WP Statistics - en to hu translation catalogue (524 entries)

en: &#151; You are running an unsupported version of PHP.
hu: &#151; - Nem támogatott PHP verziót használsz.

en: WP Statistics Disabled
hu: WP Statisztika nem elérhető

en: WP Statistics has detected PHP version %s which is unsupported, WP Statistics requires PHP Version %s or higher!
hu: WP Statisztika szerint  %s verziójú PHP-t használsz, amely nem támogatott. Kérlek frissítsd %s vagy magasabb verzióra a helyes működéshez!

en: Please contact your hosting provider to upgrade to a supported version or disable WP Statistics to remove this message.
hu: Kérjük, forduljon a tárhelyszolgáltatójához, hogy frissítse a támogatott verzióra vagy tiltsa le a  WP Statisztikát eltávolítva ezt az üzenetet.

en: ERROR: Widget not found!
hu: HIBA: Widget nem található!

en: Loading...
hu: Töltés...

en: Reloading...
hu: Újratöltés ...

en: Top Visitors
hu: Top látogatók

en: Enabled
hu: Engedélyezve

en: visitor tracking
hu: látogató-követés

en: Database updates are required, please go to %s and update the following: %s
hu: Adatbázis frissítésre van szükség. Kérjük, látogasson el: %s és frissítise a következőt: %s

en: search table
hu: keresési tábla

en: settings page
hu: beállítások oldal

en: Search table conversion complete, %d rows added.
hu: Keresés táblázat átalakítás befejeződött,%d sor hozzáadva

en: Older installs of WP Statistics store details of searches in the visitors table which can become a performance issue on large datasets.  A new table has been created to hold this information in a more scalable fashion.
hu: Régebbi WP Statisztika telepítések keresések részletei tárolják a látogatói táblázatban, amely ronthatja a teljesítményt nagy adatbázis esetén. Egy új táblázat jött létre hogy ezeket az információkat jobban skálázható módon tárolja.

en: Search Table
hu: Keresési tábla

en: Convert
hu: Konvertálás

en: Convert Now!
hu: Konvertálás indítása

en: Download of the Piwik Referrer Spam Blacklist database will be scheduled for once a week.
hu: A Piwik Referrer Spam Blacklist adatbázis letöltésének ütemezése heti egy alkalommal.

en: Download Piwik Referrer Spam Blacklist Database
hu: Piwik Hivatkozó Spam Blacklist adatbázis letöltése

en: Update Piwik Referrer Spam Blacklist Info
hu: Piwik Hivatkozó Spam Blacklist frissítése

en: The Piwik Referrer Spam Blacklist database will be downloaded and used to detect referrer spam.
hu: A Piwik Referrer Spam Blacklist adatbázis le lesz töltve és használva lesz hivatkozó spam észlelésére

en: Referrer spam blacklist is provided by Piwik, available from %s.
hu: A hivatkozó spam feketelistát a Piwik biztosítja, elérhető innen:%s.

en: Treat corrupt browser info as a bot
hu: Nem megfelelő böngésző információ esetén bot-ként kezelés

en: 404 Pages
hu: 404 Oldalak

en: Date
hu: Dátum

en: Treat any visitor with corrupt browser info (missing IP address or empty user agent string) as a robot.
hu: Nem megfelelő böngésző információ (hiányzó IP-cím vagy üres user agent) esetén a látogató kezelése robotként

en: Excluded 404 pages
hu: Kizárt 404 oldalak

en: Exclude any URL that returns a "404 - Not Found" message.
hu: Minden URL kizárása, ami &quot;404 - Not Found&quot; üzenetet ad.

en: hits
hu: találatok

en: No visitors found to purge.
hu: Nem található látogató amit meg kell tisztítani

en: %s records purged successfully.
hu: %s bejegyzés kitisztítása sikeres.

en: Number of hits must be greater than or equal to 10!
hu: Találatok számának nagyobbnak vagy egyenlőnek  kell lennie, mint 10!

en: Page Visits
hu: Oldallátogatások

en: Comment Count
hu: Hozzászólás számláló

en: Spam Count
hu: Spam számláló

en: User Count
hu: Felhasználó számláló

en: Post Average
hu: Hozzászólás átlag

en: Comment Average
hu: Megjegyzés átlag

en: User Average
hu: Felhasználói átlag

en: Search Provider
hu: Keresési szolgáltató

en: Number Format
hu: Szám formátum

en: English
hu: Angol

en: International
hu: Nemzetközi

en: Hits Statistics Summary
hu: Összesített találati statisztika

en: Chart Total
hu: Kiválasztott időtartam

en: All Time Total
hu: Összesen

en: Have you thought about donating to WP Statistics?
hu: Gondolt már arra, hogy adományozzon a WP Statisztikának?

en: Donate
hu: Adományoz

en: Fell like showing us how much you enjoy WP Statistics?  Drop by our %s page and show us some love!
hu: Megosztanád velünk, hogy mennyire tetszik a WP Statisztika? Ugorj a %s oldalra és  jelezd tetszésedet!

en: donation
hu: adomány

en: Donate Now!
hu: Adományozzon most!

en: Close
hu: Bezárás

en: Select the statistic you wish to display.
hu: Válassza ki a megjeleníteni kívánt statisztikát.

en: Statistic
hu: Statisztikai

en: Post Count
hu: Bejegyzés számláló

en: Time Frame
hu: Időkeret

en: Go
hu: Menj

en: Rank #5
hu: Rang # 5

en: Rank #4
hu: Rang # 4

en: Rank #3
hu: Rang # 3

en: Rank #1
hu: Rang # 1

en: Rank #2
hu: Rang # 2

en: This operation could take a long time on installs with many rows in the visits table.
hu: Ez a művelet sokáig tarthat olyan telepítés esetében, ahol sok sor van a látogatások táblázatban.

