WP Statistics - en to bg translation catalogue (372 entries)

en: Enable or disable this feature
bg: Разрешаване или забраняване на тази функция

en: Check for online users every
bg: Проверявай за онлайн потребители на всеки

en: Second
bg: Секунда

en: Time for the check accurate online user in the site. Now: %s Second
bg: Времето за точна проверка онлайн потребителя в сайта. Сега: %s втори

en: Store entire user agent string
bg: Съхранява цялата потребител фактор канап

en: Only enabled for debugging
bg: Разрешена за отстраняване на грешки

en: Coefficient per visitor
bg: Коефициент за потребител

en: For each visit to account for several hits. Currently %s.
bg: За всяко посещение на сметка за няколко хитове. В момента %s.

en: Pages
bg: Страници

en: Track all pages
bg: Проследяване на всички страници

en: Disable hits column in post/pages list
bg: Забрани хитове колона пост/страници списък

en: Miscellaneous
bg: Разни

en: Show stats in menu bar
bg: Покажи статистиките в менюто

en: No
bg: Не

en: Yes
bg: Да

en: Show stats in admin menu bar
bg: Покажи статистиките в админ менюто

en: Hide admin notices about non active features
bg: Скрий администратор обявления за не са активни функции

en: By default WP Statistics displays an alert if any of the core features are disabled on every admin page, this option will disable these notices.
bg: По подразбиране WP Statistics показва предупреждение, ако някой от основните функции са забранени на всяка страница, Админ, тази опция ще забраните тези съобщения.

en: Delete the manual
bg: Изтриване на наръчника

en: By default WP Statistics stores the admin manual in the plugin directory (~5 meg), if this option is enabled it will be deleted now and during upgrades in the future.
bg: По подразбиране WP Statistics съхранява администратор ръководство в плъгин директорията (~ 5 Мег), ако тази опция е включена тя ще бъде изтрита сега и по време на ъпгрейд в бъдеще.

en: Disabling all search engines is not allowed, doing so will result in all search engines being active.
bg: Деактивирането на всички търсещи машини не е позволено, това ще доведе до всички търсещи машини са активни.

en: disable
bg: забрани

en: Disable %s from data collection and reporting.
bg: Изключете %s от събирането на данни и докладване.

en: Charts
bg: Диаграми

en: Include totals
bg: Включва общи суми

en: Add a total line to charts with multiple values, like the search engine referrals
bg: Добавяне на обща линия за диаграми с множество стойности, като търсене двигател референции

en: GeoIP settings
bg: GeoIP настройки

en: IP location services provided by GeoLite2 data created by MaxMind, available from %s.
bg: IP местоположение услуги, предоставяни от GeoLite2 данни, създадени от MaxMind, достъпни от %s.

en: GeoIP collection
bg: GeoIP колекция

en: For get more information and location (country) from visitor, enable this feature.
bg: За да получите повече информация и местоположението (страната) от посетител, активирате тази функция.

en: Update GeoIP Info
bg: GeoIP информация актуализация

en: Download GeoIP Database
bg: Изтегли GeoIP база данни

en: Schedule monthly update of GeoIP DB
bg: Месечна актуализация график на GeoIP DB

en: Download of the GeoIP database will be scheduled for 2 days after the first Tuesday of the month.
bg: Изтегляне на GeoIP базата данни ще бъде насрочено за 2 дни след първия вторник на месеца.

en: This option will also download the database if the local filesize is less than 1k (which usually means the stub that comes with the plugin is still in place).
bg: Тази опция ще изтеглите базата данни ако местните големина е по-малко от 1k, (което обикновено означава пън, която идва с приставката е все още на място).

en: Populate missing GeoIP after update of GeoIP DB
bg: Попълни липсващите GeoIP след актуализация на GeoIP DB

en: Update any missing GeoIP data after downloading a new database.
bg: Липсващи GeoIP данни се актуализира след свалянето на нова база данни.

