WP Statistics - en to nl translation catalogue (565 entries)

en: No matching widget found!
nl: Geen overeenkomende widget gevonden!

en: If the gzopen() function is installed.  gzopen() is required for the GeoIP database to be downloaded successfully.
nl: Als de functie gzopen() is geïnstalleerd. gzopen() is vereist om de GeoIP-databank succesvol te kunnen downloaden.

en: Error the download_url() or gzopen() functions do not exist!
nl: Fout. De download_url() of gzopen() functies bestaan ​​niet!

en: Error setting permissions of the GeoIP database directory, make sure your web server has permissions to write to directories in : %s
nl: Fout bij de instellingsmachtigingen van de GeoIP database-directory. Zorg ervoor dat uw webserver machtigingen heeft om te schrijven naar mappen: %s

en: &#151; You are running an unsupported version of PHP.
nl: - U gebruikt een niet-ondersteunde versie van PHP.

en: WP Statistics Disabled
nl: WP Statistics uitgeschakeld

en: WP Statistics has detected PHP version %s which is unsupported, WP Statistics requires PHP Version %s or higher!
nl: WP Statistics heeft PHP-versie %s vastgesteld, die niet wordt ondersteund WP Statistics vereist PHP-versie %s of hoger!

en: Please contact your hosting provider to upgrade to a supported version or disable WP Statistics to remove this message.
nl: Neem contact op met uw hosting provider om naar een ondersteunde versie te upgraden of schakel WP Statistics uit om dit bericht te verwijderen.

en: ERROR: Widget not found!
nl: FOUT: Widget niet gevonden!

en: Loading...
nl: Laden ...

en: Reloading...
nl: Herladen ...

en: Top Visitors
nl: Top Bezoekers

en: optimization page
nl: optimalisatiepagina

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Purge Old Data Daily
nl: Verwijder dagelijks oude gegevens

en: A WP Cron job will be run daily to purge any data older than a set number of days.
nl: Een WP Cron job zal dagelijks worden uitgevoerd om alle gegevens die ouder zijn dan een bepaald aantal dagen te zuiveren.

en: Purge data older than
nl: Verwijder data ouder dan

en: Purge High Hit Count Visitors Daily
nl: Verwijder dagelijks hoge bezoekerhits teller

en: A WP Cron job will be run daily to purge any users statistics data where the user has more than the defined number of hits in a day (aka they are probably a bot).
nl: Een WP Cron job zal dagelijks worden uitgevoerd om eventuele statistische gegevens van gebruikers, waar de gebruiker meer hits heeft dan het gedefinieerde aantal hits in een dag, te verwijderen (oftewel het is waarschijnlijk een bot).

en: The number of hits required to delete the visitor.  Minimum value is 10 hits.  Invalid values will disable the daily maintenance.
nl: Het aantal hits dat nodig is om de bezoeker te verwijderen. Minimale waarde is 10 hits. Ongeldige waarden zal het dagelijks onderhoud uitschakelen.

en: The post/page id to get page statistics on.
nl: De bericht/pagina ID van de pagina waarop de statistieken verschijnen.

en: Post/Page ID
nl: Bericht/Pagina-ID

en: The time frame to get the statistic for, strtotime() (http://php.net/manual/en/datetime.formats.php) will be used to calculate it. Use "total" to get all recorded dates.
nl: Het tijdsspanne voor de statistieken, strtotime() (http://php.net/manual/en/datetime.formats.php) zal worden gebruikt bij het berekenen. Gebruik &quot;totaal&quot; om alle opgeslagen data te verkrijgen.

en: visitor tracking
nl: bezoeker bijhouden

en: geoip collection
nl: geoIP collectie

en: visit database index
nl: bezoeker database-index

en: Database updates are required, please go to %s and update the following: %s
nl: Database updates zijn nodig, ga naar %s en update het volgende: %s

en: countries database index
nl: landen database-index

en: search table
nl: zoektabel

en: settings page
nl: instellingenpagina

en: The following features are disabled, please go to %s and enable them: %s
nl: De volgende functies zijn uitgeschakeld, ga naar %s en activeer ze: %s

en: hit tracking
nl: hits volgen

en: online user tracking
nl: online gebruiker volgen

en: The following plugin table(s) do not exist in the database, please re-run the %s install routine %s:
nl: De volgende plugin-tabel(len) bestaan niet ​​in de database, voer opnieuw de %s installatieroutine %s uit:

en: Search table conversion complete, %d rows added.
nl: Conversie van de zoektabel compleet,%d rijen toegevoegd.

en: Older installs of WP Statistics store details of searches in the visitors table which can become a performance issue on large datasets.  A new table has been created to hold this information in a more scalable fashion.
nl: Oudere installaties van WP Statistics slaan details van zoekopdrachten in de bezoekerstabel op. Dit kan een performance probleem voor grote datasets worden. Een nieuwe tabel is gecreëerd om deze informatie op een meer schaalbare wijze op te slaan.

en: Search Table
nl: Zoektabel

en: Convert
nl: Converteren

en: Convert Now!
nl: Converteer nu!

en: Older installs of WP Statistics store details of searches in the visitors table which can become a performance issue on large datasets.  A new table has been created to hold this information in a more scalable fashion, however the old data must first be converted to the new format before it can be used.
nl: Oudere installaties van WP Statistics slaan details van zoekopdrachten in de bezoekerstabel op. Dit kan een performance probleem voor grote datasets worden. Een nieuwe tabel is gecreëerd om deze informatie op een meer schaalbare wijze op te slaan. De oude gegevens worden eerst omgezet naar het nieuwe formaat voordat deze kunnen worden gebruikt.

en: Download of the Piwik Referrer Spam Blacklist database will be scheduled for once a week.
nl: Download van de Piwik Referrer Spam Blacklist database is gepland voor eens per week.

en: Externals
nl: Externe

en: Piwik Referrer Spam Blacklist settings
nl: Piwik Referrer Spam Blacklist instellingen

en: Schedule weekly update of Piwik Referrer Spam Blacklist DB
nl: Plan wekelijkse een update van Piwik Referrer Spam Blacklist DB

en: Update Piwik Referrer Spam Blacklist Info
nl: Bijwerken Piwik Referrer Spam Blacklist info

en: The Piwik Referrer Spam Blacklist database will be downloaded and used to detect referrer spam.
nl: De Piwik Referrer Spam Blacklist database wordt gedownload en gebruikt om referrer spam te detecteren.

en: Referrer spam blacklist is provided by Piwik, available from %s.
nl: Referrer spam blacklist wordt geleverd door Piwik, beschikbaar vanaf%s.

en: Piwik Referrer Spam Blacklist usage
nl: Piwik Referrer Spam Blacklist gebruik

en: Treat corrupt browser info as a bot
nl: Behandel corrupte browser info als een bot

en: 404 Pages
nl: 404 Pagina&#39;s

en: Date
nl: Datum

en: Treat any visitor with corrupt browser info (missing IP address or empty user agent string) as a robot.
nl: Behandel elke bezoeker met corrupte browser info (ontbrekend IP-adres of lege user agent string) als een robot.

