: Odstránenie

en: Update
sk: Aktualizácia

en: Once Weekly
sk: Raz týždenne

en: Once Every 2 Weeks
sk: Raz za 2 týždne

en: Once Every 4 Weeks
sk: Raz za 4 týždne

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Show site stats in sidebar.
sk: Zobraziť štatistiky stránok v bočnom paneli.

en: Week Visit
sk: Tyzden Visit

en: Month Visit
sk: Návštevy mesačne

en: Years Visit
sk: Roky Navstivte

en: Total Page Views
sk: Celkový počet zobrazení stránky

en: Search Engine referred
sk: Odkazovaný vyhľadávač

en: Total Posts
sk: Celkom prispevkov

en: Total Pages
sk: Celkom stránok

en: Total Comments
sk: Komentárov celkovo

en: Total Spams
sk: Celkom spamy

en: Total Users
sk: Celkom používateľov

en: Average Posts
sk: Priemer príspevkov

en: Average Comments
sk: Priemer komentárov

en: Average Users
sk: Priemerny Uzivatelske

en: Last Post Date
sk: Dátum posledného príspevku

en: Name
sk: Meno

en: Items
sk: Položky

en: Yesterday visit
sk: Včera návštev

en: Search Engine Referred
sk: Odkazovaný vyhľadávač

en: Select type of search engine
sk: Vyberte typ vyhladávača

en: WP Statistics has been removed, please disable and delete it.
sk: Aplikácia WP Statistics bola odstránená, prosím, vypnite a zmažte ju.

en: Complete statistics for your WordPress site.
sk: Kompletné štatistiky pre vaše WordPress stránky.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Click here to visit the plugin on WordPress.org
sk: Kliknite tu pre návštevu pluginu na WordPress.org

en: Visit WordPress.org page
sk: Navštívte stránku WordPress.org

en: Click here to rate and review this plugin on WordPress.org
sk: Kliknite tu pre ohodnotenie a posúdenie tohto pluginu na WordPress.org

en: Rate this plugin
sk: Hodnotiť tento zásuvný modul (plugin)

en: WP Statistics - Hits
sk: WP Statistics - hity

en: Overview
sk: Prehľad

en: Referrers
sk: Odkazovače

en: Searches
sk: Vyhľadávanie

en: Search Words
sk: Hľadané slová

en: Top Visitors Today
sk: Top návštevníci dnes

en: Optimization
sk: Optimalizácia

en: Manual
sk: Manuál

en: Site
sk: Stránka

en: Options
sk: Možnosti

en: Today visitor
sk: Dnes návštevníkov

en: Today visit
sk: Dnes navštíviť

en: Yesterday visitor
sk: Včera návštevníkov

en: View Stats
sk: Zobrazenie štatistiky

en: Download ODF file
sk: Stiahnuť ODF súbor

en: Download HTML file
sk: Stiahnuť súbor vo formáte HTML

en: Manual file not found.
sk: Súbor manuálu nebol nájdený.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
sk: Nemáte dostatočné oprávnenia pre prístup k tejto stránke.

en: WP Statistics %s installed on
sk: WP Statistics %s inštalovaný na

en: Error downloading GeoIP database from: %s - %s
sk: Chyba pri sťahovaní GeoIP databázy z: %s - %s

en: Error could not open downloaded GeoIP database for reading: %s
sk: Nepodarilo sa otvoriť stiahnutú GeoIP databázu pre čítanie: %s

en: Error could not open destination GeoIP database for writing %s
sk: Nemožno otvoriť cieľovú GeoIP databázu pre zápis %s

en: GeoIP Database updated successfully!
sk: GeoIP databáza aktualizovaná úspešne!

en: GeoIP update on
sk: GeoIP aktualizované na

en: Error downloading browscap database from: %s - %s
sk: Chyba pri sťahovaní browscap databázy z: %s - %s

en: browscap database updated successfully!
sk: browscap databáza je aktualizovaná úspešne!

en: browscap database updated failed!  Cache file too large, reverting to previous browscap.ini.
sk: browscap aktualizácia databázy zlyhala! Súbor vyrovnávacej pamäte (Cache) je príliš veľký, návrat k predchádzajúcemu browscap.ini.