en: Filtered by
hu: Szűrés

en: Range
hu: Tartomány

en: MM/DD/YYYY
hu: HH/NN/ÉÉÉÉ

en: Do not use the translations and instead use the English defaults for WP Statistics (requires two page loads)
hu: Ne használja a beállított fordítást, helyette az angol legyen a WP Statisztika alapértelmezett nyelve (két oldalbetöltés szükséges)

en: Force English
hu: Angol nyelv kényszerítése

en: Languages
hu: Nyelvek

en: A list of local urls (ie. /wordpress/about, one per line) to exclude from statistics collection.
hu: Azon helyi URL-ek listája, melyeket a statisztikai gyűjtésből kizár (Pl.: /wordpress/about, soronként egy)

en: Excluded URLs list
hu: Blokkolt URL-ek listája

en: Excluded URL
hu: Blokkolt URL

en: Last 365 Days (Year)
hu: Az utolsó 365 nap (év)

en: Last 30 Days (Month)
hu: Utolsó 30 nap (hónap)

en: Last 7 Days (Week)
hu: Utolsó 7 nap (hét)

en: Feeds
hu: Hírcsatornák

en: User Role
hu: Felhasználói szerepkör

en: Login Page
hu: Bejelentkező oldal

en: Admin Page
hu: Admin oldal

en: Self Referral
hu: Önhivatkozás

en: IP Match
hu: IP egyezés

en: Currently there are no users online in the site.
hu: Jelenleg nincs aktív felhasználó az oldalon.

en: Enable or disable this feature
hu: Engedélyezi vagy letiltja ezt a funkciót

en: Check for online users every
hu: Minden jelenlegi felhasználó ellenőrzése

en: Second
hu: másodperc

en: Time for the check accurate online user in the site. Now: %s Second
hu: Itt az ideje a pontos jelenlévő felhasználók ellenőrzésére az oldalon. Most: %s másodperc

en: Record all user
hu: Rögzíti az összes felhasználó

en: Ignores the exclusion settings and records all users that are online (including self referrals and robots).  Should only be used for troubleshooting.
hu: Figyelmen kívül hagyja a blokkolási beállításokat és rögzíti az összes online felhasználót (beleértve az önhivatkozásokat és robotokat). Csak hibaelhárításra érdemes használni.

en: Store entire user agent string
hu: Tárolja a teljes felhasználói eszköz karakterláncot

en: Only enabled for debugging
hu: Csak hibakeresésre engedélyezett

en: Coefficient per visitor
hu: Látogatókénti egységesítés

en: For each visit to account for several hits. Currently %s.
hu: Egy azonosított felhasználó minden egyes találatának egységesítése. Jelenleg %s.

en: Pages
hu: Oldal

en: Track all pages
hu: Nyomon követi az összes oldalak

en: Strip parameters from URI
hu: Az URI-ból paraméterek kivágása

en: This will remove anything after the ? in a URL.
hu: Ez mindent eltávolít az URL-ben lévő "?" után.

en: Disable hits column in post/pages list
hu: Tiltsa le a post/oldal lista oszlopának találat

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: Show stats in menu bar
hu: Statisztikák megjelenítése a menüsorban

en: No
hu: Nem

en: Yes
hu: Igen

en: Show stats in admin menu bar
hu: Statisztikák megjelenítése az admin menüben

en: Hide admin notices about non active features
hu: Admin értesítéseket nem aktív funkciók elrejtése

en: By default WP Statistics displays an alert if any of the core features are disabled on every admin page, this option will disable these notices.
hu: Mellett hiba WP Statistics figyelmeztetést jelenít meg, ha az alapvető funkciók le vannak tiltva, minden admin oldalon, ez a lehetőség letiltja ezeket az értesítéseket.

en: Delete the manual
hu: A használati utasítás törlése

en: By default WP Statistics stores the admin manual in the plugin directory (~5 meg), if this option is enabled it will be deleted now and during upgrades in the future.
hu: Mellett hiba WP Statistics tárolja az admin kézi a plugin könyvtárban (~ 5 meg), ha ez a beállítás engedélyezve van, törlésre kerül most és a jövőben a frissítések során.

en: Search Engines
hu: Keresőmotorok

en: Disabling all search engines is not allowed, doing so will result in all search engines being active.
hu: Megbénít minden keresők nem engedélyezett, csinál tehát eredményez minden keresőmotorok, hogy aktív.

en: disable
hu: kikapcsolás

en: Disable %s from data collection and reporting.
hu: %s adatgyűjtés és jelentéstétel kikapcsolása.

en: Charts
hu: Ábra

en: Include totals
hu: Összegek szerepeltethetők

en: Add a total line to charts with multiple values, like the search engine referrals
hu: Adjunk hozzá egy teljes sort térképek több értéket, mint a search engine áttételek

en: GeoIP settings
hu: GeoIP beállítások

en: IP location services provided by GeoLite2 data created by MaxMind, available from %s.
hu: Az IP helymeghatározó szolgáltatásokat a GeoLite2 adat biztosítja, készítette a MaxMind, elérhető: %s.

en: GeoIP collection
hu: GeoIP gyűjtés

en: For get more information and location (country) from visitor, enable this feature.
hu: Ha szeretne a látogatóról több információt és helyinformációt (ország) kapni, engedélyezze ezt a funkciót

en: Update GeoIP Info
hu: GeoIP információ frissítése

en: Download GeoIP Database
hu: GeoIP adatbázis letöltése

en: Schedule monthly update of GeoIP DB
hu: GeoIP adatbázis havi frissítés ütemezése

en: Download of the GeoIP database will be scheduled for 2 days after the first Tuesday of the month.
hu: GeoIP adatbázis letöltés ütemezése minden hónap első keddi napja után 2 nappal.

en: This option will also download the database if the local filesize is less than 1k (which usually means the stub that comes with the plugin is still in place).
hu: Ez a beállítás is letölti az adatbázist, ha a helyi file méret kevesebb, mint 1k (ami általában azt jelenti, hogy a csonk amivel a bővítménnyel jön, még mindig a helyén van)

en: Populate missing GeoIP after update of GeoIP DB
hu: Hiányzó GeoIP betöltése a GeoIP adatbázis frissítése után

en: Update any missing GeoIP data after downloading a new database.
hu: Bármely hiányzó GeoIP adat frissítése új adatbázis letöltése után.