en: Excluded 404 pages
nl: Uitgesloten 404 pagina&#39;s

en: Exclude any URL that returns a "404 - Not Found" message.
nl: Sluit elke URL uit die een &quot;404 - Not Found&quot; bericht geeft.

en: Error creating GeoIP database directory, make sure your web server has permissions to create directories in : %s
nl: Fout bij het maken van de GeoIP database-directory. Zorg ervoor dat uw webserver machtigingen heeft om mappen te maken in: %s

en: Add page title to empty search words
nl: Voeg paginatitel toe om zoekwoorden te verwijderen

en: If a search engine is identified as the referrer but it does not include the search query this option will substitute the page title in quotes preceded by "~:" as the search query to help identify what the user may have been searching for.
nl: Als een zoekmachine wordt geïdentificeerd als de verwijzer maar het bevat niet de zoekopdracht, dan zal deze optie de paginatitel tussen aanhalingstekens en voorafgegaan door &quot;~:&quot; als zoekopdracht geven. Dit om de gebruiker te helpen bij het identificeren waar de bezoeker naar gezocht kan hebben.

en: Purge visitors with more than
nl: Verwijder bezoekers met meer dan

en: Deleted user statistics data where the user has more than the defined number of hits in a day.  This can be useful to clear up old data when your site has been hit by a bot.  This will remove the visitor and their hits to the site, however it will not remove individual page hits as that data is not recorded on a per use basis.  Minimum value is 10 hits.
nl: Verwijderde gebruikersstatistiek-data van de gebruikers met meer dan het gedefinieerde aantal hits in een dag. Dit kan nuttig zijn voor het opruimen van oude gegevens wanneer uw site is bezocht is door een bot. Dit zal de bezoeker en de bijbehorende hits op de site te verwijderen, maar het zal niet de individuele pagina-hits verwijderen als die data niet is opgenomen op een per use basis. Minimale waarde is 10 hits.

en: No visitors found to purge.
nl: Geen bezoekers gevonden om te verwijderen.

en: %s records purged successfully.
nl: %s records succesvol verwijderd.

en: Number of hits must be greater than or equal to 10!
nl: Aantal hits moet groter of gelijk aan 10 zijn!

en: Page Visits
nl: Paginabezoeken

en: Page Count
nl: Aantal pagina&#39;s

en: Comment Count
nl: Aantal commentaren

en: Spam Count
nl: Spam aantal

en: User Count
nl: Aantal gebruikers

en: Post Average
nl: Gemiddeld aantal berichten

en: Comment Average
nl: Gemiddeld aantal commentaren

en: User Average
nl: Gebruikergemiddelde

en: Search Provider
nl: Zoekmachine

en: The search provider to get statistics on.
nl: De zoekmachine waarvan de statistieken verkregen worden.

en: Number Format
nl: Getalformaat

en: The format to display numbers in: i18n, english, none.
nl: Het formaat om getallen weer te geven in: i18n, Engels, geen.

en: English
nl: Engels

en: International
nl: Internationaal

en: Hits Statistics Summary
nl: Samenvatting hit-statistieken

en: Chart Total
nl: Totaal van de grafiek

en: All Time Total
nl: Alles

en: Have you thought about donating to WP Statistics?
nl: Heb je nagedacht om te doneren aan WP Statistics?

en: Donate
nl: Doneren

en: Fell like showing us how much you enjoy WP Statistics?  Drop by our %s page and show us some love!
nl: Zin om uw waardering voor WP-Statistics te tonen? Kom langs op onze %s pagina!

en: donation
nl: donatie

en: Donate Now!
nl: Doneer nu!

en: Close
nl: Afsluiten

en: Select the statistic you wish to display.
nl: Selecteer de statistiek die u wilt weergeven.

en: Statistic
nl: Statistisch

en: Post Count
nl: Berichten teller

en: Time Frame
nl: Tijdsduur

en: to
nl: naar

en: Go
nl: Ga

en: Rank #5
nl: Positie # 5

en: Rank #4
nl: Positie # 4

en: Rank #3
nl: Positie # 3

en: Rank #1
nl: Positie # 1

en: Rank #2
nl: Positie # 2

en: Visits Table
nl: Bezoekerstabel

en: Older installs of WP Statistics allow for duplicate entries in the visits table in a corner case.  Newer installs protect against this with a unique index on the table.  To create the index on the older installs duplicate entries must be deleted first.  Clicking "Update Now" will scan the vistits table, delete duplicate entries and add the index.
nl: Oudere installaties van WP-statistics staan in sommige gevallen dubbele vermeldingen toe in de bezoekerstabel. Nieuwere installaties beschermen hiertegen met een unieke index. Om deze index in een oudere installatie te creëren, moeten eerst de dubbele vermeldingen verwijderd worden. Door op "Bijwerken" te klikken wordt de bezoekerstabel doorzocht op dubbele vermeldingen, worden de dubbele vermeldingen verwijderd en de wordt de index gecreëerd.

en: This operation could take a long time on installs with many rows in the visits table.
nl: Als er veel rijen in de tabel aanwezig zijn kan deze operatie enige tijd duren.

en: Older installs of WP Statistics allow for duplicate entries in the visits table in a corner case.  Newer installs protect against this with a unique index on the table.
nl: Oudere installaties van WP-statistics staan in sommige gevallen dubbele vermeldingen toe in de bezoekerstabel. Nieuwere installaties beschermen hiertegen met een unieke index in de tabel.

en: Filtered by
nl: Gefilterd op

en: Range
nl: Reeks

en: Do not use the translations and instead use the English defaults for WP Statistics (requires two page loads)
nl: Gebruik de vertalingen niet. Gebruik in plaats daarvan de standaard Engelse teksten voor WP Statistics (vereist het herladen van twee pagina's)

en: Force English
nl: Forceer Engels

en: Languages
nl: Talen

en: Note: this option will NOT handle url parameters (anything after the ?), only to the script name.  Entries less than two characters will be ignored.
nl: Opmerking: Deze optie zal URL-parameters (alles na de ?) niet verwerken, alleen de naam van het script. Minder dan twee tekens wordt genegeerd.

en: A list of local urls (ie. /wordpress/about, one per line) to exclude from statistics collection.
nl: Een lijst van de lokale URL's (zoals /wordpress/over, één per regel) die uitgesloten worden van de statistieken.

en: Excluded URLs list
nl: Lijst uitgesloten URL's

en: Excluded URL
nl: Uitgesloten URL

en: Last 365 Days (Year)
nl: Laatste 365 Dagen (Jaar)

en: Last 30 Days (Month)
nl: Laatste 30 dagen (maand)

en: Last 7 Days (Week)
nl: Laatste 7 dagen (week)

en: User Role
nl: Gebruikersrol

en: Login Page
nl: Login-pagina

en: Admin Page
nl: Beheerderspagina

en: Self Referral
nl: Zelf-verwijzing

en: IP Match
nl: IP-match

en: Currently there are no users online in the site.
nl: Er zijn momenteel geen bezoekers online op de site.