en: browscap database updated failed!  New browscap.ini is mis-identifing user agents as crawlers, reverting to previous browscap.ini.
sk: browscap aktualizácia databázy zlyhala! Nový browscap.ini chybne identifikuje pužívateľských agentov ako skenery, návrat k predchádzajúcemu browscap.ini.

en: browscap already at current version!
sk: browscap už v aktuálnej verzii!

en: Browscap.ini update on
sk: Browscap.ini aktualizovaný na

en: Quick Stats
sk: Rýchle štatistiky

en: Top 10 Browsers
sk: Top 10 prehliadačov

en: Top 10 Countries
sk: Top 10 krajín

en: Today's Visitor Map
sk: Dnešná mapa návštevníkov

en: Hit Statistics
sk: Štatistiky zobrazenia

en: Top 10 Pages
sk: Top 10 stránok

en: Recent Visitors
sk: Nedávni návštevníci

en: Top Referring Sites
sk: Top odkazujúce stránky

en: Search Engine Referrals
sk: Odkazovače vyhľadávača

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Latest Search Words
sk: Naposledy hľadané slová

en: Top 10 Visitors Today
sk: Top 10 Návštevníkov dnes

en: This post is not yet published.
sk: Tento príspevok ešte nie je uverejnený.

en: Unable to load the GeoIP database, make sure you have downloaded it in the settings page.
sk: Nepodarilo sa načítať GeoIP databázy, uistite sa, že ste si stiahli na stránke nastavení.

en: Updated %s GeoIP records in the visitors database.
sk: Aktualizovať %s GeoIP záznamov v databáze návštevníkov.

en: %s data older than %s days purged successfully.
sk: %s údaje staršie ako %s dní úspešne vymazané.

en: No records found to purge from %s!
sk: Žiadne záznamy nenájdené na odstránenie z %s!

en: Database pruned on
sk: Databáza vyčistená

en: Please select a value over 30 days.
sk: Vyberte hodnotu viac ako 30 dní.

en: Browser Statistics
sk: Štatistiky prehliadačov

en: Click to toggle
sk: Kliknutím prepnúť

en: Browsers
sk: Prehliadače

en: Browsers by type
sk: Prehliadače podľa typu

en: Platform
sk: Platforma

en: Browsers by platform
sk: Prehliadače podľa platformy

en: %s Version
sk: Verzia %s

en: Attention: Exclusion are not currently set to be recorded, the results below may not reflect current statistics!
sk: Pozor: Vylúčenia nie sú aktuálne nastavené na zaznamenávanie, výsledky nižšie nemusia odrážať aktuálne štatistiky!

