WP Statistics - en to bn translation catalogue (32 entries)

en: Check for online users every
bn: অনলাইনের ব্যবহারকারী চেক করবে

en: Coefficient per visitor
bn: দর্শকের সুদক্ষতা

en: Show stats in menu bar
bn: স্টাটস মেনুবারে দেখাও

en: No
bn: না

en: Yes
bn: হ্যা

en: Show stats in admin menu bar
bn: স্টাটস অ্যাডমিনের মেনুবারে দেখাও

en: User Online
bn: এখন দেখছে

en: Today Visit
bn: আজ দেখেছে

en: Yesterday Visit
bn: গতকাল দেখেছে

en: Total Visit
bn: মোট দেখা হয়েছে

en: Google
bn: গুগল

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Week Visit
bn: এ সপ্তাহে দেখেছে

en: Month Visit
bn: এ মাসে দেখেছে

en: Years Visit
bn: এ বছরে দেখেছে

en: Total Posts
bn: মোট পোষ্ট

en: Total Pages
bn: মোট পাতা

en: Total Comments
bn: মোট মন্তব্য

en: Total Spams
bn: মোট স্প্যাম

en: Total Users
bn: মোট ব্যবহারকারী

en: Average Posts
bn: গড় পোষ্ট

en: Average Comments
bn: গড় মন্তব্য

en: Average Users
bn: গড় ব্যবহারকারী

en: Last Post Date
bn: শেষ পোষ্টের তারিখ

en: Name
bn: নাম

en: Items
bn: আইটেম

en: Yesterday visit
bn: গতকাল দেখেছে

en: Select type of search engine
bn: সার্চ ইঞ্জিন নির্বাচন করুন

en: Settings
bn: সেটিসং

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
bn: আপনার এই পেজ দেখার মত পর্যাপ্ত অনুমতি নেই।

en: All
bn: সকল

en: IP
bn: আইপি