en: Country code for private IP addresses
hu: privát IP-címek ország kódja

en: The international standard two letter country code (ie. US = United States, CA = Canada, etc.) for private (non-routable) IP addresses (ie. 10.0.0.1, 192.158.1.1, 127.0.0.1, etc.).  Use "000" (three zeros) to use "Unknown" as the country code.
hu: A nemzetközi szabvány szerinti kétbetűs országkód (Pl.: US = Egyesült Államok, HU = Magyarország, stb) magán (nem átirányítható) IP-címeknek (pl. 10.0.0.1, 192.158.1.1, 127.0.0.1, stb). Használd a &quot;000&quot; (három nullát) &quot;Ismeretlen&quot;, ország kód jelzéshez.

en: GeoIP collection is disabled due to the following reasons:
hu: GeoIP-gyűjtés le van tiltva, az alábbi okokból:

en: GeoIP collection requires PHP %s or above, it is currently disabled due to the installed PHP version being
hu: GeoIP gyűjtéshez szükséges PHP (%s) vagy a újabb, ezért jelenleg kikapcsolva, mert a telepített PHP verzió

en: GeoIP collection requires the cURL PHP extension and it is not loaded on your version of PHP!
hu: GeoIP gyűjtéshez cURL PHP kiterjesztés szükséges, és az nincs betöltve az Ön PHP-verziójában!

en: GeoIP collection requires the BC Math PHP extension and it is not loaded on your version of PHP!
hu: GeoIP gyűjtéshez a BC Math PHP kiterjesztés szükséges, és az nincs betöltve az Ön PHP-verziójában!

en: PHP safe mode detected!  GeoIP collection is not supported with PHP's safe mode enabled!
hu: PHP safe mód-ot észletünk! GeoIP gyűjtés nem támogatott ha a PHP safe mód engedélyezve van!

en: This will permanently delete data from the database each day, are you sure you want to enable this option?
hu: Ez véglegesen törli az adatokat az adatbázisból minden nap, biztos benne, hogy engedélyezi ezt a beállítást?

en: Days
hu: nap

en: The number of days to keep statistics for.  Minimum value is 30 days.  Invalid values will disable the daily maintenance.
hu: És tartsa statisztikájának napok száma. Minimális érték 30 napok. Érvénytelen érték letiltja a napi karbantartás.

en: E-mail addresses
hu: E-mail címek

en: A comma separated list of e-mail addresses to send reports to.
hu: E-mail címek vesszővel elválasztott listája, ahová a jelentéseket küldjük.

en: Update Reports
hu: Jelentések frissítése

en: Send a report whenever the browscap.ini is updated.
hu: Jelentést küld, ha a browscap.ini frissül.

en: Send a report whenever the GeoIP database is updated.
hu: Jelentést küld, ha a GeoIP adatbázis frissül.

en: Pruning
hu: Tisztítás

en: Send a report whenever the pruning of database is run.
hu: Jelentést küld, ha adatbázis tisztítás fut.

en: Upgrade
hu: Frissítés

en: Send a report whenever the plugin is upgraded.
hu: Jelentést küld, ha a plugint frissítették.

en: Statistical reporting
hu: Statisztikai adatszolgáltatás

en: Schedule
hu: Menetrend

en: Select how often to receive statistical report.
hu: Válaszd ki, hogy milyen gyakran kérsz statisztikai jelentést.

en: Send reports via
hu: Via jelentést küld

en: Select delivery method for statistical report.
hu: Válassz ki egy kézbesítési módot a statisztikai jelentésekről.

en: Note: To send SMS text messages please install the %s plugin.
hu: Megjegyzés: SMS küldéshez kérjük telepítse a %s plugint.

en: Report body
hu: Jelentés törzsében

en: Enter the contents of the report.
hu: Írd be a jelentés tartalmát.

en: Any shortcode supported by your installation of WordPress, include all shortcodes for WP Statistics (see the admin manual for a list of codes available) are supported in the body of the message.  Here are some examples:
hu: Bármilyen rövid kód (shortcode) támogatott a WordPress levél törzsében, beleértve az összes WP Statisztika rövid kódot (rendelkezésre álló kódokat ld. admin kézikönyv). Íme néhány példa:

en: User Online
hu: Jelenlévő felhasználó

en: Today Visitor
hu: Mai Látogató

en: Today Visit
hu: Mai látogatás

en: Yesterday Visitor
hu: Tegnapi Látogató

en: Yesterday Visit
hu: Tegnapi látogatás

en: Total Visitor
hu: Összes Látogató

en: Total Visit
hu: Összes látogatás

en: None
hu: Egyik sem

en: About
hu: Rólunk

en: Dashboard
hu: Vezérlőpult

en: The following items are global to all users.
hu: A következő elemek minden felhasználó számára globálisak.

en: Disable dashboard widgets
hu: Vezérlőpult widgetek kikapcsolása

en: Disable the dashboard widgets.
hu:  A vezérlőpult widgetek kikapcsolása.

en: Page/Post Editor
hu: Oldal/ Bejegyzés szerkesztő

en: Disable post/page editor widget
hu: Bejegyzés/ oldal szerkesztő widget kikapcsolása

en: Disable the page/post editor widget.
hu: Oldal / Hozzászólás-szerkesztő widget tiltása.

en: Disable map
hu: Térkép kikapcsolása

en: Disable the map display
hu: A térkép megjelenítésének kikapcsolása

en: Get country location from Google
hu: Ország lekérdezése a Google-tól

en: This feature may cause a performance degradation when viewing statistics and is only valid if the map type is set to "Google".
hu: Ez a funkció teljesítménycsökkenést okozhat statisztika nézés közben és csak akkor érvényes, ha a térkép tipusa "Google"

en: WP Statisitcs Removal
hu: WP Statisitcs eltávolítása

en: Uninstalling WP Statistics will not remove the data and settings, you can use this option to remove the WP Statistics data from your install before uninstalling the plugin.
hu: A WP Statisztika eltávolítása nem távolítja el az adatokat és beállításokat, akkor használd ezt a lehetőséget, ha el akarod távolítani a tárolt adatokat a Bővítmény eltávolítása előtt.

en: Remove data and settings
hu: Adatok és beállítások eltávolítása

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Remove data and settings, this action cannot be undone.
hu: Adatok és beállítások eltávolítása, ez a művelet nem vonható vissza.