en: Exclusions Statistics
sk: Štatistiky vylúčení

en: 10 Days
sk: 10 dní

en: 20 Days
sk: 20 dní

en: 30 Days
sk: 30 dní

en: 2 Months
sk: 2 mesiace

en: 3 Months
sk: 3 mesiace

en: 6 Months
sk: 6 mesiacov

en: 9 Months
sk: 9 mesiacov

en: 1 Year
sk: 1 rok

en: Exclusions Statistical Chart
sk: Štatistický graf vylúčení

en: Excluded hits in the last
sk: Vylúčené zobrazenia naposledy

en: days
sk: dní

en: Number of excluded hits
sk: Počet vylúčených zobrazení

en: Hits Statistics Chart
sk: Graf štatistík zobrazení

en: Hits in the last
sk: Zobrazenia posledých

en: Number of visits and visitors
sk: Návštevy a návštevníci

en: Visit
sk: Návštev

en: Visitor
sk: Návštevníkov

en: Latest Search Word Statistics
sk: Najnovšie štatistiky vyhľadávania slóv

en: Map
sk: Mapa

en: Page
sk: Strana

en: From
sk: z

en: All
sk: Všetko

en: Recent Visitor Statistics
sk: Nedávne štatistiky návštevnosti

en: Online Users
sk: Online používatelia

en: Online for
sk: Online už

en: Page Trend for Post ID
sk: Trend stránok pre ID príspevku

en: Page Trend
sk: Trend stránok

en: Search Engine Referral Statistics
sk: Štatistiky odkazovačov vyhľadávača

en: Search engine referrals in the last
sk: Odkazovače vyhľadávača posledných

en: Number of referrals
sk: Počet odkazovačov

en: Total
sk: Celkom

en: Top Countries
sk: Top krajiny

en: Rank
sk: Hodnotenie

en: Flag
sk: Vlajka

en: Country
sk: Krajina

en: Visitor Count
sk: Počet návštev

en: Top Pages
sk: Top stránky

en: Top 5 Pages Trends
sk: Top 5 stránok trendy

en: Top 5 Page Trending Stats
sk: Top 5 štatistiky stránka trendy

en: Number of Hits
sk: Počet zobrazení

en: No page title found
sk: Nenašiel sa názov stránky

en: Visits
sk: Návštevy

en: To be added soon
sk: Bude pridané čoskoro

en: Referring sites from
sk: Odkazujúce stránky z

en: References
sk: Referencie

en: Top 100 Visitors Today
sk: Top 100 Návštevníkov dnes

en: About WP Statistics Version %s
sk: O WP Statistics Verzia %s

en: Website
sk: Webové stránky

en: Rate and Review
sk: Hodnotiť a recenzovať

en: More Information
sk: Ďalšie informácie

en: This product includes GeoLite2 data created by MaxMind, available from %s.
sk: Tento produkt obsahuje GeoLite2 údaje vytvorené MaxMind, dostupné z %s.

en: Other
sk: Ostatné

en: Today Visitors Map
sk: Dnešná mapa návštevníkov

en: Address
sk: Adresa

en: User(s) Online
sk: Používatelia online

en: Today
sk: Dnes

en: Yesterday
sk: Včera

en: Daily Total
sk: Denne spolu

en: Current Time and Date
sk: Aktuálny čas a dátum

en: (Adjustment)
sk: (Prispôsobiť)

en: Date: %s
sk: Dátum: %s

en: Time: %s
sk: Čas: %s

en: Hits
sk: Zobrazenia

en: Version
sk: Verzia

en: Access denied!
sk: Prístup zamietnutý!

en: %s agent data deleted successfully.
sk: údaje agenta %s úspešne vymazaná.

en: No agent data found to remove!
sk: Neboli nájdené žiadne údaje agentov na odstránenie!

en: Please select the desired items.
sk: Vyberte požadované položky.

en: %s platform data deleted successfully.
sk: údaje platformy %s úspešne vymazané.

en: No platform data found to remove!
sk: Neboli nájdené žiadne údaje platformy na odstránenie!

en: %s table data deleted successfully.
sk: %s údaje tabuľky úspešne vymazané.

en: Error, %s not emptied!
sk: Chyba, %s nie je vyprázdnený!

en: Database Setup
sk: Nastavenie databázy

en: Re-run Install
sk: Spustiť znovu inštaláciu

en: Install Now!
sk: Inštalovať teraz!

en: If for some reason your installation of WP Statistics is missing the database tables or other core items, this will re-execute the install process.
sk: Ak z nejakého dôvodu vašej inštalácii WP Statistics chýbajú databázové tabuľky alebo iné kľúčové časti, toto spustí opätovne inštalačný proces.

en: Database Index
sk: Index databázy

en: Countries
sk: Krajiny

en: Update Now!
sk: Aktualizovať teraz!

en: Older installs of WP Statistics allow for duplicate entries in the visitors table in a corner case.  Newer installs protect against this with a unique index on the table.  To create the index on the older installs duplicate entries must be deleted first.  Clicking "Update Now" will scan the vistitors table, delete duplicate entries and add the index.
sk: Staršie inštalácie WP Statistics umožňujú v hraničnom prípade duplicitné záznamy v tabuľke návštevníkov. Novšie inštalácie zabraňujú tomu použitím jedinečného indexu v tabuľke. Ak chcete vytvoriť index na staršie inštalácie, musíte najkôr duplicitné položky odstrániť. Kliknutím "Aktualizovať teraz" sa vykoná kontrola tabuľky návštevníkov, odstránia sa duplicitné záznamy a pridá sa index.