en: GeoIP collection is disabled due to the following reasons:
bg: GeoIP колекция е забранена поради следните причини:

en: GeoIP collection requires PHP %s or above, it is currently disabled due to the installed PHP version being
bg: GeoIP колекция изисква PHP %s или по-горе, в момента е забранен поради инсталирани PHP версия са

en: GeoIP collection requires the cURL PHP extension and it is not loaded on your version of PHP!
bg: GeoIP колекция изисква разширение на PHP къдря и тя не е заредена на вашата версия на PHP!

en: GeoIP collection requires the BC Math PHP extension and it is not loaded on your version of PHP!
bg: GeoIP колекция изисква ПР.н.е математика PHP продължаване и то не е заредена на вашата версия на PHP!

en: PHP safe mode detected!  GeoIP collection is not supported with PHP's safe mode enabled!
bg: Безопасен режим PHP открити! GeoIP колекция не се поддържа на PHP защитен режим!

en: This will permanently delete data from the database each day, are you sure you want to enable this option?
bg: Това ще изтрие данни от базата данни всеки ден, наистина ли искате да разрешите тази опция?

en: Days
bg: Дни

en: The number of days to keep statistics for.  Minimum value is 30 days.  Invalid values will disable the daily maintenance.
bg: Броят на дните за запазване на статистика за. Минималната стойност е 30 дни. Невалидни стойности ще забрани ежедневна поддръжка.

en: E-mail addresses
bg: Имейл адреси

en: Statistical reporting
bg: Статистическата отчетност

en: Schedule
bg: График

en: Send reports via
bg: Изпрати отчетите чрез

en: Email
bg: Имейл

en: Note: To send SMS text messages please install the %s plugin.
bg: Забележка: За да изпратите SMS текстови съобщения моля инсталирайте %s плъгин.

en: Report body
bg: Тялото на доклада

en: User Online
bg: Онлайн потребители

en: Today Visitor
bg: Днес посетителите

en: Today Visit
bg: Посещения от днес

en: Yesterday Visitor
bg: Вчера посетител

en: Yesterday Visit
bg: Вчерашни посещения

en: Total Visitor
bg: Общо посетител

en: Total Visit
bg: Общо посещения

en: None
bg: Няма

en: About
bg: За

en: Disable map
bg: Забраняване на картата

en: Disable the map display
bg: Забраняване на показването на картите

en: Get country location from Google
bg: Се страна местоположение от Google

en: This feature may cause a performance degradation when viewing statistics and is only valid if the map type is set to "Google".
bg: Тази функция може да доведе до намаляване на производителността, когато разглеждате статистиката и е валидно, ако типът на картата е настроено на "Google само".

en: General
bg: Общи

en: Maintenance
bg: Поддръжка

en: Update
bg: Актуализация

en: Once Weekly
bg: Веднъж седмично

en: Once Every 2 Weeks
bg: Веднъж на всеки 2 седмици

en: Once Every 4 Weeks
bg: Веднъж на всеки 4 седмици

en: Statistics
bg: Статистики

en: Show site stats in sidebar.
bg: Показване на статистика на сайт в страничната лента.

en: Week Visit
bg: Седмични посещения

en: Month Visit
bg: Месечни посещения

en: Years Visit
bg: Годишни посещения

en: Total Page Views
bg: Общо изгледи на страница

en: Search Engine referred
bg: Търсачката по

en: Total Posts
bg: Общо публикации

en: Total Pages
bg: Общо страници

en: Total Comments
bg: Общо коментари

en: Total Spams
bg: Общо спам

en: Total Users
bg: Общо потребители

en: Average Posts
bg: Средно публикации

en: Average Comments
bg: Средно коментари

en: Average Users
bg: Средно потребители

en: Last Post Date
bg: Последно добавена публикация

en: Name
bg: Име

en: Items
bg: Броя

en: Yesterday visit
bg: Вчерашни посещения

en: Search Engine Referred
bg: Търсачката по

en: Select type of search engine
bg: Изберете тип търсачка

en: Complete statistics for your WordPress site.
bg: Пълна статистика за вашия сайт WordPress.