en: Honey Pot
nl: Honingpot

en: Page Trending Stats
nl: Pagina trending statistieken

en: Hostname
nl: Host-naam

en: Enable or disable this feature
nl: In- of uitschakelen van deze functie

en: Check for online users every
nl: Controleer voor online bezoekers elke

en: Second
nl: Seconden

en: Time for the check accurate online user in the site. Now: %s Second
nl: Tijd voor nauwkeurige controle van bezoekers op de site. Nu: %s seconden

en: Record all user
nl: Registreer alle bezoekers

en: Ignores the exclusion settings and records all users that are online (including self referrals and robots).  Should only be used for troubleshooting.
nl: Dit negeert de uitsluitingsinstellingen en registreert alle bezoekers die online zijn (waaronder zelf-verwijzingen en robots). Het is aanbevolen om dit alleen te gebruiken voor het oplossen van problemen.

en: Store entire user agent string
nl: Opslaan hele tekenreeks van de gebruikersagent

en: Only enabled for debugging
nl: Alleen ingeschakeld voor foutopsporing

en: Coefficient per visitor
nl: Coëfficiënt per bezoeker

en: For each visit to account for several hits. Currently %s.
nl: Voor elk bezoek meerdere hits tellen. Momenteel %s.

en: Pages
nl: Pagina 's

en: Track all pages
nl: Alle pagina's bijhouden

en: Strip parameters from URI
nl: Verwijder parameters van URI

en: This will remove anything after the ? in a URL.
nl: Hierdoor wordt alles na het ? in een URL verwijderd.

en: Disable hits column in post/pages list
nl: Uitschakelen hitskolom in bericht/pagina's lijst

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Show stats in menu bar
nl: Statistieken in menubalk

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: Show stats in admin menu bar
nl: Statistieken in beheerdersmenubalk weergeven

en: Hide admin notices about non active features
nl: Verbergen van de beheerdermededelingen over niet actieve functies

en: By default WP Statistics displays an alert if any of the core features are disabled on every admin page, this option will disable these notices.
nl: Standaard geeft WP Statistics een waarschuwing op elke beheerderpagina als een kernfunctie is uitgeschakeld. Met deze optie schakelt u deze mededelingen uit.

en: Delete the manual
nl: Verwijderen van de handleiding

en: By default WP Statistics stores the admin manual in the plugin directory (~5 meg), if this option is enabled it will be deleted now and during upgrades in the future.
nl: Standaard slaat WP Statistics de beheerdershandleiding op in de plug-inmap (~ 5 meg). Als deze optie is ingeschakeld wordt deze verwijderd, nu en tijdens toekomstige upgrades.

en: Search Engines
nl: Zoekmachines

en: Disabling all search engines is not allowed, doing so will result in all search engines being active.
nl: Uitschakelen van alle zoekmachines is niet toegestaan. Het resulteert in een activering van alle zoekmachines.

en: disable
nl: uitschakelen

en: Disable %s from data collection and reporting.
nl: %s van gegevensverzameling en rapportage uitschakelen.

en: Charts
nl: Grafieken

en: Include totals
nl: Totalen opnemen

en: Add a total line to charts with multiple values, like the search engine referrals
nl: Een totale lijn  met meerdere waarden toevoegen aan grafieken, zoals de verwijzingen van de zoekmachine

en: GeoIP settings
nl: GeoIP instellingen

en: IP location services provided by GeoLite2 data created by MaxMind, available from %s.
nl: IP-locatie diensten van GeoLite2-data (door MaxMind), zijn beschikbaar op %s.

en: GeoIP collection
nl: GeoIP-collectie

en: For get more information and location (country) from visitor, enable this feature.
nl: Deze functie inschakelen om meer informatie over de bezoeker en locatie (land) te krijgen.

en: Update GeoIP Info
nl: GeoIP Info bijwerken

en: Download GeoIP Database
nl: GeoIP-Database downloaden

en: Schedule monthly update of GeoIP DB
nl: Maandelijkse update voor GeoIP DB plannen

en: Download of the GeoIP database will be scheduled for 2 days after the first Tuesday of the month.
nl: Downloaden van de GeoIP-database zal worden gepland voor 2 dagen na de eerste dinsdag van de maand.

en: This option will also download the database if the local filesize is less than 1k (which usually means the stub that comes with the plugin is still in place).
nl: Deze optie zal de database ook downloaden als de lokale bestandsgrootte minder dan 1k is (wat meestal betekent de stub die wordt geleverd met de plugin is nog steeds in plaats).

en: Populate missing GeoIP after update of GeoIP DB
nl: Ontbrekende GeoIP vullen na actualisering van GeoIP DB

en: Update any missing GeoIP data after downloading a new database.
nl: Eventuele ontbrekende GeoIP gegevens bijwerken na het downloaden van een nieuwe database.

en: Country code for private IP addresses
nl: Landcode voor privé IP-adressen

en: The international standard two letter country code (ie. US = United States, CA = Canada, etc.) for private (non-routable) IP addresses (ie. 10.0.0.1, 192.158.1.1, 127.0.0.1, etc.).  Use "000" (three zeros) to use "Unknown" as the country code.
nl: De internationale standaard tweeletterige landcode (bijv. US = Verenigde Staten, CA = Canada, enz.) Voor de privé (niet-routeerbare) IP-adressen (bijv. 10.0.0.1, 192.158.1.1, 127.0.0.1, etc.). Gebruik "000" (drie nullen) om "Onbekend" als landcode te gebruiken.

en: GeoIP collection is disabled due to the following reasons:
nl: GeoIP collectie is uitgeschakeld om de volgende redenen:

en: GeoIP collection requires PHP %s or above, it is currently disabled due to the installed PHP version being
nl: GeoIP collectie vereist PHP %s of boven, is het momenteel uitgeschakeld als gevolg van de geïnstalleerde PHP versie wordt

en: GeoIP collection requires the cURL PHP extension and it is not loaded on your version of PHP!
nl: GeoIP collectie vereist de PHP cURL-extentie en het is niet geladen op uw versie van PHP!

en: GeoIP collection requires the BC Math PHP extension and it is not loaded on your version of PHP!
nl: GeoIP collectie vereist de BC Math PHP-extensie en deze is niet beschikbaar in uw PHP-versie!

en: PHP safe mode detected!  GeoIP collection is not supported with PHP's safe mode enabled!
nl: PHP veilige modus gedetecteerd! GeoIP-collectie wordt niet ondersteund met PHP veilige modus ingeschakeld!

en: This will permanently delete data from the database each day, are you sure you want to enable this option?
nl: Dit zal gegevens permanent worden verwijderd uit de database elke dag, weet u zeker dat u wilt inschakelen deze optie?

en: Days
nl: Dagen

en: The number of days to keep statistics for.  Minimum value is 30 days.  Invalid values will disable the daily maintenance.
nl: Het aantal dagen dat de statistieken bewaard moeten blijven. Minimumwaarde is 30 dagen. Ongeldige waarden zullen het dagelijks onderhoud deactiveren.

en: Common Report Options
nl: Gemeenschappelijke rapportage-opties

en: E-mail addresses
nl: E-mailadressen

en: A comma separated list of e-mail addresses to send reports to.
nl: Een door komma's gescheiden lijst van e-mailadressen om rapporten naar te sturen.