en: This operation could take a long time on installs with many rows in the visitors table.
sk: Ak je veľa riadkov v tabuľke návštevníkov, táto operácia môže trvať počas inštalácie dlhú dobu.

en: Older installs of WP Statistics allow for duplicate entries in the visitors table in a corner case.  Newer installs protect against this with a unique index on the table.
sk: Staršie inštalácie WP Statistics umožňujú v hraničnom prípade duplicitné záznamy v tabuľke návštevníkov. Novšie inštalácie zabraňujú tomu použitím jedinečného indexu v tabuľke.

en: Congratulations, your installation is already up to date, nothing to do.
sk: Gratulujeme, vaša inštalácia je už aktuálna, nič nebude vykonané.

en: Export from
sk: Export z

en: Please select
sk: Prosím, vyberte

en: Select the table for the output file.
sk: Vyberte tabuľku pre výstupný súbor.

en: Export To
sk: Export do

en: Select the output file type.
sk: Vyberte typ výstupného súboru.

en: Include Header Row
sk: Zahrnúť riadok hlavičky

en: Include a header row as the first line of the exported file.
sk: Zahrnúť hlavičku ako prvý riadok exportovaného súboru.

en: Start Now!
sk: Začnite teraz!

en: Historical Values
sk: Historické hodnoty

en: Note: As you have just purged the database you must reload this page for these numbers to be correct.
sk: Poznámka: Ako ste práve vyčistili databázu, musíte znova načítať túto stránku aby boli tieto čísla správne.

en: Visitors
sk: Návštevníci

en: Number of historical number of visitors to the site (current value is %s).
sk: Historický počet návštevníkov stránok (aktuálna hodnota je %s).

en: Number of historical number of visits to the site (current value is %s).
sk: Historický počet návštev stránok (aktuálna hodnota je %s).

en: Update now!
sk: Aktualizovať teraz!

en: Are you sure?
sk: Ste si istý?

en: Data
sk: Údaje

en: Empty Table
sk: Prázdna tabuľka

en: All data table will be lost.
sk: Celá tabuľka údajov bude stratená.

en: Clear now!
sk: Vyčistiť teraz!

en: Purge records older than
sk: Odstrániť záznamy staršie ako

en: Deleted user statistics data older than the selected number of days.  Minimum value is 30 days.
sk: Odstránené používateľské štatistiky staršie ako je vybraný počet dní. Minimálna hodnota je 30 dní.

en: Purge now!
sk: Odstrániť teraz!

en: Delete User Agent Types
sk: Odstrániť typy používateľských agentov

en: Delete Agents
sk: Odstráňte agentov

en: All visitor data will be lost for this agent type.
sk: Všetky údaje návštevníka budú stratené pre tento typ agenta.

en: Delete now!
sk: Odstrániť teraz!

en: Delete Platforms
sk: Odstrániť platformy

en: All visitor data will be lost for this platform type.
sk: Všetky údaje návštevníka budú stratené pre tento typ platformy.

en: Resources
sk: Zdroje

en: Memory usage in PHP
sk: Využitie pamäte v PHP

en: Byte
sk: Bajt

en: PHP Memory Limit
sk: PHP Limit pamäte

en: The memory limit a script is allowed to consume, set in php.ini.
sk: Limit pamäte, ktorú môže skript spotrebovať, nastavené v php.ini.

en: Number of rows in the %s table
sk: Počet riadkov v tabuľke %s

en: Row
sk: Riadok

en: Number of rows
sk: Počet riadkov

en: Version Info
sk: Informácie o verzii

en: WP Statistics Version
sk: Verzia WP Statistics

en: The WP Statistics version you are running.
sk: Používate verziu WP Statistics.

en: PHP Version
sk: PHP verzia

en: The PHP version you are running.
sk: Používate verziu PHP.

en: PHP Safe Mode
sk: PHP núdzový režim

en: Is PHP Safe Mode active.  The GeoIP code is not supported in Safe Mode.
sk: Je PHP núdzový režim (Safe Mode) aktívny? GeoIP kód nie je podporovaný v núdzovom režime.

en: jQuery Version
sk: Verzia jQuery

en: The jQuery version you are running.
sk: JQuery verziu používate.