en: Settings
bg: Настройки

en: Click here to visit the plugin on WordPress.org
bg: Щракнете тук, за да посетите плъгин от WordPress.org

en: Visit WordPress.org page
bg: Посетете страницата на WordPress.org

en: Click here to rate and review this plugin on WordPress.org
bg: Щракнете тук, за да оцените и да преразгледа този плъгин от WordPress.org

en: Rate this plugin
bg: Оцени този плъгин

en: WP Statistics - Hits
bg: WP-статистика - хитове

en: Overview
bg: Общ преглед

en: Searches
bg: Търсения

en: Search Words
bg: Думи за търсене

en: Optimization
bg: Оптимизация

en: Manual
bg: Ръководство

en: Today visitor
bg: Днес посетителите

en: Today visit
bg: Днес, посетете

en: Yesterday visitor
bg: Вчера посетител

en: View Stats
bg: Преглед на статистиките

en: Download ODF file
bg: Изтегляне на ODF файл

en: Download HTML file
bg: Изтегли HTML файл

en: Manual file not found.
bg: Ръчно файлът не е намерен.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
bg: Нямате права за тази страница

en: Error downloading GeoIP database from: %s - %s
bg: Грешка при изтегляне на базата от данни от GeoIP: %s - %s

en: Error could not open downloaded GeoIP database for reading: %s
bg: Грешка не може да отвори изтегления GeoIP база данни за четене: %s

en: Error could not open destination GeoIP database for writing %s
bg: Грешка не може да отвори GeoIP база данни местоназначение за писане на %s

en: GeoIP Database updated successfully!
bg: GeoIP базата данни се актуализира успешно!

en: Error downloading browscap database from: %s - %s
bg: Грешка при изтегляне на browscap база данни от: %s - %s

en: browscap database updated successfully!
bg: browscap база данни, актуализирани успешно!

en: browscap already at current version!
bg: browscap вече в текущата версия!

en: Top 10 Browsers
bg: Топ 10 браузъри

en: Top 10 Countries
bg: Топ 10 страни

en: Hit Statistics
bg: Удари статистика

en: Top 10 Pages
bg: Топ 10 страници

en: Recent Visitors
bg: Последните посетители

en: Top Referring Sites
bg: Топ Препращащи сайтове

en: Search Engine Referrals
bg: Търсене двигател референции

en: Summary
bg: Резюме

en: Latest Search Words
bg: Последни думи за търсене

en: Unable to load the GeoIP database, make sure you have downloaded it in the settings page.
bg: Не може да зареди GeoIP базата данни, се уверете, че сте го изтеглили в страницата Настройки.

en: Updated %s GeoIP records in the visitors database.
bg: Актуализиран %s GeoIP записи в базата данни на посетителите.

en: %s data older than %s days purged successfully.
bg: %s данни по-стари от %s дни, прочистват успешно.

en: No records found to purge from %s!
bg: Няма намерени за продухване от %s записи!

en: Please select a value over 30 days.
bg: Моля изберете стойност над 30 дни.

en: Browser Statistics
bg: Браузър статистика

en: Click to toggle
bg: Щракнете за превключване

en: Browsers
bg: Браузъри

en: Browsers by type
bg: Браузъри по вид

en: Platform
bg: Платформа

en: Browsers by platform
bg: Браузъри по платформа

en: %s Version
bg: версия на %s

en: Attention: Exclusion are not currently set to be recorded, the results below may not reflect current statistics!
bg: Внимание: Изключване не са в момента зададени да се отчита, по-долу резултатите може да не отразява текущата статистика!