en: Update Reports
nl: Rapporten-update

en: Send a report whenever the browscap.ini is updated.
nl: Stuur een bericht wanneer de Browscap.ini is bijgewerkt.

en: Send a report whenever the GeoIP database is updated.
nl: Stuur een bericht wanneer de GeoIP database is bijgewerkt.

en: Pruning
nl: Opschonen

en: Send a report whenever the pruning of database is run.
nl: Stuur een bericht zodra de database is opgeschoond.

en: Upgrade
nl: Bijwerken

en: Send a report whenever the plugin is upgraded.
nl: Stuur een bericht wanneer de plug-in is bijgewerkt.

en: Statistical reporting
nl: Statistieken rapportage

en: Schedule
nl: Schema

en: Select how often to receive statistical report.
nl: Selecteer de hoe vak u een statistiekverslag wilt ontvangen

en: Send reports via
nl: Versturen van rapporten via

en: Email
nl: E-mail

en: Select delivery method for statistical report.
nl: Selecteer een verzendmethode voor een statistiekrapport.

en: Note: To send SMS text messages please install the %s plugin.
nl: Opmerking: Voor het verzenden van SMS-tekstberichten, installeer de plug-in %s.

en: Report body
nl: Verslag lichaam

en: Enter the contents of the report.
nl: Voer de inhoud van het rapport in.

en: Any shortcode supported by your installation of WordPress, include all shortcodes for WP Statistics (see the admin manual for a list of codes available) are supported in the body of the message.  Here are some examples:
nl: Elke shortcode die ondersteund worden door uw WordPress-installatie, inclusief alle shortcodes van WP Statistics (zie de beheerdershandleiding voor een lijst van beschikbare codes) wordt ondersteund in de inhoud van het bericht. Hier zijn enkele voorbeelden:

en: User Online
nl: Gebruiker Online

en: Today Visitor
nl: Vandaag bezoeker

en: Today Visit
nl: Vandaag bezoek

en: Yesterday Visitor
nl: Gisteren bezoeker

en: Yesterday Visit
nl: Gisteren bezoek

en: Total Visitor
nl: Totaal aantal bezoekers

en: Total Visit
nl: Totale bezoek

en: None
nl: Geen

en: About
nl: Over

en: The following items are global to all users.
nl: De volgende items gelden voor alle bezoekers.

en: Disable dashboard widgets
nl: Schakel dashboard-widgets uit

en: Disable the dashboard widgets.
nl: Uitschakelen van de dashboard widgets.

en: Page/Post Editor
nl: Pagina / Post bewerker

en: Disable post/page editor widget
nl: Uitschakelen pagina/bericht-bewerker widget

en: Disable the page/post editor widget.
nl: Uitschakelen van de pagina/bericht-bewerker widget.

en: Disable map
nl: Kaart uitschakelen

en: Disable the map display
nl: De kaartweergave uitschakelen

en: Get country location from Google
nl: Land locatie krijgt van Google

en: This feature may cause a performance degradation when viewing statistics and is only valid if the map type is set to "Google".
nl: Deze functie kan leiden tot een afname van de prestaties bij het bekijken van statistieken en is alleen geldig als de kaarttype is ingesteld op "Google".

en: WP Statisitcs Removal
nl: Verwijdering WP Statistics

en: Uninstalling WP Statistics will not remove the data and settings, you can use this option to remove the WP Statistics data from your install before uninstalling the plugin.
nl: Het verwijderen van WP Statistics zal de gegevens en instellingen niet verwijderen. U kunt onderstaande optie gebruiken om de WP Statistics-gegevens uit uw database te verwijderen voordat u de plug-in verwijdert.

en: Once you submit this form the settings will be deleted during the page load, however WP Statistics will still show up in your Admin menu until another page load is executed.
nl: Zodra u kiest voor 'Verwijderen' en op 'Opslaan' klikt, worden de instellingen verwijderd. Echter, WP Statistics zal nog steeds in het beheerdersmenu verschijnen totdat een andere pagina geladen wordt.

en: Remove data and settings
nl: Gegevens en instellingen verwijderen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove data and settings, this action cannot be undone.
nl: Gegevens en instellingen verwijderen, deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: General
nl: Algemeen

en: Notifications
nl: Rapportage

en: Dashboard/Overview
nl: Dashboard/overzicht

en: Maintenance
nl: Onderhoud

en: Removal
nl: Verwijdering

en: Update
nl: Opslaan

en: Once Weekly
nl: Eenmaal per

en: Once Every 2 Weeks
nl: Eenmaal per 2 weken

en: Once Every 4 Weeks
nl: Eenmaal per 4 weken

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Show site stats in sidebar.
nl: Sitestatistieken in zijbalk weergeven.

en: Week Visit
nl: Week bezoek

en: Month Visit
nl: Maand bezoek

en: Years Visit
nl: Jaar bezoeken

en: Total Page Views
nl: Totale pageviews

en: Search Engine referred
nl: Zoekmachine bedoelde

en: Total Posts
nl: Totaal aantal berichten

en: Total Pages
nl: Totaal aantal pagina 's

en: Total Comments
nl: Totaal commentaren

en: Total Spams
nl: Totale Spams

en: Total Users
nl: Totaal aantal bezoekers

en: Average Posts
nl: Gemiddelde berichten

en: Average Comments
nl: Gemiddelde reacties

en: Average Users
nl: Gemiddelde bezoekers

en: Last Post Date
nl: Datum laatste bericht

en: Name
nl: Naam

en: Items
nl: Artikelen

en: Yesterday visit
nl: Bezoek gisteren

en: Search Engine Referred
nl: Zoekmachine bedoelde

en: Select type of search engine
nl: Selecteer type zoekmachine

en: WP Statistics has been removed, please disable and delete it.
nl: WP CBS is verwijderd, u kunt het nu uitschakelen en verwijderen.

en: Complete statistics for your WordPress site.
nl: Volledige statistieken voor uw WordPress site.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Click here to visit the plugin on WordPress.org
nl: Klik hier om naar de plug-in op WordPress.org te gaan

en: Visit WordPress.org page
nl: Bezoek WordPress.org pagina

en: Click here to rate and review this plugin on WordPress.org
nl: Klik hier om deze plug-in op WordPress.org te beoordelen en waardering te geven.

en: Rate this plugin
nl: Waardeer deze plug-in

en: WP Statistics - Hits
nl: WP statistiek - Hits

en: Overview
nl: Overzicht

en: Referrers
nl: Verwijzers

en: Searches
nl: Zoekopdrachten

en: Search Words
nl: Zoekwoorden

en: Top Visitors Today
nl: Topbezoekers vandaag

en: Optimization
nl: Optimalisatie

en: Manual
nl: Handleiding

en: Options
nl: Opties

en: Today visitor
nl: Bezoeker vandaag

en: Today visit
nl: Bezoek vandaag

en: Yesterday visitor
nl: Bezoeker gisteren

en: View Stats
nl: Weergave Statistieken

en: Download ODF file
nl: ODF bestand downloaden

en: Download HTML file
nl: Het HTML-bestand downloaden

en: Manual file not found.
nl: Handleiding-bestand niet gevonden.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nl: U hoeft niet voldoende rechten om deze pagina te openen.