en: cURL Version
sk: cURL verzia

en: cURL not installed
sk: cURL nie je nainštalovaný

en: The PHP cURL Extension version you are running.  cURL is required for the GeoIP code, if it is not installed GeoIP will be disabled.
sk: Používaná verzia PHP cURL rozšírenia. cURL je potrebné pre určenie GeoIP kódu, ak nie je nainštalované, funkcia GeoIP bude vypnutá.

en: Installed
sk: Inštalované

en: Not installed
sk: Nie je nainštalovaný

en: File Info
sk: Informácie o súbore

en: GeoIP Database
sk: GeoIP databáza

en: Database file does not exist.
sk: Databázový súbor neexistuje.

en: , created on
sk: , vytvorené na

en: The file size and date of the GeoIP database.
sk: Veľkosť súboru a dátum GeoIP databázy.

en: browscap.ini File
sk: browscap.ini súbor

en: browscap.ini file does not exist.
sk: browscap.ini súbor neexistuje.

en: The file size and date of the browscap.ini file.
sk: Veľkosť súboru a dátum súboru browscap.ini.

en: browscap Cache File
sk: browscap súbor vyrovnávacej pamäte

en: browscap cache file does not exist.
sk: browscap súbor vyrovnávacej pamäte neexistuje.

en: The file size and date of the browscap cache file.
sk: Veľkosť súboru a dátum súboru cache browscap.

en: Client Info
sk: Info o klientovi

en: Client IP
sk: IP klienta

en: The client IP address.
sk: Adresa IP klienta.

en: The client user agent string.
sk: Identifikačný reťazec klienta.

en: Browser
sk: Prehliadač

en: The detected client browser.
sk: Zistený prehliadač klienta.

en: The detected client browser version.
sk: Zistená verzia prehliadača klienta.

en: The detected client platform.
sk: Zistená platforma klienta.

en: This will replace all IP addresses in the database with hash values and cannot be undo, are you sure?
sk: To nahradí všetky IP adresy z databázy s hash hodnoty a nie je možné vrátiť späť, ste si istí?

en: GeoIP Options
sk: Možnosti GeoIP

en: Updates any unknown location data in the database, this may take a while
sk: Aktualizuje všetky neznáme miesto údaje v databáze, to môže chvíľu trvať,

en: IP Addresses
sk: IP adresy

en: Hash IP Addresses
sk: Hash IP adries

en: Replace IP addresses in the database with hash values, you will not be able to recover the IP addresses in the future to populate location information afterwards and this may take a while
sk: IP adresy v databáze nahradiť hodnotami hash. Nebudete potom schopní obnoviť IP adresy v budúcnosti a získať lokalizačné informácie. Táto operácia môže chvíľu trvať

en: IP Addresses replaced with hash values.
sk: IP adresy nahradené hodnotami hash.

en: Install routine complete.
sk: Inštalačná rutina kompletná.

en: Resources/Information
sk: Zdroje/Informácie

en: Purging
sk: Odstraňujem

en: Database
sk: Databáza

en: Updates
sk: Aktualizácie

en: Historical
sk: Historický

en: WP Statistics V%s
sk: WP Statistics V %s

en: Visit Us Online
sk: Navštívte nás Online

en: Come visit our great new %s and keep up to date on the latest news about WP Statistics.
sk: Príďte navštíviť náše skvelé nové %s a zostaňte informovaní o najnovších novinkách ohľadom WP Statistics.

en: website
sk: webové stránky

en: Rate and Review at WordPress.org
sk: Hodnotiť a recenzovať na WordPress.org

en: Thanks for installing WP Statistics, we encourage you to submit a
sk: Vďaka za inštaláciu WP Statistics, odporúčame vám podať

en: rating and review
sk: hodnotenie a recenzia

en: over at WordPress.org.  Your feedback is greatly appreciated!
sk: na WordPress.org. Vaša spätná väzba je veľmi cenná!