en: Exclusions Statistics
bg: Изключения статистика

en: 10 Days
bg: 10 дни

en: 20 Days
bg: 20 дни

en: 30 Days
bg: 30 дни

en: 2 Months
bg: 2 месеца

en: 3 Months
bg: 3 месеца

en: 6 Months
bg: 6 месеца

en: 9 Months
bg: 9 месеца

en: 1 Year
bg: 1 година

en: Exclusions Statistical Chart
bg: Изключения статистически диаграма

en: Excluded hits in the last
bg: Изключени хитове през последните

en: days
bg: дни

en: Number of excluded hits
bg: Броя на изключените хитове

en: Hits Statistics Chart
bg: Хитове статистика диаграма

en: Hits in the last
bg: Хитове през последните

en: Number of visits and visitors
bg: Броят на посещенията и посетителите

en: Visit
bg: Посетете

en: Visitor
bg: Посетител

en: Latest Search Word Statistics
bg: Последни Търсене дума статистика

en: #hash#
bg: #hash #

en: Map
bg: Карта

en: Page
bg: Страница

en: From
bg: От

en: All
bg: Всички

en: Recent Visitor Statistics
bg: Последните посетител статистика

en: Page Trend for Post ID
bg: Страница тенденция за пост номер

en: Page Trend
bg: Страница тенденция

en: Search Engine Referral Statistics
bg: Търсене двигател сезиране статистика

en: Search engine referrals in the last
bg: Търсене двигател референции в последните

en: Number of referrals
bg: Брой препращания

en: Total
bg: Общо

en: Top Countries
bg: Топ страни

en: Rank
bg: Ранг

en: Flag
bg: Флаг

en: Country
bg: Страна

en: Visitor Count
bg: Посетител брой

en: Top Pages
bg: Топ страници

en: Top 5 Pages Trends
bg: Топ 5 страници тенденции

en: Top 5 Page Trending Stats
bg: Топ 5 страница тенденция статистика

en: Number of Hits
bg: Брой посещения

en: No page title found
bg: Няма намерени заглавието на страницата

en: Visits
bg: Посещения

en: To be added soon
bg: Да бъде добавена скоро

en: Referring sites from
bg: Препращащи сайтове от

en: References
bg: Препратки

en: About WP Statistics Version %s
bg: За WP Statistics версия %s

en: Website
bg: Уебсайт

en: Rate and Review
bg: И преглед

en: More Information
bg: Повече информация

en: This product includes GeoLite2 data created by MaxMind, available from %s.
bg: Този продукт съдържа GeoLite2 данни, създадени от MaxMind, достъпни от %s.

en: Other
bg: Други

en: Today Visitors Map
bg: Днес посетителите карта

en: Address
bg: Адрес

en: User(s) Online
bg: Потребител(и) онлайн

en: Today
bg: Днес

en: Yesterday
bg: Вчера

en: Daily Total
bg: Ежедневно общо

en: Current Time and Date
bg: Текущия час и дата

en: (Adjustment)
bg: (Корекция)

en: Date: %s
bg: Дата: %s

en: Time: %s
bg: Време: %s

en: Hits
bg: Посещения

en: Access denied!
bg: Отказан достъп!

en: %s agent data deleted successfully.
bg: %s агент данни изтрито успешно.

en: Please select the desired items.
bg: Моля изберете желаните елементи.

en: %s platform data deleted successfully.
bg: %s платформа данни изтрито успешно.

en: %s table data deleted successfully.
bg: %s таблични данни изтрито успешно.

en: Error, %s not emptied!
bg: Грешка, %s не се изпразва!

en: Database Setup
bg: Настройка на база данни

en: Re-run Install
bg: Изпълнете отново инсталиране

en: Install Now!
bg: Инсталирай сега!

en: If for some reason your installation of WP Statistics is missing the database tables or other core items, this will re-execute the install process.
bg: Ако по някаква причина вашата инсталация на WP Statistics липсва таблиците в базата данни или други основни елементи, това отново ще изпълни процеса на инсталиране.

en: Database Index
bg: Индекс на база данни

en: Countries
bg: Страни

en: Update Now!
bg: Актуализирай сега!