en: General
hu: Általános

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Dashboard/Overview
hu: Vezérlőpult/ áttekintés

en: Maintenance
hu: Karbantartás

en: Removal
hu: Eltávolítás

en: Update
hu: Frissítés

en: Once Weekly
hu: Egyszer hetente

en: Once Every 2 Weeks
hu: 2 hetente egyszer

en: Once Every 4 Weeks
hu: 4 hetente egyszer

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Show site stats in sidebar.
hu: Megjeleníti az oldal statisztikáit a sidebaron.

en: Week Visit
hu: Heti látogatás

en: Month Visit
hu: Havi látogatás

en: Years Visit
hu: Évi látogatás

en: Total Page Views
hu: Összes oldal megtekintése

en: Search Engine referred
hu: Keresőmotor hivatkozás

en: Total Posts
hu: Összes bejegyzés

en: Total Pages
hu: Összes oldal

en: Total Comments
hu: Összes hozzászólás

en: Total Spams
hu: Összes spam

en: Total Users
hu: Összes felhasználó

en: Average Posts
hu: Átlagos bejegyzés

en: Average Comments
hu: Átlagos hozzászólás

en: Average Users
hu: Átlagos felhasználó

en: Last Post Date
hu: Utolsó bejegyzés dátuma

en: Name
hu: Név

en: Items
hu: Tételek

en: Yesterday visit
hu: Tegnapi látogatás

en: Search Engine Referred
hu: Keresőmotor hivatkozás

en: Select type of search engine
hu: Keresőmotor típusának kiválasztása

en: WP Statistics has been removed, please disable and delete it.
hu: WP Statistics el lett távolítva, kérjük, kapcsolja ki és törölje.

en: WP Statistics
hu: WP Statisztika

en: Complete statistics for your WordPress site.
hu: Teljes statisztikája a WordPress telek.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Click here to visit the plugin on WordPress.org
hu: Kattintson ide a bővítmény megtekintéséhez a WordPress.org-on

en: Visit WordPress.org page
hu: WordPress.org oldal megtekintése

en: Click here to rate and review this plugin on WordPress.org
hu: Kattintson ide a bővítményértékeléséhez és áttekintéséhez a WordPress.org-on.

en: Rate this plugin
hu: Bővítmény értékelése

en: WP Statistics - Hits
hu: WP Statisztika - találatok

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Online
hu: Elérhető

en: Referrers
hu: Hivatkozók

en: Searches
hu: Keresések

en: Search Words
hu: Kereső szavak

en: Top Visitors Today
hu: Top mai látogatók

en: Optimization
hu: Optimalizálás

en: Manual
hu: Kézikönyv

en: Site
hu: Oldal

en: Options
hu: Opciók

en: Today visitor
hu: Mai Látogató

en: Today visit
hu: Mai látogatás

en: Yesterday visitor
hu: Tegnapi látogató

en: View Stats
hu: Statisztikák megtekintése

en: Download ODF file
hu: ODF fájl letöltése

en: Download HTML file
hu: HTML fájl letöltése

en: Manual file not found.
hu: Kézikönyv nem található.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
hu: Nincs megfelelő jogosultság az oldal megtekintéséhez.

en: WP Statistics %s installed on
hu: WP Statisztika %s telepítve a(z)

en: Error downloading GeoIP database from: %s - %s
hu: GeoIP adatbázis letöltési hiba: %s - %s

en: Error could not open downloaded GeoIP database for reading: %s
hu: Hiba nem lehet megnyitni a letöltött GeoIP adatbázis olvasásra: %s

en: Error could not open destination GeoIP database for writing %s
hu: Hiba nem nyitható meg írásra a(z) %s GeoIP céladatbázis

en: GeoIP Database updated successfully!
hu: A GeoIP adatbázis frissítése sikeresen megtörtént!

en: GeoIP update on
hu: Geoip frissítés:

en: Error downloading browscap database from: %s - %s
hu: Letöltés browscap adatbázis hiba: %s - %s

en: browscap database updated successfully!
hu: browscap adatbázis sikeresen frissítve!

en: browscap database updated failed!  Cache file too large, reverting to previous browscap.ini.
hu: browscap adatbázis frissítve nem sikerült! A cache fájl túl nagy, visszaállítjuk az előző browscap.ini-re.

en: browscap database updated failed!  New browscap.ini is mis-identifing user agents as crawlers, reverting to previous browscap.ini.
hu: browscap adatbázis frissítése nem sikerült! Új browscap.ini a mis-identifing felhasználói alkalmazások, mint bejárók, visszatérve az előző browscap.ini.

en: browscap already at current version!
hu: browscap már az aktuális verzió!

en: Browscap.ini update on
hu: Browscap.ini frissítés

en: Quick Stats
hu: Gyors statisztikák

en: Top 10 Browsers
hu: Böngészők toplistája

en: Top 10 Countries
hu: A 10 leggyakoribb ország

en: Today's Visitor Map
hu: Mai látogatói térkép

en: Hit Statistics
hu: Találatok statisztikái

en: Top 10 Pages
hu: Top 10 oldal

en: Recent Visitors
hu: Előző Látogató

en: Top Referring Sites
hu: Top hivatkozó webhelyek

en: Search Engine Referrals
hu: Keresőmotor hivatkozás

en: Summary
hu: Összefoglaló

en: Latest Search Words
hu: Utolsó keresett szavak

en: Top 10 Visitors Today
hu: Mai top 10 látogató

en: This post is not yet published.
hu: Ezt a bejegyzést még nem tették közzé.

en: Unable to load the GeoIP database, make sure you have downloaded it in the settings page.
hu: Képtelen-hoz teher a GeoIP adatbázis, győződj meg Önnek van letöltött ez-ban elintézés oldal.

en: Updated %s GeoIP records in the visitors database.
hu: Frissíti %s GeoIP adatbázisrekordok látogatók.

en: %s data older than %s days purged successfully.
hu: a(z) %s adatait sikerült törölni a(z) %s napnál régebbi.

en: No records found to purge from %s!
hu: Nincs rekord törlése: %s!