en: Translations
sk: Preklady

en: WP Statistics supports internationalization and we encourage our users to submit translations, please visit our %s to see the current status and %s if you would like to help.
sk: WP Statistics podporuje internacionalizáciu a žiadame našich užívateľov, aby predložili preklady, prosím navštívte naše %s Ak chcete zobraziť aktuálny stav a %s ak by ste chceli pomôcť.

en: translation collaboration site
sk: preklad spolupracujúca lokalita

en: drop us a line
sk: Napíšte nám

en: Support
sk: Podpora

en: We're sorry you're having problem with WP Statistics and we're happy to help out.  Here are a few things to do before contacting us:
sk: Ľutujeme, že máte problém s WP Statistics, radi vám pomôžeme. Tu je niekoľko vecí, ktoré je potrebné urobiť, než nás budete kontaktovať:

en: Have you read the %s?
sk: Čítali ste %s?

en: FAQs
sk: Často kladené otázky

en: manual
sk: manuál

en: Have you search the %s for a similar issue?
sk: Hľadali ste v %s podobný problém?

en: support forum
sk: diskusné fórum

en: Have you search the Internet for any error messages you are receiving?
sk: Hľadali ste na Internete chybové hlásenia, ktoré dostávate?

en: Make sure you have access to your PHP error logs.
sk: Uistite sa, že máte prístup k PHP chybovým záznamom.

en: And a few things to double-check:
sk: A pár vecí skontrolovať:

en: How's your memory_limit in php.ini?
sk: Ako je váš memory_limit v php.ini?

en: Have you tried disabling any other plugins you may have installed?
sk: Skúšali ste vypnúť nejaké iné zásuvné moduly (pluginy), ktoré máte nainštalované?

en: Have you tried using the default WordPress theme?
sk: Vyskúšali ste s pomocou predvolenej WordPress témy?

en: Have you double checked the plugin settings?
sk: Prekontrolovali ste nastavenia zásuvného modulu (pluginu)?

en: Do you have all the required PHP extensions installed?
sk: Máte všetky potrebné PHP rozšírenia nainštalované?

en: Are you getting a blank or incomplete page displayed in your browser?  Did you view the source for the page and check for any fatal errors?
sk: Ste stále nevyplnené alebo neúplné stránky zobrazujú v prehliadači? Môžete zobraziť zdrojový kód stránky a skontrolovať prípadné fatálne chyby?

en: Have you checked your PHP and web server error logs?
sk: Skontrolovali ste svoje PHP a chybové hlásenia webového servera?

en: Still not having any luck?
sk: Stále bez trochy šťastia?

en: Then please open a new thread on the %s and we'll respond as soon as possible.
sk: Potom prosím otvoriť nové vlákno na %s, budeme odpovedať čo najskôr.

en: WordPress.org support forum
sk: WordPress.org fórum podpory

en: Alternatively %s support is available as well.
sk: Alternatívne je tu k dispozícii podpora v jazyku %s .

en: Farsi
sk: Perzština

en: WP Statistics Honey Pot Page
sk: Stránka WP Statistics Honey Pot

en: This is the honey pot for WP Statistics to use, do not delete.
sk: Toto je honey pot používaný WP Statistics, neodstraňujte ho.

en: Access Levels
sk: Úrovne prístupu

en: Required user level to view WP Statistics
sk: Požadovaná pužívateľská úroveň potrebná pre zobrazenie WP Statistics

en: Required user level to manage WP Statistics
sk: Požadovaná pužívateľská úroveň potrebná pre správu WP Statistics

en: See the %s for details on capability levels.
sk: Pozrite si %s podrobnosti o úrovniach spôsobilosti.

en: WordPress Roles and Capabilities page
sk: WordPress funkcie a možnosti stránka

en: Hint: manage_network = Super Admin Network, manage_options = Administrator, edit_others_posts = Editor, publish_posts = Author, edit_posts = Contributor, read = Everyone.
sk: Tip: manage_network = Superadministrátor siete, manage_options = Administrátor, edit_others_posts = Editor, publish_posts = Autor, edit_posts = Prispievateľ, read = všetci.

en: Each of the above casscades the rights upwards in the default WordPress configuration.  So for example selecting publish_posts grants the right to Authors, Editors, Admins and Super Admins.
sk: Každé z vyššie uvedených mení v predvolenom nastavení WordPress kaskádne práva smerom nahor. Tak napríklad výberom publish_posts udeľujete právo autorom, editorom, administrátorom a super administrátorom.