en: WP Statistics %s installed on
nl: WP Statistics%s geïnstalleerd op

en: Error downloading GeoIP database from: %s - %s
nl: Fout GeoIP-database downloaden: %s - %s

en: Error could not open downloaded GeoIP database for reading: %s
nl: Fout. Kon de gedownloade GeoIP-database niet inlezen: %s

en: Error could not open destination GeoIP database for writing %s
nl: Fout. Kon de GeoIP-database niet openen om te schrijven %s

en: GeoIP Database updated successfully!
nl: GeoIP-Database succesvol bijgewerkt!

en: GeoIP update on
nl: GeoIP bijwerken op

en: Error downloading browscap database from: %s - %s
nl: Fout browscap database van downloaden: %s - %s

en: browscap database updated successfully!
nl: Browscap database succesvol bijgewerkt!

en: browscap database updated failed!  Cache file too large, reverting to previous browscap.ini.
nl: browscap databank bijwerken mislukt! Cache-bestand is te groot, terugkeren naar de vorige Browscap.ini.

en: browscap database updated failed!  New browscap.ini is mis-identifing user agents as crawlers, reverting to previous browscap.ini.
nl: browscap-database bijwerken is mislukt! De nieuwe browscap.ini herkent de user-agents als crawlers. Er wordt terug gegaan naar de vorige browscap.ini.

en: browscap already at current version!
nl: Browscap al op de huidige versie!

en: Browscap.ini update on
nl: Browscap.ini update over

en: Quick Stats
nl: Samenvatting statistieken

en: Top 10 Browsers
nl: Top 10-Browsers

en: Top 10 Countries
nl: Top 10-landen

en: Today's Visitor Map
nl: Kaart bezoekers vandaag

en: Hit Statistics
nl: Hit statistieken

en: Top 10 Pages
nl: Top 10-pagina 's

en: Recent Visitors
nl: Recente bezoekers

en: Top Referring Sites
nl: Top 10-verwijzende sites

en: Search Engine Referrals
nl: Zoekmachineverwijzingen

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Latest Search Words
nl: Laatste zoektermen

en: Top 10 Visitors Today
nl: Top 10-bezoekers vandaag

en: This post is not yet published.
nl: Dit bericht is nog niet gepubliceerd.

en: Unable to load the GeoIP database, make sure you have downloaded it in the settings page.
nl: Kan niet de GeoIP-database laden, zorg ervoor dat u het hebt gedownload in de pagina-instellingen.

en: Updated %s GeoIP records in the visitors database.
nl: %s-GeoIP records bijgewerkt in de bezoekers-database.

en: %s data older than %s days purged successfully.
nl: %s gegevens ouder dan %s dagen met succes verwijderd.

en: No records found to purge from %s!
nl: Geen records gevonden om te zuiveren van %s!

en: Database pruned on
nl: Database opgeschoond op

en: Please select a value over 30 days.
nl: Selecteer een waarde meer dan 30 dagen.

en: Browser Statistics
nl: Browser statistieken

en: Click to toggle
nl: Klik hierop om te schakelen

en: Browsers by type
nl: Browsers door type

en: Browsers by platform
nl: Browsers door platform

en: %s Version
nl: %s versie

en: Attention: Exclusion are not currently set to be recorded, the results below may not reflect current statistics!
nl: Let op: Uitsluitingen worden momenteel niet geregistreerd. Onderstaande resultaten geven mogelijk niet de huidige statistieken weer!

en: Exclusions Statistics
nl: Statistieken uitsluitingen

en: 10 Days
nl: 10 dagen

en: 20 Days
nl: 20 dagen

en: 30 Days
nl: 30 dagen

en: 2 Months
nl: 2 maanden

en: 3 Months
nl: 3 maanden

en: 6 Months
nl: 6 maanden

en: 9 Months
nl: 9 maanden

en: 1 Year
nl: 1 jaar

en: Exclusions Statistical Chart
nl: Uitsluitingen statistieken grafiek

en: Excluded hits in the last
nl: Uitgesloten hits in de laatste

en: days
nl: dagen

en: Number of excluded hits
nl: Aantal uitgesloten hits

en: Hits Statistics Chart
nl: Hits statistieken grafiek

en: Hits in the last
nl: Hits in de laatste

en: Number of visits and visitors
nl: Aantal bezoeken en bezoekers

en: Visit
nl: Bezoeken

en: Visitor
nl: Bezoekers

en: Latest Search Word Statistics
nl: Laatste zoekwoorden statistieken

en: #hash#
nl: #hash #

en: Map
nl: Kaart

en: Page
nl: Pagina

en: From
nl: Van

en: All
nl: Alle

en: Recent Visitor Statistics
nl: Recente bezoekersstatistieken

en: Online Users
nl: Bezoekers online

en: Online for
nl: Online gedurende

en: Page Trend for Post ID
nl: Pagina Trend voor Post-ID

en: Page Trend
nl: Pagina Trend

en: Search Engine Referral Statistics
nl: Zoekmachineverwijzing statistieken

en: Search engine referrals in the last
nl: Zoekmachineverwijzingen in de laatste

en: Number of referrals
nl: Aantal verwijzingen

en: Total
nl: Totaal

en: Top Countries
nl: Toplanden

en: Rank
nl: Rang

en: Flag
nl: Vlag

en: Country
nl: Land

en: Visitor Count
nl: Aantal bezoekers

en: Top Pages
nl: Toppagina 's

en: Top 5 Pages Trends
nl: Top 5-pagina trends

en: Top 5 Page Trending Stats
nl: Top 5-pagina trending statistieken

en: Number of Hits
nl: Aantal Hits

en: No page title found
nl: Geen paginatitel gevonden

en: Visits
nl: Bezoeken

en: To be added soon
nl: Binnenkort worden toegevoegd

en: Referring sites from
nl: Verwijzende sites van

en: References
nl: Verwijzingen

en: Top 100 Visitors Today
nl: Top 100-bezoekers vandaag

en: About WP Statistics Version %s
nl: Over WP Statistics Versie %s

en: Rate and Review
nl: Oordeel en review

en: More Information
nl: Meer informatie

en: This product includes GeoLite2 data created by MaxMind, available from %s.
nl: Dit product bevat GeoLite2 gegevens gemaakt door MaxMind, zie %s.

en: Other
nl: Andere

en: Today Visitors Map
nl: Overzicht bezoekers vandaag

en: Address
nl: Adres

en: User(s) Online
nl: Gebruiker(s) online

en: Today
nl: Vandaag

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: Daily Total
nl: Dagelijks totaal

en: Current Time and Date
nl: Huidige tijd en datum

en: (Adjustment)
nl: (Aanpassen)

en: Date: %s
nl: Datum: %s

en: Time: %s
nl: Tijd: %s

en: IP
nl: IP-

en: Version
nl: Versie

en: Access denied!
nl: Toegang geweigerd!

en: %s agent data deleted successfully.
nl: %s agent gegevens verwijderd.

en: No agent data found to remove!
nl: Geen agent-gegevens gevonden om te verwijderen!

en: Please select the desired items.
nl: Selecteer de gewenste objecten.