en: Older installs of WP Statistics allow for duplicate entries in the visitors table in a corner case.  Newer installs protect against this with a unique index on the table.  To create the index on the older installs duplicate entries must be deleted first.  Clicking "Update Now" will scan the vistitors table, delete duplicate entries and add the index.
bg: По-старите инсталации на WP Statistics позволяват дублиране на записи в таблицата на посетителите в ъгъла случай. По-новите инсталира защита срещу това с уникален индекс на масата. За да създадете индекса на на по-старите инсталира дублираните записи трябва да бъдат изтрити първи. Щракнете върху "Update Now" ще сканира таблицата vistitors, изтриване на дублиращи се записи и да добавите към индекса.

en: This operation could take a long time on installs with many rows in the visitors table.
bg: Тази операция може да отнеме много време на настанявам с много редове в таблицата на посетителите.

en: Older installs of WP Statistics allow for duplicate entries in the visitors table in a corner case.  Newer installs protect against this with a unique index on the table.
bg: По-старите инсталации на WP Statistics позволяват дублиране на записи в таблицата на посетителите в ъгъла случай. По-новите инсталира защита срещу това с уникален индекс на масата.

en: Congratulations, your installation is already up to date, nothing to do.
bg: Поздравления вашата инсталация е вече до дата, нищо общо.

en: Export
bg: Износ

en: Export from
bg: Износ от

en: Please select
bg: Моля изберете

en: Select the table for the output file.
bg: Изберете таблицата за изходния файл.

en: Export To
bg: Експортиране в

en: Select the output file type.
bg: Изберете типа на изходния файл.

en: Include Header Row
bg: Включва заглавен ред

en: Include a header row as the first line of the exported file.
bg: Включва заглавен ред на първия ред от експортирания файл.

en: Start Now!
bg: Започнете сега!

en: Visitors
bg: Посетители

en: Are you sure?
bg: Сигурни ли сте?

en: Data
bg: Данни

en: Empty Table
bg: Празна таблица

en: All data table will be lost.
bg: Таблица с всички данни ще бъдат загубени.

en: Clear now!
bg: Изчистване сега!

en: Purge records older than
bg: Изтриване на записи по-стари от

en: Deleted user statistics data older than the selected number of days.  Minimum value is 30 days.
bg: Изтрит потребител статистика данни по-стари от определен брой дни. Минималната стойност е 30 дни.

en: Purge now!
bg: Чистка сега!

en: Delete User Agent Types
bg: Изтриване на потребителски агент типове

en: Delete Agents
bg: Изтриване на агенти

en: All visitor data will be lost for this agent type.
bg: Всички посетител данни ще бъдат загубени за този агент тип.

en: Delete now!
bg: Изтриване сега!

en: Delete Platforms
bg: Изтриване на платформи

en: All visitor data will be lost for this platform type.
bg: Всички посетител данни ще бъдат загубени за тази платформа тип.

en: Resources
bg: Ресурси

en: Memory usage in PHP
bg: Памет отнасяне в PHP

en: Byte
bg: Байт

en: PHP Memory Limit
bg: PHP памет граница

en: The memory limit a script is allowed to consume, set in php.ini.
bg: Памет граница скрипт е разрешено да се консумират, определени в php.ini.

en: Number of rows in the %s table
bg: Брой редове в таблицата на %s

en: Row
bg: Ред

en: Number of rows
bg: Брой редове

en: Version Info
bg: Информация за версията

en: WP Statistics Version
bg: Статистика на WP версия

en: The WP Statistics version you are running.
bg: Версията на WP Statistics, която изпълнявате.

en: PHP Version
bg: PHP версия

en: The PHP version you are running.
bg: Версията на PHP, която изпълнявате.

en: PHP Safe Mode
bg: PHP безопасен режим

en: Is PHP Safe Mode active.  The GeoIP code is not supported in Safe Mode.
bg: Се сигурния режим на PHP активни. GeoIP код не се поддържа в безопасен режим.

en: jQuery Version
bg: jQuery версия

en: The jQuery version you are running.
bg: JQuery версия, която изпълнявате.