en: Please select a value over 30 days.
hu: Kérjük, válasszon 30 napnál magasabb értéket.

en: Browser Statistics
hu: Böngésző statisztikák

en: Click to toggle
hu: Bővebben kikapcsolás/bekapcsolás

en: Browsers
hu: Böngészők

en: Browsers by type
hu: Böngésző-típus

en: Browsers by platform
hu: Böngésző platform

en: %s Version
hu: %s verzió

en: Attention: Exclusion are not currently set to be recorded, the results below may not reflect current statistics!
hu: Figyelem: Kizárások jelenleg nem kerülnek rögzítésre, lehet, hogy az alábbi eredmény nem tükrözi a jelenlegi statisztikát!

en: Exclusions Statistics
hu: Kizárás statisztika

en: 10 Days
hu: 10 nap

en: 20 Days
hu: 20 nap

en: 30 Days
hu: 30 nap

en: 2 Months
hu: 2 hónap

en: 3 Months
hu: 3 hónap

en: 6 Months
hu: 6 hónap

en: 9 Months
hu: 9 hónap

en: 1 Year
hu: 1 év

en: Exclusions Statistical Chart
hu: Kizárások statisztikai diagram

en: Excluded hits in the last
hu: Kizárt találatok az utolsó

en: days
hu: napban

en: Number of excluded hits
hu: Kizárt találatok száma

en: Hits Statistics Chart
hu: Találatok statisztikák diagram

en: Hits in the last
hu: Találatok száma az elmúlt

en: Number of visits and visitors
hu: Látogatások és a látogatók száma

en: Visit
hu: Megtekintés

en: Visitor
hu: Látogató

en: Latest Search Word Statistics
hu: Legutolsó keresési szavak statisztikája

en: Map
hu: Térkép

en: Page
hu: Oldal

en: From
hu: /

en: All
hu: Mind

en: Recent Visitor Statistics
hu: Legutóbbi látogatói statisztika

en: Online Users
hu: Jelenlévő felhasználók

en: Page Trend for Post ID
hu: Oldal Trend a felad azonosítás

en: Page Trend
hu: Oldal Trend

en: Search Engine Referral Statistics
hu: Keresőmotor Hivatkozás Statisztika

en: Search engine referrals in the last
hu: Keresőmotor hivatkozások az utolsó

en: Number of referrals
hu: Átirányítások száma

en: Total
hu: Összes

en: Top Countries
hu: Leggyakoribb országok

en: Rank
hu: Helyezés

en: Flag
hu: Zászló

en: Country
hu: Ország

en: Visitor Count
hu: Látogató számláló

en: Top Pages
hu: Legjobb oldalak

en: Top 5 Pages Trends
hu: Top 5 oldal trendek

en: Top 5 Page Trending Stats
hu: Top 5 oldal trend statisztika

en: Number of Hits
hu: Találatok száma

en: No page title found
hu: Az oldal címe nem található

en: Visits
hu: Látogatások

en: To be added soon
hu: Hamarosan kiegészül

en: Referring sites from
hu: Webhelyekre hivatkozás

en: References
hu: Referenciák

en: Top 100 Visitors Today
hu: Top 100 mai látogató

en: About WP Statistics Version %s
hu: A WP Statistics Verziója %s

en: Website
hu: Honlap

en: Rate and Review
hu: Értékelés és megtekintés

en: More Information
hu: További információ

en: This product includes GeoLite2 data created by MaxMind, available from %s.
hu: Ez a termék tartalmaz GeoLite2 adatokat, amit a MaxMind készített, elérhetősége: %s.

en: Other
hu: Egyéb

en: Today Visitors Map
hu: Mai látogatók térképe

en: Address
hu: Cím

en: User(s) Online
hu: Jelenlévő felhasználók

en: Today
hu: Ma

en: Yesterday
hu: Tegnap

en: Daily Total
hu: Napi összes

en: Current Time and Date
hu: Jelenlegi dátum, idő

en: (Adjustment)
hu: (beállítás)

en: Date: %s
hu: Időpont: %s

en: Time: %s
hu: Idő: %s

en: Hits
hu: Találatok

en: Version
hu: Verzió

en: Access denied!
hu: Hozzáférés megtagadva!

en: %s agent data deleted successfully.
hu: %s agent adatai sikeresen törölve.

en: No agent data found to remove!
hu: Nincs eltávolítható agent adat!

en: Please select the desired items.
hu: Kérjük válassza ki a kívánt elemeket.

en: %s platform data deleted successfully.
hu: a(z) %s platform adatok sikeresen törölve.

en: No platform data found to remove!
hu: Nincs eltávolítható platform adat!

en: %s table data deleted successfully.
hu: %s tábla adatai sikeresen törölve.

en: Error, %s not emptied!
hu: Hiba, %s nincs ürítve!

en: Database Setup
hu: Adatbázis-beállítások

en: Re-run Install
hu: Újratelepítés

en: Install Now!
hu: Telepítés most!

en: If for some reason your installation of WP Statistics is missing the database tables or other core items, this will re-execute the install process.
hu: Ha valamilyen oknál fogva a WP Statistics hiányolja az adatbázis táblákat vagy más alap összetevőt, ez újra elindítja a telepítési folyamatot.

en: Database Index
hu: Adatbázis index

en: Countries
hu: Országok

en: Update Now!
hu: Frissítés most!

en: Older installs of WP Statistics allow for duplicate entries in the visitors table in a corner case.  Newer installs protect against this with a unique index on the table.  To create the index on the older installs duplicate entries must be deleted first.  Clicking "Update Now" will scan the vistitors table, delete duplicate entries and add the index.
hu: Régi installálók WP Statistics ismétlődő bejegyzések a látogatók tábla sarok esetben teszi lehetővé. Újabb telepíti véd ez a táblázat egyedi indexet. Létrehozni az index a régi installálók ismétlődő bejegyzéseket kell törölni először. Kattintson a "Update Now" a vistitors táblázat scan, törölje ismétlődő bejegyzéseket, és hozzá az index.

en: This operation could take a long time on installs with many rows in the visitors table.
hu: Ez a művelet hosszú ideig eltarthat, ha sok sora van a látogatók táblának.