en: If you need a more robust solution to delegate access you might want to look at %s in the WordPress plugin directory.
sk: Ak potrebujete viacej robustné riešenie na delegovanie prístupu, asi sa budete chcieť pozrieť na %s v adresári WordPress zasúvného modulu.

en: Exclusions
sk: Vylúčenia

en: Record exclusions
sk: Vylúčenie záznamov

en: Enable
sk: Zapnúť

en: This will record all the excluded hits in a separate table with the reasons why it was excluded but no other information.  This will generate a lot of data but is useful if you want to see the total number of hits your site gets, not just actual user visits.
sk: To bude zaznamenávať všetky vylúčené hity v samostatnej tabuľke dôvody prečo to bolo vylúčené, ale žiadne ďalšie informácie. To bude generovať veľa údajov, ale je užitočné, ak chcete zobraziť celkový počet hitov vaše stránky dostane, nie len skutočný užívateľ návštev.

en: Exclude User Roles
sk: Vylúčiť používateľské role

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Exclude %s role from data collection.
sk: Vylúčiť %s rolu zo zberu údajov.

en: IP/Robot Exclusions
sk: IP/Robot vylúčenia

en: Robot list
sk: Zoznam robotov

en: A list of words (one per line) to match against to detect robots.  Entries must be at least 4 characters long or they will be ignored.
sk: Zoznam slov (jedno na riadok) pre porovnanie na detekciu robotov. Položky musia mať aspoň 4 znaky alebo sa budú ignorovať.

en: Reset to Default
sk: Obnoviť predvolené

en: Force robot list update after upgrades
sk: Po aktualizáciach vynútiť aj aktualizáciu zoznamu robotov

en: Force the robot list to be reset to the default after an update to WP Statistics takes place.  Note if this option is enabled any custom robots you have added to the list will be lost.
sk: Po aktualizácii WP Statistics vynútiť obnovenie zoznamu robotov na prednastavenú hodnotu. Poznámka: Ak je táto vlastnosť povolená, vami pridané roboty do zoznamu sa stratia.

en: Robot visit threshold
sk: Prah pre návštevy robotov

en: Treat visitors with more than this number of visits per day as robots.  0 = disabled.
sk: Rozlišuj návštevníkov s počet návštev za deň viac ako toto číslo ako robotov. 0 = vypnuté.

en: Excluded IP address list
sk: Zoznam vylúčených IP adries

en: A list of IP addresses and subnet masks (one per line) to exclude from statistics collection (both 192.168.0.0/24 and 192.168.0.0/255.255.255.0 formats are accepted).  To specify an IP address only, use a subnet value of 32 or 255.255.255.255.
sk: Zoznam IP adries a ich maska podsiete (jedna na riadok) vylúčených zo zberu štatistických údajov (192.168.0.0/24 a 192.168.0.0/255.255.255.0 formáty sú akceptované). Ak chcete špecifikovať len IP adresu, použite hodnotu podsiete 32 alebo 255.255.255.255.

en: Add 10.0.0.0
sk: Pridať 10.0.0.0

en: Add 172.16.0.0
sk: Pridať 172.16.0.0

en: Add 192.168.0.0
sk: Pridať 192.168.0.0

en: Use honey pot
sk: Použiť Honey Pot

en: Use a honey pot page to identify robots.
sk: Použite stránku Honey Pot na identifikáciu robotov.

en: Honey pot post id
sk: Id Honey pot príspevku

en: The post id to use for the honeypot page.
sk: Id príspevku použité pre stránku Honeypot.

en: Create a new honey pot page
sk: Vytvorenie novej Honey Pot stránky

en: GeoIP Exclusions
sk: GeoIP Vylúčenia

en: Excluded countries list
sk: Zoznam vylúčených krajín

en: A list of country codes (one per line, two letters each) to exclude from statistics collection.  Use "000" (three zeros) to exclude unknown countries.
sk: Zoznam kódov krajín (jeden na riadok, dve písmená) vylúčených zo zberu štatistických údajov. Pomocou &quot;000&quot; (tri nuly) vylúčite neznáme krajiny.