en: cURL Version
bg: Навийте версия

en: cURL not installed
bg: Навийте не е инсталиран

en: The PHP cURL Extension version you are running.  cURL is required for the GeoIP code, if it is not installed GeoIP will be disabled.
bg: PHP къдря версия на разширение, която изпълнявате. Навийте се изисква за GeoIP код, ако не е инсталиран GeoIP ще бъде забранена.

en: Installed
bg: Инсталирани

en: Not installed
bg: Не е инсталиран

en: File Info
bg: Инфо за файла

en: GeoIP Database
bg: GeoIP база данни

en: Database file does not exist.
bg: Файл от база данни не съществува.

en: , created on
bg: , създаден на

en: The file size and date of the GeoIP database.
bg: Размера на файла и датата на GeoIP базата данни.

en: browscap.ini File
bg: browscap.ini файл

en: browscap.ini file does not exist.
bg: browscap.ini файл не съществува.

en: The file size and date of the browscap.ini file.
bg: Размера на файла и датата на файла browscap.ini.

en: browscap Cache File
bg: browscap кеш файл

en: browscap cache file does not exist.
bg: browscap кеш файл не съществува.

en: The file size and date of the browscap cache file.
bg: Размера на файла и датата на кеш файла на browscap.

en: Client Info
bg: Информация за клиента

en: Client IP
bg: Клиент IP

en: The client IP address.
bg: IP адреса на клиента.

en: User Agent
bg: Потребителски агент

en: The client user agent string.
bg: Клиент потребител фактор канап.

en: This will replace all IP addresses in the database with hash values and cannot be undo, are you sure?
bg: Това ще замести всички IP адреси в базата данни с хашиш стойности и не може да се отмени, сигурен ли сте?

en: GeoIP Options
bg: GeoIP опции

en: Updates any unknown location data in the database, this may take a while
bg: Актуализира неизвестно местоположение данни в базата данни, това може да отнеме известно време

en: IP Addresses
bg: IP адреси

en: Hash IP Addresses
bg: Хеш IP адреси

en: Replace IP addresses in the database with hash values, you will not be able to recover the IP addresses in the future to populate location information afterwards and this may take a while
bg: Замени IP адреси в базата данни с хашиш стойности, вие няма да можете да възстановите IP адресите в бъдеще да попълните местоположението информация след това и това може да отнеме известно време

en: IP Addresses replaced with hash values.
bg: IP адреси се заменят с хеш стойности.

en: Install routine complete.
bg: Инсталиране на ежедневието пълна.

en: Resources/Information
bg: Ресурси/информация

en: Purging
bg: Прочистване

en: Database
bg: База данни

en: Updates
bg: Актуализации

en: WP Statistics V%s
bg: WP Statistics V %s

en: Visit Us Online
bg: Посетете ни онлайн

en: Come visit our great new %s and keep up to date on the latest news about WP Statistics.
bg: Елате ни голям нов %s и поддържа актуална с последните новини за WP Statistics.

en: website
bg: уебсайт

en: Rate and Review at WordPress.org
bg: И преглед в WordPress.org

en: Thanks for installing WP Statistics, we encourage you to submit a
bg: Благодаря за инсталиране на WP Statistics, ние ви препоръчваме да изпратите

en: rating and review
bg: Оценка и преглед

en: over at WordPress.org.  Your feedback is greatly appreciated!
bg: над в WordPress.org. Вашето мнение е много оценявам!

en: Translations
bg: Преводи

en: WP Statistics supports internationalization and we encourage our users to submit translations, please visit our %s to see the current status and %s if you would like to help.
bg: WP Statistics подкрепя интернационализацията и ние насърчаваме потребителите да представят преводи, моля посетете нашия %s да видите текущото състояние и %s, ако искате да помогне.