en: %s platform data deleted successfully.
nl: %s platform gegevens verwijderd.

en: No platform data found to remove!
nl: Geen platform-gegevens gevonden om te verwijderen!

en: %s table data deleted successfully.
nl: tabelgegevens %s succesvol verwijderd.

en: Error, %s not emptied!
nl: Fout, %s niet leeggemaakt!

en: Re-run Install
nl: Herinstalleren

en: Install Now!
nl: Installeer nu!

en: If for some reason your installation of WP Statistics is missing the database tables or other core items, this will re-execute the install process.
nl: Als om enige reden de databasetabellen of andere items in uw installatie van WP Statistics ontbreken, zal dit het installatieproces opnieuw uitvoeren.

en: Countries
nl: Landen

en: Update Now!
nl: Nu bijwerken!

en: Older installs of WP Statistics allow for duplicate entries in the visitors table in a corner case.  Newer installs protect against this with a unique index on the table.  To create the index on the older installs duplicate entries must be deleted first.  Clicking "Update Now" will scan the vistitors table, delete duplicate entries and add the index.
nl: Oudere installaties van WP Statistics staan in sommige gevallen dubbele vermeldingen toe in de bezoekerstabel. Nieuwere installaties beschermen hiertegen met een unieke index in de tabel. Als u in de oudere installatie deze index wilt creëren, moeten eerst de dubbele vermeldingen worden verwijderd. Door op "Update Now" te klikken, wordt de bezoekerstabel gescand, dubbele vermeldingen verwijderd en de index toegevoegd.

en: This operation could take a long time on installs with many rows in the visitors table.
nl: Deze bewerking kan lang duren op installeert met vele rijen in de tabel van de bezoekers.

en: Older installs of WP Statistics allow for duplicate entries in the visitors table in a corner case.  Newer installs protect against this with a unique index on the table.
nl: Oudere installaties van WP Statistics staan in sommige gevallen dubbele vermeldingen toe in de bezoekerstabel. Nieuwere installaties beschermen hiertegen met een unieke index in de tabel.

en: Congratulations, your installation is already up to date, nothing to do.
nl: Gefeliciteerd, is uw installatie al up-to-date. Er is hier niets te doen.

en: Export
nl: Exporteren

en: Export from
nl: Exporteren vanuit

en: Please select
nl: Gelieve te selecteren

en: Select the table for the output file.
nl: Selecteer de tabel voor het downloadbestand.

en: Export To
nl: Exporteren naar

en: Select the output file type.
nl: Selecteer het output-bestandstype.

en: Include Header Row
nl: Rij met kolomkoppen opnemen

en: Include a header row as the first line of the exported file.
nl: Een rij met kolomkoppen opnemen op de eerste regel van het geëxporteerde bestand.

en: Start Now!
nl: Start nu!

en: Historical Values
nl: Historische Waarden

en: Note: As you have just purged the database you must reload this page for these numbers to be correct.
nl: Opmerking: Omdat de database net opgeschoond is, moet u deze pagina herladen voordat deze nummers correct zijn.

en: Visitors
nl: Bezoekers

en: Number of historical number of visitors to the site (current value is %s).
nl: Historisch aantal bezoekers aan de website (huidige waarde %s).

en: Number of historical number of visits to the site (current value is %s).
nl: Historisch aantal bezoeken aan de website (huidige waarde %s).

en: Update now!
nl: Update nu!

en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

en: Data
nl: Gegevens

en: Empty Table
nl: Lege tabel

en: All data table will be lost.
nl: Alle gegevens van de geselecteerde tabel zullen verwijderd worden.

en: Clear now!
nl: Nu leegmaken!

en: Purge records older than
nl: Verwijder gegevens ouder dan

en: Deleted user statistics data older than the selected number of days.  Minimum value is 30 days.
nl: Verwijder gegevens die ouder zijn dan het geselecteerde aantal dagen. Minimumwaarde is 30 dagen.

en: Purge now!
nl: Verwijder nu!

en: Delete User Agent Types
nl: Verwijderen van User Agent typen

en: Delete Agents
nl: Verwijderen van user-agents

en: All visitor data will be lost for this agent type.
nl: Alle bezoekersgegevens voor dit type user-agent zullen verloren gaan.

en: Delete now!
nl: Verwijder nu!

en: Delete Platforms
nl: Verwijderen van Platforms

en: All visitor data will be lost for this platform type.
nl: Alle bezoekersgegevens voor dit platformtype zullen verloren gaan.

en: Resources
nl: Middelen

en: Memory usage in PHP
nl: Geheugengebruik in PHP

en: PHP Memory Limit
nl: PHP-geheugenlimiet

en: The memory limit a script is allowed to consume, set in php.ini.
nl: De geheugenlimiet voor PHP-scripts, ingesteld in php.ini.

en: Number of rows in the %s table
nl: Aantal rijen in de tabel %s

en: Row
nl: Rij

en: Number of rows
nl: Aantal rijen

en: Version Info
nl: Versieinfo

en: WP Statistics Version
nl: WP Statistics versie

en: The WP Statistics version you are running.
nl: De versie van WP-Statistics die u gebruikt.

en: PHP Version
nl: PHP versie

en: The PHP version you are running.
nl: De gebruikte PHP-versie.

en: PHP Safe Mode
nl: PHP veilige modus

en: Is PHP Safe Mode active.  The GeoIP code is not supported in Safe Mode.
nl: Is de veilige modus van PHP actief? De GeoIP-code wordt niet ondersteund in de veilige modus.

en: jQuery Version
nl: jQuery versie

en: The jQuery version you are running.
nl: De gebruikte jQuery-versie.

en: cURL Version
nl: cURL versie

en: cURL not installed
nl: cURL niet geïnstalleerd

en: The PHP cURL Extension version you are running.  cURL is required for the GeoIP code, if it is not installed GeoIP will be disabled.
nl: De versie van de PHP cURL-extensie u gebruikt. cURL is vereist voor de GeoIP-code, als het niet is geïnstalleerd wordt gGoIP uitgeschakeld.

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: File Info
nl: Bestandsinfo

en: GeoIP Database
nl: GeoIP-Database

en: Database file does not exist.
nl: Databasebestand bestaat niet.

en: , created on
nl: , gemaakt op

en: The file size and date of the GeoIP database.
nl: De bestandsgrootte en de datum van de GeoIP-database.

en: browscap.ini File
nl: Browscap.ini bestand

en: browscap.ini file does not exist.
nl: bestand Browscap.ini bestaat niet.

en: The file size and date of the browscap.ini file.
nl: De bestandsgrootte en de datum van het bestand browscap.ini.

en: browscap Cache File
nl: Browscap cachebestand

en: browscap cache file does not exist.
nl: Browscap cachebestand bestaat niet.

en: The file size and date of the browscap cache file.
nl: De bestandsgrootte en de datum van het browscap cachebestand.

en: The client IP address.
nl: Het IP-adres van de bezoeker.

en: User Agent
nl: User-Agent

en: The client user agent string.
nl: User-agent van de browser.

en: The detected client browser.
nl: De gedetecteerde bezoekersbrowser.