en: Included countries list
sk: Zahrnuté zoznamy krajín

en: A list of country codes (one per line, two letters each) to include in statistics collection, if this list is not empty, only visitors from the included countries will be recorded.  Use "000" (three zeros) to exclude unknown countries.
sk: Zoznam kódov krajín (jeden na riadok, dve písmená) zahrnutých do zberu štatistických údajov, ak nie je tento zoznam prázdny, budú zaznamenaní iba návštevníci zo zoznamu krajín. Pomocou &quot;000&quot; (tri nuly) vylúčite neznáme krajiny.

en: Host Exclusions
sk: Hostiteľské vylúčenia

en: Excluded hosts list
sk: Vylúčený zoznam hostiteľov

en: A list of fully qualified host names (ie. server.example.com, one per line) to exclude from statistics collection.
sk: Zoznam plne kvalifikovaných názvov hostiteľov (to je. server.example.com, jeden na riadok) vylúčených zo zberu štatistických údajov.

en: Note: this option will NOT perform a reverse DNS lookup on each page load but instead cache the IP address for the provided hostnames for one hour.  If you are excluding dynamically assigned hosts you may find some degree of overlap when the host changes it's IP address and when the cache is updated resulting in some hits recorded.
sk: Poznámka: Táto voľba nebude vykonávať spätné DNS vyhľadávanie pri každom načítaní stránky, ale namiesto toho si pre poskytnuté mená hostiteľov ukladá do pamäte IP adresy po dobu jednej hodiny. Ak ste vylúčili dynamicky prideľených hostiteľov, môžete objaviť nejaký stupeň prekrývania, keď hostiteľ mení svoju IP adresu a keď je pamäť aktualizovaná zaznamenaním nejakého zobrazenia.

en: Site URL Exclusions
sk: Stránky URL vylúčenia

en: Excluded login page
sk: Vylúčená prihlasovacia stránka

en: Exclude the login page for registering as a hit.
sk: Vylúčiť prihlasovaciu stránku z registrácie zobrazenia.

en: Excluded admin pages
sk: Vylúčené admin stránky

en: Exclude the admin pages for registering as a hit.
sk: Vylúčiť admin stránky z registrácie zobrazenia.

en: Excluded RSS feeds
sk: Vylúčené RSS kanály

en: Exclude the RSS feeds for registering as a hit.
sk: Vylúčiť RSS kanály z registrácie zobrazenia.

en: browscap settings
sk: browscap nastavenia

en: browscap usage
sk: browscap použitie

en: Active
sk: Aktívne

en: The browscap database will be downloaded and used to detect robots.
sk: Browscap databáza bude stiahnutá a použitá na detekciu robotov.

en: Update browscap Info
sk: Aktualizácia browscap Info

en: Download browscap Database
sk: Stiahnuť browscap databázu

en: Save changes on this page to download the update.
sk: Uložite zmeny na tejto stránke aby sa začalo sťahovanie aktualizácie.

en: Schedule weekly update of browscap DB
sk: Naplánovať týždennú aktualizáciu browscap DB

en: Next update will be
sk: Ďalšia aktualizácia bude

en: Download of the browscap database will be scheduled for once a week.
sk: Sťahovanie browscap databázy bude naplánované raz týždenne.

en: This will delete the manual when you save the settings, are you sure?
sk: To odstráni manuálne uložíte nastavenia, sú si istí?

en: This feature will not store IP addresses in the database but instead used a unique hash.  The "Store entire user agent string" setting will be disabled if this is selected.  You will not be able to recover the IP addresses in the future to recover location information if this is enabled.
sk: Táto funkcia nebude ukladať IP adresy v databáze, ale namiesto toho použije jedinečné hodnoty hash. Ak je táto možnosť vybratá, nastavenie "Uložiť celý reťazec agenta používateľa" sa vypne. Pri tomto nastavení nebudete môcť v budúcnosti obnoviť IP adresy a získať tak informácie o polohe.

en: Users Online
sk: Používatelia online

en: User online
sk: Používateľ online