en: translation collaboration site
bg: сайт за съвместна работа на превод

en: drop us a line
bg: пишете ни линия

en: Support
bg: Поддръжка

en: We're sorry you're having problem with WP Statistics and we're happy to help out.  Here are a few things to do before contacting us:
bg: Ние сме съжалявам, имате проблем с WP Statistics и ние сме щастливи да помогне. Ето няколко неща, за да направите преди да се свържете с нас:

en: Have you read the %s?
bg: Чели ли сте на %s?

en: FAQs
bg: Често задавани въпроси

en: manual
bg: ръководство

en: Have you search the %s for a similar issue?
bg: Имате ли търси %s за подобен проблем?

en: support forum
bg: подкрепа форум

en: Have you search the Internet for any error messages you are receiving?
bg: Има ли търсене в интернет за всички съобщения за грешка, получавате?

en: And a few things to double-check:
bg: И няколко неща, за да проверете отново:

en: How's your memory_limit in php.ini?
bg: Как е вашата memory_limit в php.ini?

en: Have you tried disabling any other plugins you may have installed?
bg: Били ли сте опитвали Деактивирането на всички други плъгини, които сте инсталирали?

en: Have you tried using the default WordPress theme?
bg: Били ли сте опитвали използване на подразбиране WordPress тема?

en: Have you double checked the plugin settings?
bg: Имате ли двойно проверени настройките на плъгин?

en: Do you have all the required PHP extensions installed?
bg: Имате ли всички необходими PHP разширения инсталирани?

en: Are you getting a blank or incomplete page displayed in your browser?  Did you view the source for the page and check for any fatal errors?
bg: Получавате ли празни или непълни страница показва в браузъра си? Видя ли преглед на източника на страницата и проверете за фатални грешки?

en: Have you checked your PHP and web server error logs?
bg: Проверихте ли вашия PHP и уеб сървър грешка логове?

en: Still not having any luck?
bg: Все още не е късм?

en: Then please open a new thread on the %s and we'll respond as soon as possible.
bg: След това отворете нова тема на %s и ние ще отговорим възможно най-скоро.

en: WordPress.org support forum
bg: WordPress.org подкрепа форум

en: Alternatively %s support is available as well.
bg: Алтернативно %s поддръжка е наличен.

en: Farsi
bg: Фарси

en: Access Levels
bg: Нива на достъп

en: Required user level to view WP Statistics
bg: Изисква ниво на потребител за да видите статистика за WP

en: Required user level to manage WP Statistics
bg: Изисква потребителско ниво, за да управлявате WP Statistics

en: See the %s for details on capability levels.
bg: Вижте %s за повече информация на способности.

en: WordPress Roles and Capabilities page
bg: Страница WordPress роли и възможности

en: Hint: manage_network = Super Admin Network, manage_options = Administrator, edit_others_posts = Editor, publish_posts = Author, edit_posts = Contributor, read = Everyone.
bg: Съвет: manage_network = супер администратор мрежа, manage_options = администратор, edit_others_posts = редактор, publish_posts = автор, edit_posts = сътрудник, прочетете = всеки.

en: Each of the above casscades the rights upwards in the default WordPress configuration.  So for example selecting publish_posts grants the right to Authors, Editors, Admins and Super Admins.
bg: Всяка една от горните casscades правата нагоре в конфигурацията по подразбиране на WordPress. Така например избора на publish_posts предоставя правото на автори, редактори, администратори и супер администратори.

en: If you need a more robust solution to delegate access you might want to look at %s in the WordPress plugin directory.
bg: Ако имате нужда от по-силен решение за делегиране на достъп, може да искате да погледнете %s в WordPress плъгин директорията.

en: Exclusions
bg: Изключения

en: Record exclusions
bg: Запис изключения

en: Enable
bg: Разреши

en: This will record all the excluded hits in a separate table with the reasons why it was excluded but no other information.  This will generate a lot of data but is useful if you want to see the total number of hits your site gets, not just actual user visits.
bg: Това ще запише всички изключени хитове в отделна таблица с причините, защо е изключен, но никаква друга информация. Това ще генерира много данни, но е полезно, ако искате да видите общия брой на посещения вашия сайт получава, не само действителен потребител посещения.