en: The detected client browser version.
nl: De gedetecteerde bezoeker-browserversie.

en: The detected client platform.
nl: Het gedetecteerde platform van de bezoeker.

en: This will replace all IP addresses in the database with hash values and cannot be undo, are you sure?
nl: Dit vervangt alle IP-adressen in de database met hash-waarden en kan niet worden ongedaan maken, bent u zeker?

en: GeoIP Options
nl: GeoIP opties

en: Updates any unknown location data in the database, this may take a while
nl: Alle onbekende locatiegegevens in de database bijwerken. Dit kan even duren.

en: IP Addresses
nl: IP-adressen

en: Hash IP Addresses
nl: Hash-IP-adressen

en: Replace IP addresses in the database with hash values, you will not be able to recover the IP addresses in the future to populate location information afterwards and this may take a while
nl: IP-adressen in de database vervangen door hash-waarden. Eenmaal uitgevoerd, is dit niet meer terug te draaien en de locatiegegevens van deze IP-adressen zijn daarna niet meer te achterhalen. Dit kan even duren.

en: IP Addresses replaced with hash values.
nl: IP-adressen vervangen met hash-waarden.

en: Install routine complete.
nl: Installeren volledige routine.

en: Resources/Information
nl: Middelen/informatie

en: Purging
nl: Systeemaanpassingen

en: Historical
nl: Historie

en: WP Statistics V%s
nl: WP Statistics V %s

en: Visit Us Online
nl: Bezoek ons online

en: Come visit our great new %s and keep up to date on the latest news about WP Statistics.
nl: Bezoek onze mooie, nieuwe %s en blijf op de hoogte van het laatste nieuws over WP Statistics.

en: Rate and Review at WordPress.org
nl: Tarief en Review op WordPress.org

en: Thanks for installing WP Statistics, we encourage you to submit a
nl: Bedankt voor het installeren van WP Statistics, we stellen het op prijs als u een

en: rating and review
nl: waardering en/of beoordeling geeft

en: over at WordPress.org.  Your feedback is greatly appreciated!
nl:  op WordPress.org. Uw feedback wordt zeer gewaardeerd!

en: Translations
nl: Vertalingen

en: WP Statistics supports internationalization and we encourage our users to submit translations, please visit our %s to see the current status and %s if you would like to help.
nl: WP Statistics ondersteunt internationalisatie en wij moedigen onze gebruikers aan om vertalingen te sturen. Bezoek onze %s om de huidige status te bekijken en %s als u zou willen helpen.

en: translation collaboration site
nl: vertaling samenwerkingssite

en: drop us a line
nl: stuur ons een bericht

en: Support
nl: Ondersteuning

en: We're sorry you're having problem with WP Statistics and we're happy to help out.  Here are a few things to do before contacting us:
nl: We vinden het jammer als u problemen met WP Statistics ondervindt en willen u graag helpen. Hier zijn enkele controles die u kunt uitvoeren voordat u ons contacteert:

en: Have you read the %s?
nl: Heeft u de %s gelezen?

en: FAQs
nl: Veelgestelde vragen

en: manual
nl: Handleiding

en: Have you search the %s for a similar issue?
nl: Heeft u het %s voor een soortgelijk probleem bezocht?

en: support forum
nl: ondersteuningsforum

en: Have you search the Internet for any error messages you are receiving?
nl: Heeft u op het internet gezocht voor eventuele foutmeldingen die u ontvangt?

en: Make sure you have access to your PHP error logs.
nl: Zorg ervoor dat u toegang tot uw PHP fouten-logs heeft.

en: And a few things to double-check:
nl: En een paar dingen om te nog eens te controleren:

en: How's your memory_limit in php.ini?
nl: Wat is uw memory_limit in php.ini?

en: Have you tried disabling any other plugins you may have installed?
nl: Heeft u andere geïnstalleerde plug-ins gedeactiveerd?

en: Have you tried using the default WordPress theme?
nl: Heeft u het geprobeerd met behulp van het standaard WordPress-thema?

en: Have you double checked the plugin settings?
nl: Hebt u nogmaals de plug-in-instellingen gecontroleerd?

en: Do you have all the required PHP extensions installed?
nl: Hebt u alle vereiste PHP-extensies geïnstalleerd?

en: Are you getting a blank or incomplete page displayed in your browser?  Did you view the source for the page and check for any fatal errors?
nl: Krijgt u een blanco of onvolledige pagina te zien in uw browser? Heeft u de broncode van de pagina gezien en gecontroleerd op eventuele fatale fouten?

en: Have you checked your PHP and web server error logs?
nl: Heeft u uw PHP en web server foutenlogboeken gecontroleerd?

en: Still not having any luck?
nl: Nog steeds geen succes?

en: Then please open a new thread on the %s and we'll respond as soon as possible.
nl: Open dan een nieuwe onderwerp op het %s en wij zullen zo spoedig mogelijk reageren.

en: WordPress.org support forum
nl: WordPress.org ondersteuningsforum

en: Alternatively %s support is available as well.
nl: Er is ook ondersteuning in het %s beschikbaar.

en: WP Statistics Honey Pot Page
nl: WP Statistics honingpot-pagina

en: This is the honey pot for WP Statistics to use, do not delete.
nl: Dit is de honingpot die door WP Statistics gebruikt wordt. Niet verwijderen.

en: Access Levels
nl: Toegangsniveaus

en: Required user level to view WP Statistics
nl: Vereist gebruikersniveau WP Statistics bekijken

en: Required user level to manage WP Statistics
nl: Nodig gebruikersniveau voor het beheren van WP Statistics

en: See the %s for details on capability levels.
nl: Zie de %s voor details over toegangsrechten.

en: WordPress Roles and Capabilities page
nl: Pagina WordPress rollen en capaciteiten

en: Hint: manage_network = Super Admin Network, manage_options = Administrator, edit_others_posts = Editor, publish_posts = Author, edit_posts = Contributor, read = Everyone.
nl: Tip: manage_network = Super-netwerkbeheerder, manage_options = Beheerder, edit_others_posts = Redacteur, publish_posts = Auteur, edit_posts = Schrijver, read = Iedereen.

en: Each of the above casscades the rights upwards in the default WordPress configuration.  So for example selecting publish_posts grants the right to Authors, Editors, Admins and Super Admins.
nl: Bovenstaande keuze geeft ook de rechten 'naar boven' in de standaardconfiguratie voor WordPress. Dus door bijvoorbeeld 'publish_posts' te selecteren wordt het recht gegeven aan auteurs, redacteurs, beheerders en superbeheerders.

en: If you need a more robust solution to delegate access you might want to look at %s in the WordPress plugin directory.
nl: Als u een robuustere oplossing voor gemachtigden-toegang wilt,kunt u kijken naar %s in de WordPress plug-inmap.

en: Exclusions
nl: Uitsluitingen

en: Record exclusions
nl: Registreer uitsluitingen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: This will record all the excluded hits in a separate table with the reasons why it was excluded but no other information.  This will generate a lot of data but is useful if you want to see the total number of hits your site gets, not just actual user visits.
nl: Dit zal alle uitgesloten hits opnemen in een aparte tabel, inclusief de reden waarom het was uitgesloten, maar geen andere informatie. Dit zal veel gegevens genereren, maar is handig als u het totale aantal hits op uw site wilt zien en niet alleen de feitelijke bezoekers.