en: Older installs of WP Statistics allow for duplicate entries in the visitors table in a corner case.  Newer installs protect against this with a unique index on the table.
hu: Régi installálók WP Statistics ismétlődő bejegyzések a látogatók tábla sarok esetben teszi lehetővé. Újabb telepíti véd ez a táblázat egyedi indexet.

en: Congratulations, your installation is already up to date, nothing to do.
hu: Gratulálunk a telepítés befejeződött, nincs további teendője.

en: Export
hu: Exportálás

en: Export from
hu: Adatbázis exportálás

en: Please select
hu: Kérjük válasszon

en: Select the table for the output file.
hu: Vállasza ki a táblát amit exportálni szeretne.

en: Export To
hu: Export formátuma

en: Select the output file type.
hu: Válassza ki a kimeti fájl típusát.

en: Include Header Row
hu: Fejléc sor

en: Include a header row as the first line of the exported file.
hu: Fejléc a kimeneti fájl első sorában

en: Start Now!
hu: Indítás most!

en: Historical Values
hu: Történeti értékek

en: Note: As you have just purged the database you must reload this page for these numbers to be correct.
hu: Megjegyzés: mivel az imént tisztította meg az adatbázist, újra be kell töltenie ezt az oldalt, ezek a számok helyesen jelenjenek meg.

en: Visitors
hu: Megtekintések

en: Update now!
hu: Frissítse most!

en: Are you sure?
hu: Biztos benne?

en: Data
hu: Adat

en: Empty Table
hu: Táblázat kiürítése

en: All data table will be lost.
hu: A táblázat minden adata el fog veszni.

en: Clear now!
hu: Kiürítés most!

en: Purge records older than
hu: Régebbi bejegyzések törlése

en: Deleted user statistics data older than the selected number of days.  Minimum value is 30 days.
hu: Törölt felhasználói statisztikai adatokat a kiválasztott számú napnál régebbi. Minimális érték 30 napok.

en: Purge now!
hu: Tisztítás most!

en: Delete User Agent Types
hu: User Agent típusok törlése

en: Delete Agents
hu: Eszközök törlése

en: All visitor data will be lost for this agent type.
hu: Ennek az eszköz típusnak minden látogatói adata el fog veszni.

en: Delete now!
hu: Töröljük most!

en: Delete Platforms
hu: Platformok törlése

en: All visitor data will be lost for this platform type.
hu: Ennek a platform típusnak minden látogatói adata el fog veszni.

en: Resources
hu: Erőforrás

en: Memory usage in PHP
hu: Memória használat van a PHP-ben

en: PHP Memory Limit
hu: PHP memória limit

en: The memory limit a script is allowed to consume, set in php.ini.
hu: Egy script által használható memória korlátozása, beállítva a php.ini-ben.

en: Number of rows in the %s table
hu: A %s tábla sorainak száma

en: Row
hu: Sor

en: Number of rows
hu: Sorok száma

en: Version Info
hu: Verzió információ

en: WP Statistics Version
hu: WP Statistics verzió

en: The WP Statistics version you are running.
hu: A jelenleg futó WP Statisztika változata.

en: PHP Version
hu: PHP verzió

en: The PHP version you are running.
hu: A jelenleg futó PHP változata.

en: Is PHP Safe Mode active.  The GeoIP code is not supported in Safe Mode.
hu: PHP Safe Mode aktív. A GeoIP kód biztonságos üzemmódban nem támogatott.

en: jQuery Version
hu: jQuery verzió

en: The jQuery version you are running.
hu: A jelenleg futó jQuery változata.

en: cURL Version
hu: cURL verzió

en: cURL not installed
hu: cURL nincs telepítve

en: The PHP cURL Extension version you are running.  cURL is required for the GeoIP code, if it is not installed GeoIP will be disabled.
hu: A PHP cURL kiterjesztése verzióját futtatja. cURL szükség a GeoIP-kód, ha ez nincs telepítve GeoIP le lesz tiltva.

en: Installed
hu: Telepítve

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: File Info
hu: Fájlinformációk

en: GeoIP Database
hu: GeoIP-adatbázis

en: Database file does not exist.
hu: Adatbázis fájl nem létezik.

en: , created on
hu: , létre hozva

en: The file size and date of the GeoIP database.
hu: a GeoIP adatbázis fájl mérete és dátuma

en: browscap.ini File
hu: browscap.ini fájlt

en: browscap.ini file does not exist.
hu: browscap.ini fájlt nem létezik.

en: The file size and date of the browscap.ini file.
hu: A fájl méretét és browscap.ini fájlt.

en: browscap Cache File
hu: browscap gyorsítótár-fájl

en: browscap cache file does not exist.
hu: browscap gyorsítótár-fájl nem létezik.

en: The file size and date of the browscap cache file.
hu: A browscap gyorsítótár-fájl mérete és dátuma.

en: Client Info
hu: Ügyfél infó

en: Client IP
hu: Ügyfél IP

en: The client IP address.
hu: Az ügyfél IP-címe.

en: The client user agent string.
hu: A kliens User Agent beállítása

en: Browser
hu: Böngésző

en: The detected client browser.
hu: Az észlelt kliens böngésző.

en: The detected client browser version.
hu: Az észlelt kliens böngésző verzió.

en: The detected client platform.
hu: Az észlelt kliens platform.

en: This will replace all IP addresses in the database with hash values and cannot be undo, are you sure?
hu: Ez lecseréli az összes IP-címét, az adatbázis a vagdalék érték, és nem lehet visszavonás, biztos vagy benne?

en: GeoIP Options
hu: GeoIP opciók

en: Updates any unknown location data in the database, this may take a while
hu: Minden ismeretlen hely adatait frissíti az adatbázisban, ez eltarthat egy ideig

en: IP Addresses
hu: IP-címek

en: Hash IP Addresses
hu: Hash IP-címek

en: Replace IP addresses in the database with hash values, you will not be able to recover the IP addresses in the future to populate location information afterwards and this may take a while
hu: Cserélje ki az adatbázisban szereplő IP-címek vagdalék érték, nem lesz képes helyreállítani az IP-címeket a jövőben, hogy feltölti a Helyinformáció utána, és ez eltarthat egy ideig

en: IP Addresses replaced with hash values.
hu: IP-címek helyett vagdalék érték.