en: Exclude User Roles
bg: Изключване на потребителски роли

en: Exclude
bg: Изключи

en: Exclude %s role from data collection.
bg: %S роля да изключат от събирането на данни.

en: IP/Robot Exclusions
bg: IP/робот изключвания

en: Robot list
bg: Робот списък

en: A list of words (one per line) to match against to detect robots.  Entries must be at least 4 characters long or they will be ignored.
bg: Списък на думи, (по един на ред) за мач срещу за откриване на роботи. Записите трябва да бъдат най-малко 4 символа или те ще бъдат игнорирани.

en: Reset to Default
bg: Възстанови по подразбиране

en: Force robot list update after upgrades
bg: Сила робот списък актуализация след ъпгрейд

en: Force the robot list to be reset to the default after an update to WP Statistics takes place.  Note if this option is enabled any custom robots you have added to the list will be lost.
bg: Сила списъка на робот, за да се възстанови по подразбиране след актуализация на WP Statistics се провежда. Забележка Ако тази опция е разрешена по потребителски роботи, вие сте добавили към списъка ще бъдат загубени.

en: Excluded IP address list
bg: Изключените IP адресен списък

en: A list of IP addresses and subnet masks (one per line) to exclude from statistics collection (both 192.168.0.0/24 and 192.168.0.0/255.255.255.0 formats are accepted).  To specify an IP address only, use a subnet value of 32 or 255.255.255.255.
bg: Списък на IP адреси и подмрежа маски (по един на ред) да се изключат от статистиката колекция (192.168.0.0/24 и 192.168.0.0/255.255.255.0 формати се приемат). За да зададете IP адрес само, използвайте подмрежа стойност на 32 или 255.255.255.255.

en: Add 10.0.0.0
bg: Добави 10.0.0.0

en: Add 172.16.0.0
bg: Добави 172.16.0.0

en: Add 192.168.0.0
bg: Добави 192.168.0.0

en: Site URL Exclusions
bg: Сайт URL изключения

en: Excluded login page
bg: Изключените вход страница

en: Exclude the login page for registering as a hit.
bg: Изключване на страницата за вход за регистриране като хит.

en: Excluded admin pages
bg: Изключените администратор страници

en: Exclude the admin pages for registering as a hit.
bg: Изключи администратор страници за регистриране като хит.

en: browscap settings
bg: browscap настройки

en: browscap usage
bg: използване на browscap

en: Active
bg: Активен

en: The browscap database will be downloaded and used to detect robots.
bg: Базата данни на browscap ще бъдат изтеглени и използвани за откриване на роботи.

en: Update browscap Info
bg: Актуализиране на browscap информация

en: Download browscap Database
bg: Изтегли browscap база данни

en: Save changes on this page to download the update.
bg: Запишете промените на тази страница, за да изтеглите актуализацията.

en: Schedule weekly update of browscap DB
bg: Планиране на седмична актуализация на browscap DB

en: Next update will be
bg: Следващата актуализация ще бъде

en: Download of the browscap database will be scheduled for once a week.
bg: Изтегляне на базата данни на browscap ще бъде насрочено за един път седмично.

en: This will delete the manual when you save the settings, are you sure?
bg: Това ще изтрие ръчно, когато запишете настройките, сигурен ли сте?

en: This feature will not store IP addresses in the database but instead used a unique hash.  The "Store entire user agent string" setting will be disabled if this is selected.  You will not be able to recover the IP addresses in the future to recover location information if this is enabled.
bg: Тази функция няма да съхранява IP адреси в базата данни, но вместо това използва уникален хашиш. "Store целия потребителски агент string" настройка ще бъде забранена, ако тази опция е избрана. Вие няма да можете да възстановите IP адресите в бъдеще да се възстанови информацията за местоположението, ако това е разрешено.

en: Users Online
bg: Потребители онлайн

en: User online
bg: Потребител онлайн