en: Exclude User Roles
nl: Uitsluiten van gebruikersrollen

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Exclude %s role from data collection.
nl: %s-rol van gegevensverzameling uitsluiten.

en: IP/Robot Exclusions
nl: IP-/ Robot uitsluitingen

en: Robot list
nl: Robotlijst

en: A list of words (one per line) to match against to detect robots.  Entries must be at least 4 characters long or they will be ignored.
nl: Een lijst van woorden (een per regel) die met de te detecteren robots overeenkomen. Woorden moeten minimaal 4 tekens lang zijn of ze zullen worden genegeerd.

en: Reset to Default
nl: Standaardinstellingen herstellen

en: Force robot list update after upgrades
nl: Gedwongen bijwerken van de robotlijst na upgrades

en: Force the robot list to be reset to the default after an update to WP Statistics takes place.  Note if this option is enabled any custom robots you have added to the list will be lost.
nl: Forceer na een update van WP Statistics een reset van de robotlijst, terug naar de standaardinstelling. Opmerking: als deze optie is ingeschakeld zullen de robots die u zelf aan de lijst hebt toegevoegd verloren gaan.

en: Robot visit threshold
nl: Robotbezoek-drempel

en: Treat visitors with more than this number of visits per day as robots.  0 = disabled.
nl: Behandel bezoekers met meer dan dit aantal bezoeken per dag als robots. 0 = uitgeschakeld.

en: Excluded IP address list
nl: Lijst van uitgesloten IP-adres

en: A list of IP addresses and subnet masks (one per line) to exclude from statistics collection (both 192.168.0.0/24 and 192.168.0.0/255.255.255.0 formats are accepted).  To specify an IP address only, use a subnet value of 32 or 255.255.255.255.
nl: Een lijst met IP-adressen en subnet-maskers (een per regel) die van statistieken uitgesloten moeten worden (zowel 192.168.0.0/24 als 192.168.0.0/255.255.255.0 formaten worden geaccepteerd). Om alleen een IP-adres te specificeren, een subnet waarde van 32 of 255.255.255.255 gebruiken.

en: Add 10.0.0.0
nl: 10.0.0.0 toevoegen

en: Add 172.16.0.0
nl: 172.16.0.0 toevoegen

en: Add 192.168.0.0
nl: 192.168.0.0 toevoegen

en: Use honey pot
nl: Gebruik honingpot

en: Use a honey pot page to identify robots.
nl: Gebruik een honingpot-pagina om robots te identificeren.

en: Honey pot post id
nl: Honingpot-bericht ID

en: The post id to use for the honeypot page.
nl: Bericht ID om voor de honingpot-pagina te gebruiken.

en: Create a new honey pot page
nl: Maak een nieuwe honingpot-pagina

en: GeoIP Exclusions
nl: GeoIP uitsluitingen

en: Excluded countries list
nl: Uitgesloten landenlijst

en: A list of country codes (one per line, two letters each) to exclude from statistics collection.  Use "000" (three zeros) to exclude unknown countries.
nl: Een lijst van landencodes (één per regel, twee letters per land) die uitgesloten worden van de te verzamelen statistieken. Gebruik "000" (drie nullen) om onbekende landen uit te sluiten.

en: Included countries list
nl: Opgenomen landenlijst

en: A list of country codes (one per line, two letters each) to include in statistics collection, if this list is not empty, only visitors from the included countries will be recorded.  Use "000" (three zeros) to exclude unknown countries.
nl: Een lijst van landencodes (één per regel, twee letters per land) om op te nemen in de te verzamelen statistieken. Indien deze lijst niet leeg is, worden alleen bezoekers uit de opgenomen landen geregistreerd. Gebruik "000" (drie nullen) om onbekende landen uit te sluiten.

en: Host Exclusions
nl: Host-uitsluitingen

en: Excluded hosts list
nl: Uitgesloten hosts-lijst

en: A list of fully qualified host names (ie. server.example.com, one per line) to exclude from statistics collection.
nl: Een lijst van volledig gekwalificeerde host-namen (dwz. server.example.com, één per regel) die uitgesloten worden van de te verzamelen statistieken.

en: Note: this option will NOT perform a reverse DNS lookup on each page load but instead cache the IP address for the provided hostnames for one hour.  If you are excluding dynamically assigned hosts you may find some degree of overlap when the host changes it's IP address and when the cache is updated resulting in some hits recorded.
nl: Opmerking: Deze optie zal geen reverse DNS lookup uitvoeren op elke paginavertoning, maar in plaats daarvan het IP-adres opslaan voor de host-namen gedurende een uur. Als je dynamisch toegewezen hosts wilt uitsluiten, kunt je een zekere mate van overlap vinden wanneer de host z'n IP-adres wijzigt en ook wanneer de cache wordt bijgewerkt. Dit zal dan in enkele geregistreerde hits resulteren.

en: Site URL Exclusions
nl: Website URL uitsluitingen

en: Excluded login page
nl: Uitsluiten login-pagina

en: Exclude the login page for registering as a hit.
nl: Uitsluiten van de login-pagina voor het registreren als een hit.

en: Excluded admin pages
nl: Uitsluiten beheerderspagina 's

en: Exclude the admin pages for registering as a hit.
nl: Uitsluiten van de beheerderspagina's voor het registreren als een hit.

en: Excluded RSS feeds
nl: Uitsluiten RSS-feeds

en: Exclude the RSS feeds for registering as a hit.
nl: Sluit de registratie van RSS-feed hit uit.

en: browscap settings
nl: Browscap instellingen

en: browscap usage
nl: Browscap gebruik

en: Active
nl: Actief

en: The browscap database will be downloaded and used to detect robots.
nl: De browscap database zal worden gedownload en gebruikt voor het opsporen van robots.

en: Download browscap Database
nl: Browscap-database downloaden

en: Save changes on this page to download the update.
nl: Sla de wijzigingen op deze pagina op om de update te downloaden.

en: Schedule weekly update of browscap DB
nl: Plan wekelijkse update van browscap DB

en: Next update will be
nl: Volgende update zal worden

en: Download of the browscap database will be scheduled for once a week.
nl: Download van de browscap-database is gepland voor één keer per week.

en: This will delete the manual when you save the settings, are you sure?
nl: Dit zal de handleiding verwijderen wanneer u de instellingen opslaan, bent u zeker?

en: This feature will not store IP addresses in the database but instead used a unique hash.  The "Store entire user agent string" setting will be disabled if this is selected.  You will not be able to recover the IP addresses in the future to recover location information if this is enabled.
nl: Deze functie zal IP-adressen niet in de database opslaan maar zal in plaats daarvan een unieke hash gebruiken. De "hele gebruikers-agent-string opslaan"-instelling wordt uitgeschakeld als deze optie is geselecteerd. U kan de IP-adressen dan niet meer herleiden tot locatie-informatie.

en: Users Online
nl: Gebruikers Online

en: User online
nl: Gebruiker online