en: Install routine complete.
hu: Felszerel rutin teljes.

en: Resources/Information
hu: Erőforrás/információ

en: Purging
hu: Tisztítás

en: Database
hu: Adatbázis

en: Updates
hu: Frissítések

en: Historical
hu: Történeti

en: Visit Us Online
hu: Látogasson el hozzánk Online

en: Come visit our great new %s and keep up to date on the latest news about WP Statistics.
hu: Látogasson el a mi új %s-unkra, és legyen naprakész a WP Statistics legújabb híreiről.

en: website
hu: honlap

en: Rate and Review at WordPress.org
hu: A WordPress.org értékelése és megtekintése

en: Thanks for installing WP Statistics, we encourage you to submit a
hu: Köszönjük, hogy telepítette a WP Statisztikákat, azt javasoljuk, hogy küldjön be egy

en: rating and review
hu: értékelést és áttekintést

en: over at WordPress.org.  Your feedback is greatly appreciated!
hu: a WordPress.org-on. Az Ön visszajelzését előre is köszönjük!

en: Translations
hu: Fordítások

en: WP Statistics supports internationalization and we encourage our users to submit translations, please visit our %s to see the current status and %s if you would like to help.
hu: WP Statistics támogatja a honosítást és bátorítjuk felhasználóinkat, hogy nyújtsanak be fordítási javaslatokat. Kérjük, látogasson el a jelenlegi a %s és %s, ha szeretnél segítseni nekünk.

en: translation collaboration site
hu: fordítási együttműködés webhely

en: drop us a line
hu: írjon egy sort nekünk

en: Support
hu: Támogatás

en: We're sorry you're having problem with WP Statistics and we're happy to help out.  Here are a few things to do before contacting us:
hu: Sajnáljuk, hogy problémába ütközött a WP Statisticssal, és örülünk, hogy segíthetünk. Itt van pár dolog, mielőtt kapcsolatba lépne velünk:

en: Have you read the %s?
hu: Olvasd el ezt: %s?

en: FAQs
hu: Gyakran Ismételt Kérdések

en: manual
hu: kézikönyv

en: Have you search the %s for a similar issue?
hu: Hasonló kérdéseket a problémával kapcsolatban a %s-on is kereshetsz.

en: support forum
hu: Fórum

en: Have you search the Internet for any error messages you are receiving?
hu: Keress az interneten, ha valamilyen hibaüzenetet kapsz.

en: Make sure you have access to your PHP error logs.
hu: Győződjön meg róla, hogy van hozzáférése a PHP hibanaplóhoz.

en: And a few things to double-check:
hu: Az alábbi pár dolgot ellenőrizze:

en: How's your memory_limit in php.ini?
hu: Mennyi a memory_limit a php.ini fájlban?

en: Have you tried disabling any other plugins you may have installed?
hu: Próbálta már kikapcsolni bármelyik másik bővítményt, amit telepített?

en: Have you tried using the default WordPress theme?
hu: Próbálta már az alapértelmezett WordPress témát beállítani?

en: Have you double checked the plugin settings?
hu: Kétszer is ellenőrozte a bővítmény beállításait?

en: Do you have all the required PHP extensions installed?
hu: Minden szükséges PHP kiterjesztést telepített?

en: Are you getting a blank or incomplete page displayed in your browser?  Did you view the source for the page and check for any fatal errors?
hu: Egy üres vagy hiányosan kitöltött oldal jelenik meg a böngészőjében? Megnézte az oldal forrását és ellenőrizze a végzetes hibákat?

en: Have you checked your PHP and web server error logs?
hu: Ellenőrizte a PHP és a web szerver hiba naplóját?

en: Still not having any luck?
hu: Még mindig nincs megoldva?

en: Then please open a new thread on the %s and we'll respond as soon as possible.
hu: Kérjük nyisson egy új beszélgetést itt: %s, és mi válaszolni fogunk amilyen hamar csak tudunk.

en: WordPress.org support forum
hu: WordPress.org fórum

en: Alternatively %s support is available as well.
hu: Alternatív %s támogatás is rendelkezésre áll.

en: Access Levels
hu: Hozzáférési szintek

en: Required user level to view WP Statistics
hu: Szükséges felhasználói szinten WP Statistics megtekintése

en: Required user level to manage WP Statistics
hu: Szükséges felhasználói szinten kezelhető WP Statistics

en: See the %s for details on capability levels.
hu: Lásd a részleteket a(z) %s képesség szinten.

en: WordPress Roles and Capabilities page
hu: WordPress szerepeit és képességeit oldal

en: Hint: manage_network = Super Admin Network, manage_options = Administrator, edit_others_posts = Editor, publish_posts = Author, edit_posts = Contributor, read = Everyone.
hu: Tipp: manage_network = Super Admin Network, manage_options = adminisztrátor, edit_others_posts = szerkesztő, publish_posts szerző, edit_posts = = közreműködői, olvassa el = mindenki.

en: Each of the above casscades the rights upwards in the default WordPress configuration.  So for example selecting publish_posts grants the right to Authors, Editors, Admins and Super Admins.
hu: Minden a fenti casscades a jogok felfelé az alapértelmezett WordPress beállítás. Így például kiválasztja az publish_posts megadja a jogot, hogy a szerzők, szerkesztők, adminok és szuper adminok.

en: If you need a more robust solution to delegate access you might want to look at %s in the WordPress plugin directory.
hu: Ha szüksége van a meghatalmazást erőteljesebb megoldást érdemes nézni a WordPress plugin könyvtárban (% s).

en: Exclusions
hu: Kizárások

en: Record exclusions
hu: Rekord kizárások

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: This will record all the excluded hits in a separate table with the reasons why it was excluded but no other information.  This will generate a lot of data but is useful if you want to see the total number of hits your site gets, not just actual user visits.
hu: Ez rögzíti a kizárt találatok egy külön táblában az okokat, miért nem került, de nincs más információ. Ez létrehoz egy csomó adatot, de hasznos, ha azt szeretné, hogy a találatok teljes száma a webhely jelentkeznek, nem csak a tényleges felhasználói látogatások.

en: Exclude User Roles
hu: Zárja ki a felhasználói szerepkörök

en: Exclude
hu: Blokkolás

en: Exclude %s role from data collection.
hu: %S szerepe kizárja az adatgyűjtés.

en: IP/Robot Exclusions
hu: IP/Robot kizárások

en: Robot list
hu: Robot lista

en: A list of words (one per line) to match against to detect robots.  Entries must be at least 4 characters long or they will be ignored.
hu: A listát a szavak (soronként egyet), felismerni a robotok elleni mérkőzésen. Tételek legalább 4 karakter hosszúnak kell lennie, vagy azokat nem veszi figyelembe.

en: Reset to Default
hu: Alapállapot visszaállítása

en: Force robot list update after upgrades
hu: Kényszerít robot lista frissítése után frissítések

en: Force the robot list to be reset to the default after an update to WP Statistics takes place.  Note if this option is enabled any custom robots you have added to the list will be lost.
hu: Erő a robot lista alaphelyzetbe kell állítani az alapértelmezett WP Statistics frissítése után kerül sor. Megjegyzés: Ha ezt a beállítást engedélyezve van minden egyéni robotok a listára felvett lesz elveszett.

en: Robot visit threshold
hu: Robot látogatási küszöb

en: Treat visitors with more than this number of visits per day as robots.  0 = disabled.
hu: Azon látogatók robotként kezelése, akiknek a napi látogatásuk magasabb, mint ez a szám (0 = kikapcsolva.)

en: Excluded IP address list
hu: Blokkolt IP-cím lista

en: A list of IP addresses and subnet masks (one per line) to exclude from statistics collection (both 192.168.0.0/24 and 192.168.0.0/255.255.255.0 formats are accepted).  To specify an IP address only, use a subnet value of 32 or 255.255.255.255.
hu: Egy lista az IP-címek és alhálózati maszkok (soronként egyet) kizárandó adatok összegyűjtése (192.168.0.0/24 és a 192.168.0.0/255.255.255.0 formátumot fogadnak el). Csak az IP-cím megadásához használja a 32 vagy 255.255.255.255 alhálózati érték.

en: Add 10.0.0.0
hu: 10.0.0.0 hozzáadása

en: Add 172.16.0.0
hu: 172.16.0.0 hozzáadása

en: Add 192.168.0.0
hu: 192.168.0.0 hozzáadása

en: Create a new honey pot page
hu: Új honey pot oldal létrehozása

en: GeoIP Exclusions
hu: GeoIP blokkolások

en: Excluded countries list
hu: Blokkolt országok listája

en: A list of country codes (one per line, two letters each) to exclude from statistics collection.  Use "000" (three zeros) to exclude unknown countries.
hu: Blokkolt országkódok listája (soronként csak két betű) a statisztikák adatgyűjtéshez. Használd a &quot;000&quot; (három nullát) hogy az ismeretlen országokat blokkold.

en: Included countries list
hu: Beleszámított országok listája

en: A list of country codes (one per line, two letters each) to include in statistics collection, if this list is not empty, only visitors from the included countries will be recorded.  Use "000" (three zeros) to exclude unknown countries.
hu: Engedélyezett országkódok listája (soronként csak két betű) a statisztikai adatgyűjtéshez, ha ez a lista nem üres, csak az engedélyezett országok látogatói kerülnek rögzítésre. Használd a &quot;000&quot; (három nullát), hogy az ismeretlen országokat letiltsd.

en: Host Exclusions
hu: Host blokkolások

en: Excluded hosts list
hu: Blokkolt hostok listája

en: A list of fully qualified host names (ie. server.example.com, one per line) to exclude from statistics collection.
hu: Azon teljes host nevek listája, ahol kizárja a statisztikai adatok gyűjtését. (pl.: server.example.com, soronként egy)

en: Site URL Exclusions
hu: Webhely URL-kivételek

en: Excluded login page
hu: Blokkolt login oldal

en: Exclude the login page for registering as a hit.
hu: Blokkolja a login oldal találatként való regisztrálását.

en: Excluded admin pages
hu: Blokkolt admin oldalak

en: Exclude the admin pages for registering as a hit.
hu: Zárja ki az admin oldalak találatként való regisztrálását.

en: Excluded RSS feeds
hu: Blokkolt RSS hírcsatornák

en: Exclude the RSS feeds for registering as a hit.
hu: Blokkolja az RSS csatornák találatként való regisztrálását.

en: browscap settings
hu: browscap beállítások

en: browscap usage
hu: browscap használat

en: Active
hu: Aktív

en: The browscap database will be downloaded and used to detect robots.
hu: A browscap adatbázis le lesz töltve és robotok detektálására lesz használva.

en: Update browscap Info
hu: Frissítés browscap Info

en: Download browscap Database
hu: Letölti a browscap adatbázist

en: Save changes on this page to download the update.
hu:  Kérjük mentse el módosításait ezen az oldalon a frissítéshez.

en: Schedule weekly update of browscap DB
hu: Browscap DB heti frissítés ütemezése

en: Next update will be
hu: Következő frissítés lesz

en: Download of the browscap database will be scheduled for once a week.
hu: Hetente egyszer a browscap adatbázis letölthető lesz ütemezve.

en: This will delete the manual when you save the settings, are you sure?
hu: Ez letörli a kézikönyvet a beállítások mentésekor, biztos benne?

en: This feature will not store IP addresses in the database but instead used a unique hash.  The "Store entire user agent string" setting will be disabled if this is selected.  You will not be able to recover the IP addresses in the future to recover location information if this is enabled.
hu: Ez a szolgáltatás IP-címeket nem tárolja az adatbázisban, de ehelyett használható egyedi kivonatokat. A "Store teljes felhasználói ügynök string" beállítás ki lesz kapcsolva, ha ez be van jelölve. Nem lesz képes-hoz visszaszerez a jövőben, hogy visszaszerezze a helyadatokat, ha ez engedélyezve van az IP-címek.

en: Users Online
hu: Jelenlévő látogatók

en: User online
hu: Jelenlévő látogató
